TUTORIÁL: Ako získať a používať falošný občiansky preukaz na bezpečné objednávanie prekurzorov, otvorenie bankového účtu a ďalšie

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18

Prečo používať falošnú identitu



No existuje mnoho dôvodov, prečo by falošná totožnosť pomohla masívne zvýšiť vašu bezpečnosť. Len všetky tie bežné obvyklé úlohy, ktoré človek vykonáva v každodennom živote, zanechávajú stopy, ktoré by sa dali ľahko sledovať až k vám.

Nejde len o adresu na prijímanie objednávok zadaných v chemických zásobovacích domoch, ale musíte tiež zaplatiť nákup spôsobom, ktorý sa nedá vystopovať späť k vám. Keďže kryptografické platby alebo platby "v hotovosti v obálke" nie sú akceptované takmer od všetkých dodávateľov, na zachovanie anonymity bude potrebný anonymný bankový účet + nastavenie Paypal s vaším falošným ID. Alebo môžete predávať drogy online a potrebujete možnosť vymeniť krypto za hotovosť a vziať si ju z bankomatu.

To sú len najzrejmejšie prípady použitia, existuje ich oveľa viac....



To, čo tu vysvetlím, je noob friendly krok za krokom Tutoriál o tom, ako a kde získať falošné fyzické doklady totožnosti, kde získať digitálne falošné doklady a ako ich presne použiť na zriadenie bankového účtu, Paypal, Crypto exchange. A tiež ako ich použiť na prijímanie zásielok pomocou služieb preposielania pošty v kombinácii s anonymnými poštovými schránkami, ktoré sú tiež registrované s vašou falošnou identitou.

A to všetko bez toho, aby ste opustili svoj dom. Nie je potrebné stretávať sa so žiadnymi dodávateľmi, navštevovať pobočky bánk atď...



Nastavenie vášho počítača

Používanie falošnej totožnosti nepomôže, ak vaše to zabezpečenie nestojí za nič!

Predtým, ako začnete čokoľvek robiť s falošnou identitou, musíte sa uistiť, že svoj skutočný ip nikdy na nič nepoužijete. Zaregistrujte sa u dobrého poskytovateľa VPN, ktorému môžete platiť kryptomenami! Neregistrujte si ho so svojím súkromným e-mailom, použite ten, ktorý ste si nastavili pre svoju falošnú identitu!!



Musíte sa tiež uistiť, že nepoužívate rovnaký prehliadač pre skutočný a falošný život.

Odporúčal by som anti detekčný BRowser s profilom nastaveným len na tento účel. Príkladom by bol CheBrowser, Ghostbrowser a ďalšie. Ja osobne uprednostňujem CheBrowser. Za tieto je potrebné zaplatiť, ale nájdu sa aj iné riešenia, ktoré môžu byť zadarmo, stačí do Googlu vyhľadať "anti detect browser" alebo "multi profile browser". Dá sa to urobiť aj s chrome, ale ide o to, že tie štandardné prehliadače nie sú vyvinuté pre najlepšiu anonymitu, a preto pri štandardnom nastavení vždy vypúšťajú údaje, takže sa musí veľa vecí upraviť, aby sa deaktivovali veci ako geolokalizačné sledovanie, WebRct atď.... Nevysvetľujem to, ale ak budete googliť "make chrome an anti detect browser" alebo "chrome plugins anti detect", som si istý, že nájdete riešenia sami.



Okrem prehliadača idem ešte o krok ďalej a všetky tie podozrivé veci robím na virtuálnom počítači, ktorý som si nainštaloval na notebook. Na tomto virtuálnom počítači spúšťam svoj prehliadač anti detect, na tento virtuálny počítač ukladám aj všetky falošné dokumenty atď. a navyše používam Veracrypt na šifrovanie a skrytie celého oddielu používaného pre môj virtuálny počítač. Takto, ak bude môj počítač niekedy zabavený alebo možno stratený, nikto nemôže nájsť žiadne pochybné veci. Týmto spôsobom sa javím ako čestný člen spoločnosti. No, vo vašich očiach sa to môže zdať paranoidné. Je na vás, aby ste pre dodatočnú bezpečnosť urobili tento krok ďalej. Možno na to nevidíte žiadny dôvod, to je v poriadku. Ale prosím, vyššie uvedená časť prehliadača, to nie je dodatočná, nemala by sa vynechať !!! Používanie jedného prehliadača na všetko (falošného aj skutočného) spôsobí problémy a povedie k zákazu účtu. Paypal, banky, eBay, amazon, krypto burzy, všetci majú svoje vlastné systémy proti podvodom a uvedomia si, ak sa prihlásite s rôznymi účtami, spoja ich a často ich označia alebo zabanujú! To isté platí, ak na tieto účely používate TorBrowser. Tor môže byť dobrý na veľa vecí, ale nebudete môcť používať online bankovníctvo, PayPal atď.



