Život na ulici VS život vo firme

KingBear

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Už dlho som sa chcel s niekým porozprávať o tejto téme. Žiaľ, nemal som na to nikoho a ani čas.

Aké sú vaše skúsenosti s prechodom medzi životom s vysokým rizikom / vysokou odmenou do opakujúceho sa každodenného života 9to5?

Ako ste zvládli zmeny v prostredí a ľuďoch?

Museli ste si zvyknúť na to, že nebudete bezhlavo míňať, alebo ste potrebovali čas, aby ste sa opäť asimilovali do spoločnosti?


Pre mňa osobne to bolo spočiatku trochu ťažké. Po skončení obchodovania som dostal celkom peknú kancelársku prácu, ale vždy som mal pocit, že tam nepatrím.
Ľudia boli na opačnej strane, ako som bol zvyknutý.... Viem, viem, že veľa ľudí robí v kancelárii stimulanty... ale v mojom prípade tam nebol nikto.
V mojom prípade som mal pocit, že nie som sám sebou, že časť mňa odumiera. Všetkého toho korp-bula bolo jednoducho priveľa. Na druhej strane som musel pracovať za peniaze a zarábal som asi 4x menej ako rok predtým. Takisto som sa musel dištancovať od svojich starých priateľov, keďže som nechcel mať žiadne impulzy robiť veci, ktoré som robil pred tým.

Zaujímajú ma vaše názory a skúsenosti.... aké sú podľa vás klady a zápory?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
V porovnaní s tým, čo ste robili vy, som určite videl nedostatok vzrušenia pri štandardnej kancelárskej práci. Napokon ste sa asimilovali? Ak áno, ako dlho trvalo, kým sa to stalo normálnym?
 
Top