Stav drog v mojom okolí.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Rozprával som sa s iným členom a rozprával som mu o miestnej " drogovej scéne". Nazýva sa tak preto, lebo nikto ani nevie, čo si do prdele kupuje, je to len náhodná kopa sračiek vo vrecku. Ľudia kurva padajú ako muchy, keď si to natáčajú.
Aby bolo jasné, nikdy v živote som ani len neuvažoval o tajných opiátoch ako o rekreačných drogách. Nemusíte vidieť 2 závislých, aby ste videli, že je to metla zeme. Pred 2 mesiacmi som videl dievča na bicykli, ktoré z neho zoskočilo a zohlo sa na trávnik armády spásy pre vrecko "drogy". Chcel som tomu chlapovi dokázať svoju pravdu, tak som zadal do vyhľadávača "Drugs data.org" a chcem, aby to ľudia videli. Toto je úvodná stránka, nevyhľadával som, nefiltroval ani nerobil nič iné okrem toho, že som urobil screenshot prvej stránky. Myslím, že by sme sa mali potulovať po uliciach a vymlátiť z ľudí, ktorí miešajú tieto sračky, psie hovno
LIhqiukLgO
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
To nie je prekvapujúce. Keď sme vytvárali toto fórum, mysleli sme práve na to, že je takmer nemožné nájsť kvalitné lieky. Väčšina predajcov považuje za normálne riediť dobrý produkt rôznymi nečistotami. Je dobré, ak sú tieto nečistoty neškodné, ale nie vždy je to tak. A nejde len o opiáty, ale o všetko.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Som veľmi blízko Bostonu, takže ak žijete mimo miest, to, čo vidíte na tomto zozname, je to, s čím musíte začať! Keďže väčšina distribútorov získava zásoby v meste a dováža ich do menších oblastí, kde ich rozoberá, samozrejme, pridáva k nim svoju porciu blbostí, čím ich ďalej riedi a zároveň zvyšuje cenu. Som dlhoročným užívateľom opiátov a neviem si vysvetliť, akým zasraným peklom (z nedostatku lepšieho výrazu) som si musel za tie roky prejsť. Skutočný heroín tu nebol už asi 15 rokov. Trochu chápem potrebu do určitej miery riediť fentanyl, pretože aj dobre zasvätení predstavujú riziko predávkovania z toho či onoho dôvodu. Osobne by mi nevadilo, keby sa do toho primiešalo trochu koksu (alebo niečoho iného), pretože aspoň stále dostávam "drogy" - najmä ak som to vedel vopred. Kvalita nielen produktu, ale aj ľudí, ktorí sa na ňom podieľajú, ma priviedla na koniec mojej trpezlivosti až do krajnosti, najmä keď som "milý chlap", čo som, je oveľa ľahšie sa nechať zneužiť. Súhlasím s tebou @FritBuchner, želám si, aby títo skurvysyni niesli zodpovednosť. Je uspokojujúce byť tým, kto to urobí, ale jednoducho nestojí za to, aby boli zodpovední - alebo aspoň riešili právne následky. Každých pár rokov som narazil na jeden z týchto zlomových bodov, našťastie som o niečo starší a múdrejší a poučil som sa zo svojich chýb, preto som objavil túto komunitu, čo si veľmi vážim. Neočakávam hladkú plavbu do budúcnosti, jediné, čo môžem urobiť, je uplatniť vlastnú obozretnosť a zostať optimistom.
Koniec koncov, sme vo vojne, priatelia. Zostaňte tam vonku v bezpečí.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Som si celkom istý, že hlavou celej fentovej scény v okolí je polícia. Zdá sa, že niektorých ľudí zatýkajú a iných, ktorí boli prichytení pri presne tom istom, púšťajú. Zdá sa, že keď sa na to niekto začne veľa pýtať, predávkuje sa. Je príliš jednoduché zabiť narkomana, stačí mu predať nejaký neskrátený materiál a nikto nemihne okom. Ja sa do toho ale určite nedostanem, len počujem, ako sa ľudia rozprávajú, a vidím nekrológy. Nikoho z tých ľudí nepustím do svojho domu, aj keď mám bezpečnostné kamery, pred ktorými sa neschováš. V celom mojom prízemí je jedno miesto, 4x4', ktoré nevidím. 😄
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Súhlasím s tým. Na letisku Air Force One prejde viac sračiek ako v ktoromkoľvek námornom prístave alebo na hraničnom priechode.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Áno, kupovať veci na mieste je často zlý nápad. Ľudia všetko strihajú a šnurujú, a to je na nič.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Do tejto témy som sa zapojil trochu neskoro, ale problém je mi jasný, keďže sa nachádzam v jednej z najvidieckych oblastí môjho štátu, ktorá mala v minulosti prístup k väčšiemu množstvu liekov ako mnohé mestá, až kým asi pred 15 rokmi nezavraždili doktora a niekoľko lekárnikov. Ostatní doktori preskočili mesto a v okruhu 50 míľ všetkými smermi je len niekoľko Nurse practicioners. Fent sa dostal aj sem a drogy ako koks boli vždy zadupané do zeme, kým sa k nám dostali. Jediné, čo sme kedy mali na najvyššej priečke, bol pervitín a aj tie časy sa dávno skončili s potlačením pseudo a bezvodého. Kvalita tu dosahuje najvyššie ceny, kola sa môže predávať za 125 gramov, ak je 85 % a viac, všetko ostatné je 40 % alebo menej, ak máte šťastie. Ceny liekov sú vysoko nad trhom a je ťažké ich zohnať. Lisované tabletky sú teraz všade a ľudia organizujú vigílie za obete predávkovania, pretože každý niekoho pozná. Predávam len skutočné lieky z nejakého dôvodu, je to skôr služba ako podnikanie, pretože nevydelávam veľa dolárov, ale viem si predstaviť, že tu a tam zachránim život alebo dva tým, že dám lieky ľuďom, ktorí by si inak kúpili odpad inde. Nie je to len fent alebo bs rezy, samotné lisy, dokonca aj čisté, sťažujú predaj skutočných vecí a nám predajcom liekov spôsobujú väčšie ťažkosti. LE potláča lisy a priťahuje to zlú pozornosť. Hľadal som lieky na inom trhu, vyše 50 predajcov, 14 strán a 90 % boli falošné. Spáľte ich všetky. Ako dlhoročný užívateľ opiátov dokonca súhlasím s Fritom. To svinstvo je zlé, väčšina nemôže fungovať v reálnom živote. Možno mám šťastie. Nikdy som si nedal lisovanú tabletku, ani jednu za 25 rokov, ale narazil som na zlý koks a zlý heroín. Fent a nejakú "neidentifikovanú látku." Skôr ako ma napadne ju predávať, ju však vyhodím do koša. Je to chamtivosť? Alebo len obyčajní zlí ľudia, ktorým nezáleží na tých, čo im dávajú stabilný plat?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ježišu, len si dávajte pozor a testujte svoje lieky. To nestojí za to, aby ste kvôli tomu zomreli
 
Top