premeniť kvapalný metán na kryštál

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Najprv by som chcel všetkým popriať pekné popoludnie, mojej spoločnosti sa podarilo dohodnúť sud so 100 litrami tekutého metamfetamínu, pracujem v obchode a chemickej časti veľmi nerozumiem, stretávam ľudí, ktorí tomu trochu rozumejú, a prišiel som vás požiadať o pomoc, aby som ich mohol premeniť na kryštály, napríklad MDA alebo MDMA, tu v mojej krajine je horúčka pre metamfetamín, ktorý sa predáva ako MD, ale v určitom bode môžu byť chemické látky nesprávne, tento MD, keď sa dostane zo zipsu alebo vzduchotesnej nádoby, začne sa sám od seba topiť, a ak sa nechá vyschnúť v prirodzenej forme, zmení sa na kryštál, ak je vystavený trochu vyššej teplote, tiež sa roztopí, dokonca aj keď ho miešate priamo rukou bez použitia rukavice, začne sa topiť.
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
predmetné fotografie, ktoré som poslal, sú výrobku, ktorý predávajú ako "mdma", že kryštály sa roztopia a stanú sa tekutými, v teste činidla nereaguje úplne fialovo, je to niečo medzi žltou a fialovou, je to nejaký amfetamín
 

Attachments

  • 1QzBenmCYS.jpeg
    1QzBenmCYS.jpeg
    84 KB · Views: 1,088
  • AgECK29ShJ.jpeg
    AgECK29ShJ.jpeg
    65.2 KB · Views: 1,083
  • jS7lYEoFu6.jpeg
    jS7lYEoFu6.jpeg
    38.8 KB · Views: 1,057

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Použil niekto tento materiál? Aké boli jeho účinky? V skutočnosti môže ísť o zmes produktov. Metamfetamín a amfetamín alebo MDMA a MDA vzhľadom na vlastnosti technologického procesu. Hydrochloridové soli druhého sa boja vlhkosti a topia sa aj z vlhkého vzduchu. V prvom kroku odoberte minimálne množstvo látky a rozpustite ju v priehľadnom pohári v teplej čistej vode. Na rozpustenie vezmite minimálne množstvo vody. Odporúča sa odmerať hmotnosť navlhčenej látky (napríklad 1 g) a množstvo vody (v ml). Na základe výsledkov budeme postupovať ďalej.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, pokúsim sa vám pomôcť. Aký druh metamfetamínovej soli ste kúpili? Alebo máte v sude metamfetamín s voľnou bázou?
Aký druh testovacieho činidla ste použili?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Kryštály sa topia. Kryštály nasávajú vodu zo vzduchu a topia sa. Zvyčajne je to spôsobené príliš rýchlym zvýšením teploty reakcie, alebo tým, že sa počas destilácie nazbiera príliš veľa vysoko vriaceho materiálu. Najprv sa vložia do filtračnej banky a použije sa vákuum, aby sa vysušili. Sú to Tajomstvá metamfetamínu namočené v éteri alebo toluéne a prefiltrované. Ak sa tým problém nevyrieši, malo by sa oň postarať rezanie materiálu na 50 % čistoty.
[Tajomstvo výroby metamfetamínu: Vrátane receptov na MDA, extázu a iné psychedelické amfetamíny] s. 31
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1

Ďakujem za návrat bratov z okolia, počnúc Williamom, áno, používali tento materiál a účinky sú relatívne, niektorí majú veľmi silné reakcie ako psychická zmätenosť, zrýchlenie, štýl MDA, veľmi dlhé trvanie, niektorí klienti uvádzajú, že nepociťujú žiadny účinok, čo poukazuje na to, že konečný produkt, ktorý laboratórium vyrába, nie je úplne jednotný, myslím, že nemajú ani magnetické miešadlo. Pokiaľ ide o proces, na ktorý ste sa ma pýtali, môžete byť konkrétnejší? Doslova chémia nikdy nebola mojou silnou stránkou, ale toto fórum sa stane mojím novým zdrojom štúdií, vezmem 1 gram látky a dám do koľkých ML teplej vody? pokiaľ viem, tak tu MD krájajú ako kokaín, premieňajú 1 kg mdma na 5-6 kg tohto zmiešaného svinstva.


