K dispozícii sú syntézy a procesy s odborným vedením krok za krokom.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Väčšinou sa o svoje vedomosti a skúsenosti s niektorými syntézami a procesmi delím podrobne a zverejňujem ich jednoducho preto, aby som pomohol iným ľuďom a snažil sa zabrániť tomu, aby urobili rovnaké chyby ako ja alebo stratili čas, ktorý som stratil aj ja hahaha

Dokonca aj to, že veľa ľudí ma žiada o viac informácií a podrobnejšie informácie, pričom mi ponúka platený kompletný návod krok za krokom niektorých syntéz, ktoré som zverejnil.

Ako viete, vždy sa snažím odpovedať na otázky a pochybnosti otvorene v tých istých príspevkoch, ale aj to, že niektorí ľudia potrebujú bližšie "učenie" o nich.

Takže ako sa zdá, že dopyt po tejto službe pokračuje, rozhodol som sa ju verejne ponúknuť a dať možnosť ľuďom na fóre vybrať si profesionálne poradenstvo krok za krokom.

Samozrejme, že nemám skúsenosti so všetkými syntézami a procesmi zverejnenými na fóre ( NIE SOM CHEMIK S UNIVERZITNÝM ŠTÚDIOM), takže by som sa zameral len na príspevok a syntézy súvisiace so mnou a výnimočne s niektorými ďalšími, o ktorých mám vedomosti, ale nie skúsenosti vo veľkom rozsahu, takže každý prípad by mohol byť prispôsobený aj len žiadosti o vedenie v kroku časti procesu....

Vďaka.
 

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň. ako by to bolo pre zákazníka výhodné? Vaše poradenstvo zahŕňa pomoc pri triedení činidiel, zariadení, ako nájsť zákazníkov? Akú presnú syntézu liekov môžete naučiť? Viete, ako vyzerá trh s činidlami v EÚ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý deň,

Čo máte na mysli, keď sa pýtate "Ako by to bolo pre zákazníka výhodné?"?
O poskytované služby budú súvisieť s potrebami zákazníkov, zvyčajne prispôsobujem služby pre každého zákazníka, ale ako nájsť zákazníkov nie je súčasťou mojich služieb.
Môžem naučiť syntetizovať amfetamín, MDMA, D-Meth, mefedrón...
O činidlách mám správny odkaz na všetky z nich sa nemusíte obávať.
Ďakujem.
 

kingx12

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň.
Ako si vyrobiť MDMA doma?
Ďakujem.
 
View previous replies…

hydroman1212

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2023
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Dobrý deň,
Ako syntetizovať 5cladba, ADBB alebo iný syntetický prekurzor kanabinoidov?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Áno, takéto služby by mali byť platené ako vaše, pretože v mnohých krajinách vedie výroba drog v mnohých krajinách k veľmi dlhým rokom väzenia a dokonca k trestu smrti. V dnešnej dobe chce každý všetko zadarmo, pretože si to zaslúži, a vy si nemôžete overiť, kto je na druhej strane obrazovky. Rovnako môžete požadovať drogy zadarmo a brať drogy zadarmo celé roky. Čo je na tom dealerovi?" "Chodí niekto do obchodu a dáva mu jedlo zadarmo?" "Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie. Existuje veľa metód peodukcie, mdma, pervitín, mef alebo fent, ale veľa stráveného času a syntéz vedie len k výsledkom. Mnohí ľudia potrebujú učiteľa, a my sme ľudia a máme aj svoj súkromný život, nielen internet. Takže s tebou súhlasím, syntézy by mali platiť pre veľkých hráčov a nie pre deti, ktoré sedia na takýchto fórach bez rodičovského dozoru.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
A čo sa deje, keď som zaplatil 7250 eur a aby ma vyviedol z úschovy, zaslúži si preddavkovú platbu na kúpu prekurzora a teraz je 7250 eur v jeho peňaženke, je to už čoskoro 50 dní, sľubuje každý týždeň poskytnúť sledovanie zásielky (ako prvé dva obchody v úschove, kde je to v poriadku), ale nikdy to nerešpektuje a stále mi klame.... som požiadal, prosím, o vrátenie 60%, zatiaľ nič späť do mojej peňaženky, dobre urobil btcbboss2022 ....Ak hovorím, že kecy dať mi dôkaz, budete posielať to, čo sa očakávalo, včera po piatykrát ste sľúbili, že položka bola odoslaná a máte sledovať, ale opäť nič nedostal...Nechcem vojnu, len žiadam vrátenie 60% bitcoinov zaplatených do vašej peňaženky späť do mojej peňaženky a dohoda je uzavretá a už vás nebudem otravovať

S pozdravom v každom prípade je to pre mňa obrovská strata:(

(nie je pravda, že položka nie je odoslaná raz zisk)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ak sa nenarodíte na varenie, prečo to robíte.🤔😉 . To nie je pekné, veľký náklad peňazí , , I dient vedieť, že existuje trh pre takéto ceny., Učí pred rokmi moje synovcov a hes spolužiakov, ako variť,. rovnako ako môj Grand pah😂 vtipkovanie,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Žiadam vás, aby ste mi poskytli stopu, ale po 50 dňoch... už nemôžem dôverovať situácii.... Žiadam vás, prosím, 60% vrátenie peňazí z Prepay (4K) a 100/150 (2250Euro), aby ste tiež nikdy neposlali bol sheduld naliehavo z vášho pekného návrhu, pred 50 dňami.. Vážený lekárnik btcbboss2022 dúfam, že dobre vyriešiť tento problém...
 
Last edited:

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
btcboss2022
Dobrý deň, môžete si prosím skontrolovať dms.
ty dobrý deň
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Bro, hlúpa otázka. Keďže je teraz nedostatok 99,9 % acetónu, musím si vysušiť 98,5 (čistota vypočítaná podľa bodu varu) z obchodu s potravinami. Prvýkrát v živote som ho skúšal vysušiť pomocou MgSO4. Výsledok som skontroloval pomocou MDMA HCL.
V 100 ml "môjho suchého" acetónu sa rozpustilo 0,5 gr.
Je to normálne, alebo treba viac sušiť?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Myslím, že bezvodý síran sodný bude v tomto prípade fungovať lepšie.
Každopádne 0,5gr závisí od toho, koľko bolo počiatočné množstvo.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Na začiatku - najmä na skúšku - 10 gr mdma hlc v 100 ml acetónu. Yeld 9,5 gr. V skutočnosti je otázka, či je možné acetón vysušiť oveľa lepšie.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Predpokladám, že acetón aj 100 % suchý rozpustí časť HCL, takže vy % je prijateľné.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ak budem mať čas, pokúsim sa tento článok nájsť späť len pre "archív". V krátkosti sa hovorí, že MgSO4 vystavený dlhý čas pôsobeniu acetónu, vytvára duplikovanú "zrkadlovú" molekulu acetónu, ktorá má špecifickú "medovú" vôňu. Preto je obmedzené dlhodobé uchovávanie MgSO4 v acetóne. Ale nie som taký odborník, aby som potvrdil, či je to pravda alebo nie. Len pozorný čitateľ.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Droga na oko je veľmi ťažké dať pečiatku xd. Viem, že mletá chemická látka pre receptúru mdma šampanského vonia ako anijs, likér, dextro / vanilkový mandľový extrakt. . Myslím, že jeho vrchol budovy mdma, čo máte r right befre youre eyes,
 
Top