Question Syntéza a predaj

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Všetkým prajem dobrý večer,

v prvom rade ďakujem prispievateľom za rozsiahlosť zdrojov, ktoré tu nájdete.

Mám 2 otázky :

Chcel by som začať syntetizovať metamfetamín a amfetamín a chcel by som vedieť, či existujú alternatívy k produktom, ktoré sa nedajú ľahko nájsť, ako napríklad P2NP (alebo spôsoby jeho syntézy)

Fórum navštevujem pravidelne už 2 mesiace, dnes som sa rozhodol zaregistrovať.
Som dodávateľ (kokaínu a marihuany), ale nezistil som, ako funguje predaj tovaru v prípade, že by to ľudí zaujímalo?

Vopred ďakujem za odpovede.

Meribel
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Naozaj neviem, či existujú alternatívne chemické zlúčeniny pre amfetamín, ale môj názor môže byť, ale bude to nebezpečné užívať, ak chcete vyrobiť tieto 2 amfetamíny, ktoré potrebujete vedieť, ak nemáte expirience, ani nepomýšľajte na metamfetamín, ktorý si vyžaduje 1 rok syntézy drog, nezabudnite byť opatrní s drogami.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Mám skúsenosti so syntézou drog, niekto ma požiadal o amfetamín a pervitín, preto sa do toho púšťam!
Ďakujem za odpoveď, kamarát
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ahoj. myslíš predaj cez darknet alebo predaj cez BB fórum?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Podrobne by vám mohol odpovedať@HEISENBERG. Môžete si vytvoriť obchod na tmavom trhu a predávať ich tam. Tiež si môžete vytvoriť vlastnú webovú stránku, propagovať ju a predávať prostredníctvom tejto webovej stránky.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ak ste dodávateľom kokaínu a marihuany, prečo by ste robili pervitín a amfetamín?
Ak to však robíte, naši odborníci vám môžu pomôcť so syntézou a prekurzormi.
Pokiaľ ide o predaj, je to jednoduché, predávajte rovnakým ľuďom, ako predávate kokaín a marihuanu. Alebo inzerujte u nás, kupujúci sa pre dobrý produkt nájdu rýchlo.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Dobrý deň, pane,

Marihuana, ktorú dodávam, pochádza z môjho vlastného skleníka a kokaín zbieram priamo po jej výrobe.
V súčasnosti dostávam požiadavky na pervitín/amfetamín a chcem naďalej zabezpečovať záruku "domácej" kvality.

Na predaj, rozšíriť si obzory s internetom je vec, o ktorej som už premýšľal a práve pádom na vaše fórum, ktoré mi pripadalo seriózne, som si pomyslel, že tento krok prekročím.

V každom prípade vám ďakujem za odpoveď a ďakujem za prednášajúcich na fóre, ktorí poskytujú vynikajúcu prácu.

Meribel
 
Top