Tor a JavaScript

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Spustenie stránky BB cez Tor je pre mňa neohrabané a frustrujúce. Rozbaľovacie ponuky sa nezobrazujú, nevidím svoje správy. Uchýlil som sa k štandardnej VPN a Firefoxu. Vie niekto, ako v prehliadači Tor povoliť JavaScript; a nakoľko je to presne z pohľadu OpSec zlý nápad v porovnaní s jednoduchým spustením VPN/Firefox?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Povolenie/zakázanie by malo byť v nastaveniach zabezpečenia tor. Sú tam 3, niektoré stránky, ako napríklad dred, vám dajú varovanie, ak máte nastavenie so zapnutou java. Používam os tails, zvyčajne beží hladko, najmä od nedávnych aktualizácií stránky
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Povedzte mi, ktoré z posledných 20 zatknutých darknetových trhovísk alebo fór bolo zatvorených kvôli JS? Alebo mi povedzte, kto bol naposledy deanonymizovaný v prehliadači tor práve kvôli zapnutému JS? Možno je načase začať žiť so súčasnými technológiami pomocou prehliadača tor a potom sa naša komunita bude rozrastať rýchlejšie....
Inak, tor sa nestane masovo populárnym pre nákup psychoaktívnych látok len preto, že používanie internetu bez JS je nepohodlné. Upozorňujeme, že JS je v prehliadači tor predvolene povolený.

Naša stránka nepoužíva žiadne nebezpečné skripty, nemáme JS Google atď. Keď vývojári prehliadača tor alebo Snowden tvrdia, že je potrebné v prehliadači tor vypnúť JS, pretože je to bezpečnejšie, majú pravdu. Ale v súčasnej realite je toto odporúčanie potrebné pre situácie, keď napríklad s niekým komunikujete prostredníctvom stránok, ktoré používajú napríklad skripty Google. Vtedy vypnutím JS prehliadač nebude vykonávať skripty Google. To vám poskytne väčšiu anonymitu v situácii, keď novinárom odovzdávate vojenské tajomstvá USA. Uvedomme si však, že technológie veľmi pokročili a žiť bez JS na internete je v súčasnosti obrovský krok späť.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Takže Tor s povoleným JS v nastaveniach je pre fórum pravdepodobne v poriadku. Možno iné stránky, ktoré nepoznáte alebo ktorým nedôverujete, môžu byť dobrým dôvodom na jeho vypnutie. Alebo ako povedal Heisenburg Dread (pretože to hlúpe vyskakovacie okno vás nenechá na pokoji, kým ho nevypnete ).
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Dobre, priatelia, Tor je teda pre mňa. Takže ďalej potrebujem ten najidiotskejší návod krok za krokom, aký bol kedy vytvorený, aby aj úplný hlupák mohol povoliť JS v prehliadači Tor. Hanbím sa povedať, koľko času som strávil tým, že som sa to snažil urobiť sám, a stále som na to neprišiel.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Do adresného riadka napíšte a nasledujte odkaz, ako je tento:
Kód
about:preferences#privacy
Potom vyberte možnosť "štandardný"
Hotovo
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
2lmdn08ZoX
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Dobre, urobil som, ako som navrhol. Potvrdilo sa, že "Úroveň zabezpečenia" = "Štandardná" už je. Pri prihlásení na stránku cibule cez Tor je na stránke BB stále banner s hlásením, že JavaScript je vypnutý a že nie je možné sledovať videá. A naozaj, nemôžem pozerať videá. dajte mi vedieť, či by som mal robiť ešte niečo, ak používam Tor pre stránku BB. Ako vždy, ďakujem za vašu láskavú a trpezlivú pomoc.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Skúste preinštalovať svoj prehliadač.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Odstránenie prehliadača Tor a následná opätovná inštalácia urobili svoje. Už žiadny banner s vypnutým JS. Varenie s Crisco tu teraz je.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk, či to pomôže, ale zmeňte v nastaveniach prehliadača štandardnú bezpečnosť a potom reštartujte Tor. Ak to nepomôže, vráťte sa späť a pozrite sa, či sú vaše nastavenia stále zvolené ako štandardná bezpečnosť
 
Top