Navrhnite mi pádny preklad!

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Počas posledných rokov som sa trochu odvrátil od párty drog a dostal som sa do sveta predpísaných liekov / downerov.

Vyskúšal som veľa rôznych benzodiazepínov, ako sú alprazolam, bromazepam, diazepam, oxazepam ...

A samozrejme som vyskúšal rôzne opiáty ako Codein Cough Sirup, Tilidin, Tramadol atď. až po surové ópium (ktoré mám najradšej).

Zdá sa mi, že som vyskúšal takmer všetky látky, o ktorých viem a ktoré ma zaujímali, preto som sa rozhodol požiadať vás o tipy, čo by som mohol vyskúšať ďalej.

Videl som, že stále existujú zaujímavé rc, ktoré majú zrejme silnejšie účinky ako originály.

Veci, ktoré ma tiež zaujímajú, ale zdá sa, že je takmer nemožné ich tu v Európe zohnať, sú tie teraz nelegálne lieky ako qualudes alebo starý druh benzodiazepínov (rhohypnol), ktoré mali silnejšie účinky ako tie downery, ktoré sa dajú zohnať teraz.

Takže by bolo pekné prečítať si o vašich návrhoch!!
 
  • Like
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ako je to s ghb?

ak ur do dissos navrhujem dxm. nerobil som to celú večnosť, ale bola to celkom zábava, myslím. raz som mal mimotelový zážitok s vysokou dávkou lol
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Pamätám si, že Ambien mal hypnotický povlak nad pôvodným hlavným liekom. Zaujímalo by ma, aké ďalšie lieky hypnotického typu existujú?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
5CL silné korenie - len trošku lízanie ma zasiahne na viac ako jeden deň.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
O-DSMT, etometazén(super silný!!) alebo klonazafón alebo podobné látky znejú zaujímavo. Super silný benzo by bol zaujímavý...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Metonitazén je najsilnejší -zén. Je lacnejší ako fentanyl, ale rovnaký
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Dietyléter
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Som v rovnakej situácii, ale nie preto, že by neboli účinné, mám iný typ poruchy spánku. Som závislý na opioidoch, a to ani nie silných opioidoch (kde v posledných rokoch 99 % tvoria práve Zeny, ktoré sú strašnou triedou, veľmi vysokou analgetickou účinnosťou, pričom väčšina z nich má plochú eufóriu a žiadnu teplú telesnú pohodu, sú dobré len na prikývnutie alebo odpadnutie - okrem toho, že veľmi rýchlo ničia toleranciu a ešte dlhší čas trvá jej obnovenie) - preto ak nie ste závislí od opioidov so skriptami, vyhýbajte sa im, kým konečne nezačnú nahrádzať Zenes riadne nové triedy (povedal to, napriek mojej nenávisti je určite lepší ako mexický kartel úplne náhodný all-in-one mix xylazínom posilnený doping, aspoň silní závislí od opioidov môžu bezpečne používať Zenes..fakt, že medzi 2x a ďalším stupňom 70x nie sú žiadne RC opioidy, je medzera, ktorú treba vyplniť už roky).

Vyhnite sa aj benzónom, aspoň ak je určený na dlhodobé denné užívanie. Ak sporadicky, tak ak Triazolam nezaberá, nestrácal by som s touto rodinou ďalší čas.

Čo hľadáte, keďže ste spomenuli Methaqualone (momentálne je to jediná zlúčenina, ktorá mi pomáha pri mojom probléme), sú agonisti Gaba-A - ak nie ste človek s rizikom nutkavého predávkovania, jediné, čo nájdete v medicíne, predpisované pre niektoré prípady veľmi vysokého ADHD, ktorí potrebujú počas dňa užiť naozaj tony Lisdexamfetamínu, predpisované v USA a Veľkej Británii je Pentobarbital, ale tu sa s dávkami naozaj nedá vyjebať.

