• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Washington Opätovné zavedenie žuvačiek

Corbeau

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ahojte, kolegovia piráti S. S.Dead American Dream!!! Píšem to ako spôsob, ako vám všetkým oznámiť, že od tejto chvíle som na novom účte. Minulý rok som na túto stránku úplne zabudla a nebola som tu, ale predtým som dosť číhala a kopírovala recepty do svojho zápisníka.


To je pravda, cítila som, že by bolo rozumné uistiť sa, že ak sa niečo stane a možnosť dostať sa na internet bude na dlhší čas vyradená, budem stále v poriadku. Nenazývajte ma prepperom, radšej som pragmatik a tie recepty mám preto, aby som vždy, keď sa niečo poserie, čo sa zdá byť každým dňom nevyhnutnejšie, mal k dispozícii svoje alchymistické znalosti a zručnosti. Ako v hierarchii mojich osobných potrieb sú na zozname vyššie ako narkotiká len láska/rodina, jedlo vzduch a voda, ale všetky sú na prvom mieste.

Akú hodnotu/hodnotu podľa vás bude mať človek, ktorý vie robiť nejakú chémiu, aby tí, čo prežili jadrový holokaust, mali lieky a úľavu od bolesti? Tak trochu si robím srandu.

Pevne dúfam, že nakoniec nezvíťazíme nad všetkými tými sračkami, ktoré takto spôsobila drogová politika a väzenský priemyselný komplex, aj keď by som veľmi rád mohol použiť mak, ktorý som vypestoval a usušil, na nejaké naozaj zábavné a fascinujúce experimenty, ktoré by si vyžadovali A. A. Mám pocit, že by bolo trpko-sladké, keby mi túto možnosť dal jadrový holokaust. Dobre, takže teraz môžem ísť spať s vedomím, že môj opätovný príspevok si určite niekto prečíta a ja budem určite vyzerať ako blázon.


Som úplne divný, budem sa s tým vyrovnať, ale som len vymazaný, najmenší chemicky vylepšený a viem, že obavy zo stavu sveta a našich psychopatických krvilačných vodcov sú univerzálne obavy, a tak som sa cítil celkom ok, keď som tam išiel. Ale to je zatiaľ všetko, držte mi palce, aby som prišiel na heslo k môjmu starému účtu, aby som mohol zabudnúť, že som tento príspevok napísal, a dúfam, že aj vy!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Videl som päsť Huntera S. Thompsona, ktorú si Depp vyrobil v Colorade, a kúpil som si tričko Woody Creek Tavern. Púť sorty.......
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vitaj späť, môj človeče!
 
Top