Najjednoduchšie recepty

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Breaking Bad vás uvedie do sveta výroby liekov vlastnými rukami. V sekcii Syntézne technológie a analýzy ponúkame rôzne techniky syntézy, výskumné a testovacie metódy. Takmer všetky tieto metódy sme vyskúšali v praxi, všetky predstavujú pracovné schémy. Skúsený chemik bude väčšine metód varenia dobre rozumieť a nebude mať s nimi žiadne ťažkosti.

Ale čo ľudia, ktorí chcú vyrábať drogy, ale nie sú si istí, ako na to?
Čo ak máte problémy s chémiou a bojíte sa variť aj s jednoduchými návodmi krok za krokom z časti syntéza?
Je to pre vás pochopiteľné! V skutočnosti sa to všetko môže netrénovanému oku zdať zložité.

Preto sme sa rozhodli vytvoriť novú sekciu s názvom "Najjednoduchšie recepty", v ktorej budeme uvádzať najjednoduchšie technológie syntézy najobľúbenejších látok. V tejto časti sa budeme snažiť vysvetliť každý krok čo najpodrobnejšie, bez zdôrazňovania chemických termínov, nezrozumiteľných vzorcov a iného technického žargónu. Uvádzame len tie najjednoduchšie zrozumiteľné recepty, aby ste si mohli produkt úspešne pripraviť vo svojej kuchyni alebo garáži. Výsledok vás prekvapí: Varenie kvalitných drog je v skutočnosti veľmi jednoduché a rýchle!

Sme pripravení poskytnúť vám plnú podporu v každej fáze procesu varenia. Neváhajte klásť otázky v tejto sekcii alebo posielajte súkromné správy administrátorom fóra. Vždy vám pomôžeme začať, dokončiť varenie a predávať to, čo vyrobíte! Vyskúšajte to, nebojte sa, je to naozaj jednoduché!

Syntézy ktorých látok by ste chceli vidieť v tejto sekcii?
. Aké návody na syntézu by sme sa mali pokúsiť zjednodušiť? Píšte do tohto vlákna.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
3/4mmc 3/4cmc apvp/MDPvP bk mdma rýchlostná forma a olej
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
😬😬😬😬 Ide o zaujímavý koncept. Myslel som si, že kecáš, ale máš tú personálnu tabuľku.
Ani neviem, čo mám navrhnúť. Čo tak fenyltropán, séria WIN, RTI, Troparil alebo RTI? Ako môžem z toho benzonotátu odriadiť asi 10 uhľovodíkov a metylovať ho? Nie je to nový nápad, ale každá takáto téma, ktorú som videl, bola okamžite mŕtva vo vode, pretože nikto nedokázal prísť s JEDINÝMSYNTÉZOU , s výnimkou možno chloroformového choralhydrátu a extrakcie rastlín, čo nie je syntéza. Bol by som rád, keby som videl čokoľvek.
HEJ, povedzte mi, čo môžem urobiť s týmto vreckom b- fenyletylamínu HCL 500 g!?!!!
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Metamfetamín .
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Rád by som videl príručku pre zlúčeniny Pyro, v ktorej by sa uvádzali rôzne podmenu, ktoré fenóny zodpovedajú jednotlivým prichádzajúcim zlúčeninám (a-php = valerofenón, mdpv = atď.). Tiež by bolo úžasné vidieť syntézu niektorých jednoduchých zlúčenín typu disso/phsy (mxe,fxe,pcx,) tiež a 2cx alebo substituované triptimíny
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Bupropion
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Prečo práve bupropión?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pretože ten, ktorý už na stránke je, je odpad
 

carter23

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Je to katinón a je pomerne ľahké ho získať, či je možné aj tak zmeniť jeho štruktúru na niečo užitočné.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Toto musí byť najsilnejšia skúsenosť, akú som za posledné obdobie zažil. Mám fľašu základného tryptamínu, s ktorým by som chcel robiť alchýmiu. Návod, čo s ňou robiť, by bol úžasný.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Rýchly pohľad naznačuje, že 4-aco je proliečivo 4-ho. Takže in vivo sú identické, in vitro je 4-ho o niečo účinnejšie w/w. V čom spočíva výhoda?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
4-HO je pravdepodobný metabolit 4-ACO, ale prodrug je niečo neaktívne, 4-aco je aktívne samo o sebe. V jeho metabolizme sa toho tiež deje viac vrátane metabolitov, ktoré nie sú prítomné zo 4-HO
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Musím priznať, že váš príležitostný glejt sa javí ako čistá hyperbola. Nenašiel som ani jeden odkaz, ktorý by autoritatívne tvrdil, že 5-meo je aktívny, hoci nie je dôvod, aby nebol. Všetky odkazy na metabolity boli skryté za platenou stenou, ale zhrnutie bolo, že metabolizmus pri prvom prechode ho vysoko trávi. Jediný skutočný spôsob, ako to vyriešiť, je syntetizovať dimetylamid kyseliny fosforečnej 2-a,4,5-homo- DIMET a vystreliť ho
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mám k dispozícii referencie. Chcem tým povedať, že ste tieto referencie zjavne videli aj preto, aby ste sa rozhodli kvalifikovať ich ako "bez akejkoľvek autority". Ale rád by som vedel, prečo ich znevažujete?

