Question Tematické kanály telegramu.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Priatelia!
V záujme propagácie nášho projektu vás prosíme, aby ste nám povedali odkazy na telegramové kanály, ktoré sa zaoberajú Darknetom/Drogami/Cémiou/RC a inými témami.

Nezabudnite, prosím, uviesť krajinu, v ktorej je kanál populárny.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Skupiny Telegram sú úžasné v interakcii medzi členmi, že môžete rýchlo diskutovať, pýtať sa a vysvetľovať čokoľvek. Bohužiaľ, väčšina "drogových tematických" skupín na telegrame sú len podvody alebo propagujú podvody:(
Nájsť skupinu na telegrame, ktorá je autentická, je veľmi ťažké, Dôvodom číslo jeden je, že mechanizmus vyhľadávania na telegrame je zlý. Dôvod číslo 2, ak je nejaká skupina autentická, potom je väčšinou súkromná, takže sa do nej môžete pripojiť len prostredníctvom pozvánky.

@HEISENBERG Čo tak vytvoriť skupinu BB tg? Myslím, že by to bol skvelý krok, v rámci propagácie tohto projektu:)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ok @HEISENBERG, budem sa v tom hrabať a pokúsim sa odfiltrovať, aby akýkoľvek odkaz, ktorý som preposlal, mohol byť rovnako autentický ako táto stránka BB.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@Theodormrl, tiež som si to všimol na telegrame. Táto požiadavka sa však neobmedzuje len na telegram, hoci v súčasnosti je ťažké nájsť dôveryhodné stránky, kde môžete komunikovať slobodne s minimálnym rizikom. Poďme sa porozhliadnuť.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Áno, to je tak trochu pointa, o ktorej som hovoril. Že na predaj je telegram absolútne mizerný, ale je skvelý na rýchle a rýchle interakcie. Takže ak je skupina moderovaná od niekoho dôveryhodného, potom je to skvelé ako "newsletter" alebo akokoľvek to môžete nazvať. Moderátor skupiny môže tiež obmedziť chat v skupine a potom ako člen môžete kontaktovať priamo len moderátora skupiny

Theo
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Kde môžem získať odkaz na telegram?
Chcem sa pripojiť k skupine
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Úžasný nápad!

Nie som aktívny na Telegrame, takže tu nemôžem pomôcť - tiež ako prišla myšlienka skupiny BB Telegram, rád by som niekde skupinový chat, ale možno by bolo skvelé niečo, čo je trochu viac kompatibilné s mojím OpSec..ako Xabber alebo Pidgin.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Rovnako ako "CEOAmsterdam" bol jedným z najväčších dodávateľov v NL.
Predával na telegrame, a to tak, že ho zapojil do skupiny tg. A za rok alebo dva ho zatkli. Z tohto dôvodu by si mal každý uvedomiť, že je vysoko rizikové zverejňovať svoje informácie na Tg. A nikdy tam nepredávajte ako predajca alebo kupujúci.
 

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Áno, to je pravda

Myslím si, že celé vlákno preskočilo bod:) otázka o štarte je skôr o reklame stránky pre nových členov.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Túto stránku som našiel tak, že som sa niekoho na jednom z trhov opýtal, ako niečo syntetizovať.
Asi bude najlepšie, ak sa každý zúčastní na fórach, ktoré existujú na trhoch, ktoré používa, a bude len tak posielať cibuľu. Mne ani nedali cibuľu, musel som to hľadať a nájsť to nebolo ťažké, keď som vedel, že to existuje.

Mám signal, telegram, whatsapp a ďalšie, nepoužíval by som NIKOHO z nich na súkromnú, stíhateľnú komunikáciu len preto, že nevynucujú ToR, takže niekto nedbalý, s kým hovoríte, môže byť identifikovaný, jeho IP sledovaná a spojená s konverzáciou s vami, opäť sledovaná IP, pomocou mobilného telefónu, geolokalizovaná prostredníctvom mobilných sietí. Možno nie dosť na to, aby vás pri niečom prichytili, ale dosť na to, aby ste sa stali záujmovou osobou. Na to kašlem.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Zvykol som navštevovať @mycodre, len aby som sa pozrel na skrytosť a balenie ich vecí...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
V telegrame som nenašiel @mycodre
Máte iný spôsob, ako sa pripojiť?
 
Top