Pokus o atentát na Trumpa

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bývalý prezident Donald Trump sa v sobotu na zhromaždení v Pensylvánii stal terčom pokusu o atentát. FBI v nedeľu skoro ráno identifikovala strelca ako 20-ročného Thomasa Matthewa Crooksa z Bethel Parku v Pensylvánii.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Je to pre mňa veľmi podozrivé. Domnievam sa, že to bolo plánované. Buď ako reklamný trik, alebo ho chcel "hlboký štát" zabiť. V tomto prípade je toľko podozrivých vecí a prekvapivo dnes je národný republikánsky zjazd.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
To si určite viem predstaviť. Ako spôsob, ako zvýšiť svoje volebné čísla. Idk zdá sa mi to v mnohých ohľadoch také riskantné. Ak by to zinscenoval, išiel by do väzenia. Takisto bol tak blízko smrti, že sa to zdá byť extrémne
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Je zvláštne, ako je možné, že zo všetkých miest nebola zabezpečená strecha v priamom výhľade na Trumpa, viedol na ňu rebrík a že ostreľovači tajnej služby boli opakovane upozornení, aby nestrieľali.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Všade počúvam, že tie strechy mali byť pokryté. Je to ideálne miesto na natáčanie
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
navyše je veľmi nepravdepodobné, že by strelec minul, ak to nebolo zámerné... o zbraniach toho veľa neviem, ale malo byť ľahké zastreliť trumpa z miesta, kde bol, a to z pušky. trumpovi ani netreba šitie. kurva smiešne. myslím, že to bolo len preto, aby sa z neho dostalo teplo pri celej súdnej dráme, alebo asi pre nejaký druh sympatií. "postrelili ma pri OBRANE PRÁVA, tak by ste ma mali voliť!"
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Guľka zasiahla jeho ucho len preto, že v správnej chvíli pohol hlavou. Keby sa nebol rozhodol pozrieť do strany, bol by mŕtvy.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
IDK Zaujímalo by ma, či práve toto mu prinesie výhru
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Biden sa vzdal a podporuje Harrisa
 
Top