Tiež si nie som istý, čo znamená toto: "Všetky odkazy na metabolity boli skryté za platenou stenou, ale zhrnutie bolo, že metabolizmus prvého prechodu ho vysoko trávi." Mechanizmus prvého prechodu nie je v skutočnosti nijako relevantný. Prvý priechod nie je jediný prípad jedinej premeny. S tou istou zlúčeninou sa môže diať viacero vecí v rôznom množstve. Dôkazy o jedinečných metabolitoch sú slabé vzhľadom na to, že sú in vitro, ale vaše predpoklady, že žiadne nie sú, sa zrejme zakladajú na nepochopení prvého prechodu, ktorý sa dá aj tak obísť...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Odkazy boli len výskumníkmi, ktorí hovoria, že iní výskumníci naznačujú, že by to mohlo byť aktívne. Neexistujú žiadne imperatívne údaje alebo správy o osobných skúsenostiach. Žiadne mri skenovanie mozgu ani chemická analýza alebo analýza aktivity.
Metabolické dráhy a produkty skryté za platenou stenou znamenajú, že si môžem prečítať osnovu alebo zhrnutie, ale Wiley online alebo výskumnú bránu ect. Chcú, aby som zaplatil 30 dolárov alebo niečo podobné, aby som videl celý dokument. Myslím, že jeden dokument sa vyhýbal 13 metabolickým procesom prvého prechodu, takže áno, som si vedomý, že ich je viac ako 1.
MAO-a robí nn dmt neaktívnym. MAO-b robí fenyletylamín neaktívnym. Ide o metabolické procesy. Naznačovať, že metabolizmus prvého prechodu je irelevantný, je....insane. iste, mohli by ste si ho vystreliť alebo vyfajčiť, aby ste obišli niektoré procesy, ale nepovedal by som, že to z neho robí "irelevantný "
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Je absolútne irelevantné, či je aktívny alebo nie, keď sa dá obísť. Ste sjetý alebo čo? Podľa svojich vlastných čudných kritérií toho, čo je aktívne alebo nie, hovoríte, že DMT je neaktívne, a to je absolútne šialené tvrdenie.
 

Attachments

  • dLDErXAgNH.JPG
    dLDErXAgNH.JPG
    529.5 KB · Views: 1,357

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Ste sjetý alebo čo? Kurva áno, zostal som hore celú noc a učil sa o chiralite a rozlíšení enantiomérov a stereoizomérov. Aspoň si zverejnil niečo, čo vyzerá legitímne. IC50 100 nm pre ht-5a? Si si istý, že to vôbec chceš nazvať aktívnym? Určite sa to nedá porovnať s psilocínom. Mať 10x viac sa mi nezdá ako výhoda, ale na druhej strane tryptamíny sú moja najmenej obľúbená droga, takže možno je to 🤔. Dmt nie je orálne aktívny. Potrebujete tie kvalifikujúce príslovky.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pre väčšinu tých, ktorí to vyskúšali, je to určite iného charakteru ako konzumácia húb, ak šňupete 4-aco na rozdiel od ich konzumácie. Samozrejme, nemusíte užívať 10x toľko, pretože stále získate aj metabolit psilocín spolu so všetkými ostatnými. DMT nie je orálne aktívny kvôli prvému prechodu, preto som vám hovoril, že prvý prechod je irelevantný pre to, či je niečo aktívne alebo nie. Každopádne, aj keby boli všetky veci medzi psilocínom a 4-aco-dmt rovnaké, pokiaľ ide o účinok, 4-aco-dmt by bol stále lepší, pretože je oveľa stabilnejší.

V tomto redditovom vlákne je niekoľko anekdot o tom, ako sa šnupanie 4-aco-dmt líši:

https://www.reddit.com/r/4acodmt/comments/ma6lyc
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Dávam vám dokonca šancu, že keby ste spóry druhu psilocybe položili na kravský trus naložený 5-MeO-DMT, vyšli by vám huby obsahujúce 4,5-HO-MeO-DMT. Takto sa vyhnete desaťstupňovej syntéze tým, že vypestujete psychoaktívnu hubu, ktorá neobsahuje žiadnu nelegálnu drogu."
-shulgin
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Budem to musieť Vypísať, ale poviem, že nie, nedostali by ste to ako produkt
 
Top