String Dope

cleanfilletsonly

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Existuje nejaký efektívny spôsob? Viem, že v čase, keď niektorí ľudia zakopávali uzavreté vedrá s gutairovými šnúrami pripevnenými k vnútornému veku a tesne nad zmesou amoniaku alebo muradu a dreveného uhlia a pištoľovej modrej farby.
 

billian1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Použite 10galónové akvárium na ryby, od mullins alebo matky pištoľ bulent, kingsford og light charchol, mopová hlava, bnatured amonia "reg house hold amonia",1. Rozlomte trochu uhlia n vložte 2-3 do. Vysokej n nádrže zložte hliníkovú fóliu nin záhyb C. Potom ju zhrňte do obdĺžnikového kruhu, ktorý sa tiahne od spodnej časti stredu nádrže nahor po stranách n dookola, aby sa stretol priamo na vrchole línie uhlia. 2 pórovú pištoľ modrú n do polovice výšky uhlia uistite sa, že sa úplne usadila na rovnakej úrovni,.3 čistý amoniak až po líniu uhlia n fólie, 4 rozrežte žihadlá mopu n naklepte ich 1 in. Od seba na veko visiace dole. Don'tuch liqued n nie ďaleko hore možno 1 centameter od da shit.beging of spring zakopať v da pestované 3 ft. Were to zostane rovnomerné 74 ° temp . Posledný mesiac alebo dlhšie ho vykopať, keď nájdeš na šnúrkach, je to tvoja droga. Ak nie je zakopaná, nech sa k nej nedostane svetlo. A ak potrebujete struny dope neváhajte PM mi priamo tu sme Shipp celej EÚ. Dúfam, že vám táto informácia pomôže.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ak dáte všetky tieto zložky do krmiva vašej mačke alebo psovi a necháte ich to zjesť, spracujú sa v ich žalúdku a metabolizujú sa ako super ohnivá droga. Potom stačí zachytiť ich moč a vydestilovať ho a zostane vám čistý kryštál. Nemusíte podstupovať všetok ten čas a námahu s pochovávaním akvária a čakať mesiac. Ja osobne som netrpezlivý, takže si len odoberám dúšky moču, kým nie som spokojný. Na zamaskovanie chuti rád používam omáčku tobasco. Ak chcete nejakú, neváhajte ma kontaktovať. Môžeme zabezpečiť veľkoobchodný predaj za rozumnú cenu a zasielať do celého sveta.
Dúfam, že vám táto informácia pomôže.
 

akiraogatabyss

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Preboha ....ako srupidní sú niektorí ľudia a prečo klamú, aby ostatní naháňali duchov?
 

Gofaster72

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Bez amínu sa nedá vyrobiť droga. Odkiaľ to pochádza. Duh - nie je to dope len nejaký chemický roztok. Prestaňte zavádzať, skutočné informácie je dosť ťažké získať.
 
Top