@G. Patton na fotkách, ktoré som poslal, je kryštál, ktorý tu predávajú len ako európsky MD, ale všetko sa to vyrába tu v našom regióne, o sude som sa dozvedel len toľko, že je to tekutý pervitín, je to taká olejovitá žltkastá tekutina, ktorá pri vystavení na voľnom vzduchu mimo suda sama kryštalizuje. činidlo, ktoré bolo testované, je MARQUIS, už sme si zobrali ďalšiu dávku z toho istého laboratória a niekedy reaguje veľmi fialovo, niekedy úplne žlto, nikdy to nie je dobrá látka a účinky sú vždy rovnaké, veľký strach máme z toho, že zostaneme v rukách týchto ľudí, ktorí zrejme nevedia ani to najmenšie, čo môžu robiť, až tak, že sme s kolegom, ktorý je chemický technik, že si zoberieme nejaké otázky od tamojších ľudí, pretože ani laboratórium nevie, prečo sa tento "MD" rozpúšťa mimo vákuového/prievzdušného hrnca. Z toho, čo sme sa rozprávali, sa snažím získať proces, ktorý používajú, a ich receptúru, aby som zistil, čo robia zle, viem, že sa tam snažia čo najviac urýchliť proces, sú jedným z mála výrobcov a dopyt je veľmi vysoký, urýchliť ohrev aj chladenie výrobku, pozriem sa na odkaz, ktorý ste mi poslali, vopred ďakujem za pozornosť! r ďalšia otázka, keď spomínate vákuum, išlo by napríklad o vákuovú pumpu? Spomenul som si na postup odstraňovania butánu, keď robíme extrakciu BHO v marihuane, neviem, či by bol postup podobný.

Test reagencie https://ufile.io/mdwm9si8

@edit i cannot acess "secrets of methanphetamine...." Nemám prístup k otvoreniu
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
QblIMROaxH

MnXCRbcldx
Ad7tTPMYIW
Tajomstvo výroby metamfetamínu: Vrátane receptov na MDA, extázu a iné psychedelické amfetamíny
Rok vydania: 2009
Strany: 1: 225
Súbor: na stiahnutie

Bez akýchkoľvek pochybností je to najlepšia kniha, aká bola kedy napísaná na tému tajnej chémie, kýmkoľvek, kdekoľvek, kedykoľvek a na celej čiare! Váš skromný a láskavý strýko trénuje šampiónov už viac ako 20 rokov a táto tour de force tajnej vynaliezavosti je živým dôkazom toho, že ma táto hra neminula. Čo toto dielo odhaľuje ešte viac ako moje ostatné knihy, je absolútna nefunkčnosť takzvanej "vojny proti drogám." Samozrejme, nič také ako "vojna" proti neživým predmetom nemôže existovať - môže existovať len vojna proti ľuďom. Nekonečné pridávanie ďalších bežných chemikálií na zoznamy, ktoré má sledovať americká tajná polícia, nijako nepomohlo zastaviť nenásytný apetít tohto národa po nelegálnych drogách. Aké nové lahôdky teda máme v ôsmom vydaní? Od roku 2004, keď som napísal siedme vydanie tejto knihy, boli všetky tabletky s efedrínom a pseudoefedrínom stiahnuté z pultov a teraz sú "preukazom totožnosti". 1 odhalili veľmi jednoduchú a účinnú metódu varenia vlastného efedrínu a pseudoefedrínu v potenciálne veľkom meradle s použitím materiálov z obchodov so železiarskym tovarom a zdravou výživou. Pridal som aj nové postupy varenia pervitínu, ktoré úplne eliminujú potrebu získavania jódu alebo červeného fosforu či bezvodého amoniaku. Takisto som prepracoval predchádzajúce recepty, aby umožnili použitie slabších alebo falšovaných materiálov, ktoré sa teraz nachádzajú na pultoch. Čo tak zabudnúť na všetky tie tabletky a variť korbáč zo škoricového oleja? Viem, že sa vám to bude páčiť! Alebo možno založiť obchod s použitím bežných ochucovadiel.") Alebo akýkoľvek počet najbežnejších a ľahko dostupných priemyselných chemikálií, ktoré sa nikdy nedajú podrobiť žiadnej účinnej kontrole predaja? Vychutnajte si tento najnovší diel časopisu pre tajných kuchárov. Poučí, pobaví a zároveň zatrasie stĺpmi. Určite budete celkom spokojní!
 

Attachments

  • arnxJCzXti.pdf
    10.2 MB · Views: 2,417

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Áno, znamená to, že vezmete vákuovú pumpu a vystavíte ju pod nízkym tlakom niekoľko minút na odparenie rozpúšťadiel a iných vysokovrúcich materiálov. Na obrázku vidíte filtračnú banku (Bunsenovu banku), ktorú môžete použiť na svoj cieľ.
ZHdQXxvgpm

Myslím, že sa vám zdá niečo zvláštne. Podľa vašich slov máte základňu bez kvapaliny. Nie som si však istý, či ide o pervitín, pretože fialová farba s činidlom MARQUIS dáva MDMA/MDA/MDEA a žltá farba - metylón.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ak sa naučíte ich reakcie, bude pre nás jednoduchšie čistiť výrobok. Rozpustite vo vode - od 1 ml na 1 g a ďalej do 3 - 5 ml.
 
Top