Syntéza LSD-25 z monohydrátu kyseliny lysergovej

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,018
Points
93
1. Suspenzia 3,15 g monohydrátu kyseliny d-lyzergovej a 7,3 g dietylamínu v 150 ml čistého chloroformu sa zahrieva na reflux.
2. Po rozpustení kyseliny lysergovej (niekoľko minút) sa zmes ochladí na miesto, kde sa reflux zastavil odstránením tepla.
3. Predtým, ako sa zmes ochladí, sa pridajú 2 ml oxychloridu fosforečného takou rýchlosťou, aby vznikol reflux (asi 2 min).
4. Okrem toho sa refluxuje ďalších 4 - 5 min, kým nevznikne jantárovo sfarbený roztok.
5. Ochlaďte na izbovú teplotu a zmes premyte 200 ml 1M hydroxidu amónneho.
6. Chloroformový roztok sa vysušil pomocou MgSO4 (to by muselo byť po separácii), prefiltroval a skoncentroval odparením vo vákuu pri teplote 38 *C (v žiadnom prípade nenechajte teplotu prekročiť 40 *C).
7. Zvyšok rozpustite v minimálnom množstve metanolu a okyslite čerstvo pripraveným 20 % roztokom kyseliny maleínovej v metanole (nie vo vode), aby sa LSD vyzrážalo v maleátovej forme.
8. Prefiltrujte nadýchané biele ihličky, prelejte studeným metanolom a vysušte na vzduchu, aby ste získali 2,2 g LSD, ktoré si nevyžaduje ďalšie čistenie.
E12RQ4yVgI
 
Last edited by a moderator:

Altair

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Môžem použiť kyselinu vínnu namiesto kyseliny maleínovej?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
s najväčšou pravdepodobnosťou áno vzhľadom na to, že upravíte na príslušnú molaritu, aby ste mali správne výsledky... ďalším bodom je, že ľudia používajú kyselinu L-vínovú, aby získali D-LSD
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Otázkou je, kde sa dá objednať oxychlorid fosforečný.

Prinajmenšom v USA je podľa mňa z tohto dôvodu veľmi sledovaný, ako aj používaný na výrobu nervových plynov, iirc
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
toto je naozaj veľmi dobrá otázka... V Európe povedzme je ľahšie sa dostať k tomu, ale stále ťažké ja som mal môj vyhodený, ale niekto, kto ho má, môže byť tak láskavý a poslať 5-10 ml ampulku máte aj obmedzenie na dietylamín, čo nie je problém, kde som... nehovoriac o hlavnej zložke, na ktorú nemôžem naraziť, nech sa snažím akokoľvek (dlhá nudná cesta hrať sa s bromokryptínom ma dostala do nemocnice a záverečný Grignard s následnou hydrolýzou je naznačený, ale žiadny skutočný zápis som nenašiel)
 
View previous replies…

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Veľmi si nie som istý, ale myslel som si, že z DEET, veľmi bežného repelentu proti hmyzu, sa dá vyrobiť dietylamín. Je to však pravdepodobne obmedzené na malý rozsah
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Skutočne pochybujem, že samotný repelent proti hmyzu je užitočný alebo že bol vymyslený postup jeho hydrolýzy s cieľom získať dietylamín a menej zaujímavú kyselinu 3-metylbenzoovú, ktorá by možno mohla slúžiť ako činidlo k nejakej inej chémii. Nie som si istý tým, čo som uviedol vyššie, takže si to prosím overte, ale je to jediný účel, ktorý ma napadá (dietylamín je sledovaný prekurzor v USA, ale nie tam, kde sa nachádzam, aby som ho mohol ľahko zohnať)
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Tu musím nesúhlasiť. Videl som niekoľko postupov o tom, že sa používa bázická hydrolýza. Nie je to veľmi účinné, ale ak sa človek nemôže dostať k DEA, je to reálna možnosť. Tu je odkaz na jeden takýto postup, je tam aj niekoľko vlákien sciencemadness.
https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/sdccnp
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Nemôžem deem pochopiť, s čím tam nesúhlasíte, keďže som sa rozvinul len na vyššie uvedenom komentári. diethylamín môžem dostať voľne bez licencie a netýka sa ma to tam, kde sa nachádzam.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
"Skutočne pochybujem, že samotný repelent proti hmyzu je užitočný alebo že bol vymyslený postup na jeho hydrolýzu s cieľom získať dietylamín" vo vašom komentári tesne nad mojím, kde som sa podelil o postup, ktorý bol vymyslený na hydrolýzu DEET na dietylamín.
Ak môžete získať dietylamín voľne, máte väčšie šťastie ako väčšina z nás. :(
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Pri čítaní vášho príspevku som sa asi unáhlil
 

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
V kroku 6 sa vyžaduje odparovanie en vacuo, alebo je možné odparovať ho bežným zahrievaním?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Áno. používa sa na odstránenie kyslíka z reakčnej nádoby a na zníženie bodu varu chloroformu, aby sa nemusel zahrievať tak dlho alebo tak silno ako pri atmosférickom tlaku.
LSD a jeho prekurzory sú veľmi reaktívne s kyslíkom a teplom a ľahko podliehajú degradácii, ak sa s nimi nezaobchádza správne.
 

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Zdá sa, že na to je potrebné drahé zariadenie (rotovap), aspoň podľa toho, čo som pochopil. Dalo by sa to vykonať bez rotovapu a umiestnenia vašej vákuovej komory do ohrevu?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
áno, alebo môžete jednoducho pripojiť vákuové čerpadlo k sušiacej nádobe pomocou plynového adaptéra
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Môže niekto vykonať túto syntézu? Verím, že na ňu dokážem získať všetky potrebné chemikálie. Ak ju niekto dokáže vykonať, poskytnem všetky potrebné chemikálie. Recept sa zdá byť jednoduchý, hoci teoreticky nie je. Váham, či sa o to pokúsim sám, pretože chemikálie sú veľmi drahé. Bol by to jeden z najšťastnejších dní môjho života, keby so mnou niekto spolupracoval.
 
Top