Bezpečnejšie alternatívy, resp. tie, ktoré sa dajú nájsť, pretože barbituráty napriek tomu, že patria do mojej obľúbenej triedy (niektoré sú "sedatíva" už len z definície - keďže majú nejakú časť, kde nával a eufória prekonáva bežné drogy ako amf/kokaín), sú veľmi nebezpečné, ak sa nepoužívajú veľmi správne, a tie farmaceutické, ktoré ešte existujú, sú úplne na nič. Fenobarbital má šialený polčas rozpadu. A nikto už nerobí tajné syntézy tých rekreačných zlatého veku - sú tie nižšie:

(poznámka: podrobnosti o farmakológii sú citácie a útržky od ľudí s náležitými znalosťami - ja bohužiaľ nemám žiadne vzdelanie v oblasti chémie alebo farmakológie, ale nechal som ich v poznámkach tak, aby ste mohli robiť ďalšie výskumy alebo sa poradiť s inými kompetentnými osobami)

- karizoprodol - Ten je všadeprítomný a metabolizuje sa na meprobamát, ktorý sa viaže na väzobné miesto barbiturátu/pikrotoxínu - a samotný karizoprodol má vlastnosti podobné metakvalónu predtým, ako sa metabolizuje na meprobamát. Nemá rovnaké kúzlo ako metachalón, ale bežne sa nazýva diétny metachalón a je veľmi ľahko dostupný. Možno budete musieť trochu experimentovať, pretože má veľmi strmú krivku odozvy na dávku a indická farmaceutická spoločnosť je notoricky známa voľnou kontrolou kvality.

- Gaboxadol je agonista gaba veľmi ľahko a lacno získateľný, má byť podobný muscimolu, ale nie halucinogénny.

- Bretazenil - je to vysokoafinitný parciálny agonista a zaujímavé na ňom je, že okrem komplexov GABA-A receptorov obsahujúcich alfa 4 a alfa 6 podjednotky, na ktoré sa zameriavajú iné benzodiazepíny, ovplyvňuje aj komplexy GABA-A receptorov obsahujúce alfa 1,2,3 a 5.

Netreba dodávať, že najlepší, ktorý určite zaberie, ale ani v tomto prípade určite nie na pravidelné užívanie a je zložité získať správnu dávku, je GHB.

Ďalším prístupom nie Gaba-A by mohol byť talidomid. Upozorňujeme, že ak ste žena a ste tehotná alebo/i sa chystáte otehotnieť, MUSÍTE ho bezpodmienečne nepoužívať, ak ho používate pred otehotnením, úplne ho prestaňte používať 6-9 týždňov predtým.

Ďalším veľmi odlišným prístupom, ktorý však stojí za vyskúšanie, by mohol byť Daridorexant.

Posledný, ktorý skutočne veľmi dobre fungoval u niektorých ľudí, s ktorými som sa stretol, je Trimipramín - ale mali by ste hľadať ten tekutý / fľašu, kde 1 kvapka = 1mg. Je veľmi dôležité, aby ste sa na druhý deň necítili ako unavený zombík, aby ste si vzali správny počet, ak sa trafíte do sladkého bodu, budete mať dobrý spánok bez pocitu závratov na druhý deň.

Mám viac možností, ktoré by som mohol vymenovať, ale tu sa dostávame do obskúrnejších alebo nebezpečnejších zlúčenín, začal by som najprv s tými, ktoré sú tu uvedené, pretože sa dajú pomerne ľahko získať.

Veľa šťastia!
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx za dlhú odpoveď!

Som zo strednej Európy, takže si nie som istý, ako ľahko sa tu tieto látky získavajú

Bohužiaľ mi je zle z gaby, tu sa nazýva pregabalín.

Možno mi u môže dať nejaké infos cez pm, bolo by to super milé!
Btw das m nie je nood alebo začiatočník, takže mo worrys.

Greez
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Fenibut hcl je celkom pekný. Nepreháňajte to, inak budete niekoľko dní mimo
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Bohužiaľ to nemá prínos, ktorý im hľadám, ale thx za tip.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Zdá sa, že som vyhodil všetky relevantné látky.....
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Fungujú len dovtedy, kým sa tak nestane.
 
  • Like
Reactions: vis

climax

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Ahoj ako hypnotikum ste skúsili Lormetazepam / Noctamide a ak som dobre pochopil, mohli by ste skúsiť Nozinan má moc sedatívny účinok bez vedľajších účinkov PM mi pre viac informácií pre..
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 25, 2023
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Zaujímavé..
z akých dôvodov by ste uprednostnili tento pred Temazepamom alebo pred Triazolamom?
Máte nejaké podrobné informácie o použití správneho množstva Pregabalinu ako ""potenciátora"" pre benzo?
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Thx u viete, kde ich dostať v Európe?
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
No čo je to za príklad? Môžem poskytnúť
 

Attachments

  • 0Khms2UVJX.jpeg
    0Khms2UVJX.jpeg
    139.4 KB · Views: 20

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Som z Rakúska
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
V najbližších dňoch pridám tento produkt na trh
Dám vám vedieť v prípade, že máte záujem o uzatvorenie dohody
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Spánková deprivácia môže byť zábavná!
 
Top