Tryptamín na DMT

Blacky

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, viem, že v tejto súvislosti existuje obrovské množstvo otázok. Naozaj som sa túto otázku snažil vyriešiť na vlastnú päsť. Snažila som sa prečítať si claydens organickej chémie, naučiť sa všeobecné postupy a tak ďalej. Jediné, čo som sa naučil, je správne používať laboratórne vybavenie, ale nie to, ako vymyslieť vlastnú syntézu

Potrebujem na to jasnú odpoveď. Mám všetko okrem kyanobrohodridu sodného. Nemám ani STAB. Počul som, že STAB sa dá ľahko vyrobiť, ale nikdy som nepočul viac ako "vyrába sa z kyseliny acedovej a borohydridu sodného" (to nie je dostatočná informácia).

Počul som, že je možné vyrobiť dmt z tryptamínu prostredníctvom borohydridu sodného. Musíte len udržiavať nízku teplotu reakcie. Ale aký je presný počet stupňov? Čo je to "nízka reakčná teplota"? 0 stupňov Celzia? 10 stupňov Celzia? 5 stupňov Celzia?

Doslova som si prešiel všetky príspevky o ródiu, ktoré sa toho týkali. Niektorí ľudia hovoria, že to úspešne urobili, niektorí, že by to nefungovalo. Čomu mám veriť? Povedal by som, že to jednoducho vyskúšam, kým to bude fungovať, ale nemám zariadenie na rozlíšenie nmt od dmt a skúšať, kým to bude fungovať, by bolo drahé.

Takže máte na to nejaké odpovede? Je to možné a ak áno, tak ako?
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3

iLLCiD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Kyano aj stab sú zbytočné, normálne boro funguje dobre. Stačí ľadový kúpeľ so slanou vodou, v reakčnej banke udržiavajte termo a sledujte pridávanie boro, aby teplota reakcie nestúpla.
 

iLLCiD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Chromatografia na tenkej vrstve, (tlc) je dobrým spôsobom na monitorovanie priebehu reakcie, kvalitatívnych medziproduktov a úrovne produktov. Mali by ste sa na to pozrieť, ak ur nie ste oboznámení, rovnako ako na stĺpcovú chromatografiu a vákuovú destiláciu, obidve sú možnosťami čistenia konečného produktu na odstránenie nmt/tryptamínu/ vedľajších produktov. Tiež si pamätám, že som videl niečo o metóde využívajúcej suchý ľad v minulosti na nexuse. Ak si dobre pamätám, teória hovorí o adukte CO2 na amíne.
 

highTEMPO

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Pozrite si shulginsovu syntézu v tikal. Prechádza cez kvartérnu amínovú soľ, ak si dobre pamätám. Lepšie ako reduktívna amínácia by tu podľa mňa mohla začať reakcia tryptamínu s prebytkom metyljodidu a potom odštiepenie jednej z metylových skupín
 

Hailstorm

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Uverejnil som kuchynsky prívetivú metódu vhodnú pre začiatočníkov. Vyhľadajte metyltosylát.
 
Top