Otvorenie bankového účtu

Som v Európe, to, čo tu vysvetľujem, pokiaľ ide o nastavenie bankového účtu, presmerovanie pošty atď. môže byť v USA iné.



Pri otváraní bankového účtu online bude vždy potrebný nejaký druh overenia, aby ste sa uistili, že vy (ako zakladateľ účtu) ste ten, za koho sa vydávate! Poznám 2 overovacie systémy, ktoré sa dajú ľahko zneužiť bez väčšej námahy:



A) - Overenie bankovým prevodom:

Ak si založíte nový účet online, môže existovať možnosť overenia bankovým prevodom. Vygooglite si niečo ako "Neo Banks" alebo "Neo Banks verify by bank transfer" v angličtine aj vo svojom jazyku a nájdete zoznam týchto takzvaných NEO bánk. Openbank je jednou z tých, ktoré akceptujú overenie bankovým prevodom, a hádam aj LEO Pay. Podrobne toto overenie funguje tak, že musíte vykonať prevod peňazí zo svojho existujúceho účtu na nový účet, ktorý práve registrujete. Aby to fungovalo, je dôležité, aby sa meno majiteľa účtu, ktorý peniaze posiela, podobalo na meno účtu príjemcu. Spôsob, ako to dosiahnuť, je ísť a predať niečo lacné napríklad za 20 € na internete a akceptovať platbu len bankovým prevodom. Teraz očakávajte, že chlapík s menom "Alex Shulgin" má záujem o kúpu vášho použitého androidového telefónu, ste úplne nadšení z toho, že zhodou okolností má rovnaké meno ako on. Vtipné je, že sa vám to ešte nikdy nestalo....

Čo by ste mali urobiť, zaregistrujte si účet s týmto menom a nechajte ho zaplatiť 20 € na účet, ktorý má rovnaké meno. Potom mu pošlite svoj zakúpený telefón a pokračujte ďalej. "Alex Shulgin" práve overil váš bankový účet otvorený s rovnakým menom, ktoré odteraz bude rovnaké meno, aké používate pre svoju falošnú identitu. Tieto údaje použijete pre svoje falošné fyzické alebo digitálne doklady totožnosti a všetky ďalšie kroky, ako je registrácia v službách preposielania pošty atď....



B) - Overenie pomocou falošných digitálnych dokumentov

Wise.com funguje týmto spôsobom skvele. Počas registrácie ste požiadaní, aby ste si urobili fotografiu svojho preukazu totožnosti a tiež selfie od vás, ako držíte svoj preukaz totožnosti. Potom skontrolujú vaše fotografie, či bude všetko v skutočnosti v poriadku a či sú čísla pasov platné.

Aká náhoda, že váš telefón je poškodený a vy už nemôžete robiť fotografie, pretože vám nefunguje kamera. Jednoducho kontaktujte podporu a požiadajte o iné riešenie. To, čo vymyslia, je možnosť nahrať fotodokumenty s preukazmi totožnosti. Tie podrobne skontrolujú, dôležité je používať dokumenty, ktoré vytvoril niekto, kto to naozaj vie a vie vypočítať platné čísla pasov. Existuje jeden chlapík, ktorého môžem odporučiť(Kontaktné údaje nájdete na konci tohto návodu), stačí mu vedieť meno, pohlavie, dátum narodenia, adresu a štátnu príslušnosť. Zaplatíte mu asi 100 € a do 2-3 hodín dostanete 3 súbory s obrázkami. Jeden predný, zadný a jeden selfie. Tie jednoducho nahráte a máte takmer hotovo. Aby ste nakoniec získali číslo bankového účtu IBAN, musíte si tiež nabiť účet sumou min. 20 €. Jednoduché je, že tu akceptujú aj Paypal. Takže to, čo urobíte, je, že si nastavíte Paypal s falošnými identifikačnými údajmi, potom nájdete niekoho, kto vám na tento účet pošle 20 € (niečo predá) a potom tento nový falošný Paypal použijete na overenie vášho nového falošného bankového účtu.





Niekoľko slov o používaní týchto účtov:

To by ste mohli urobiť neskôr, keď bude zavedené presmerovanie pošty a poštový priečinok!

Nechoďte na ťažko hneď od začiatku! Tieto účty by sa mali trochu zahriať. Na začiatku na ne neúčtujte napríklad 2000 €, jednoducho to nerobte, mohli by byť označené. Začnite ich používať s niektorými nákupmi a predajmi na eBay, aby ste mesiac alebo dva vykazovali spoľahlivé autoritatívne transakcie. Predajte nejaké veci a peniaze použite na nákup vecí, ako je acetón na eBay. Potom po nejakom čase môžete použiť kryptografické výmenníky na prevod hotovosti dovnútra a von a použiť ich na nákup vo veľkých chemických dodávateľských domoch.





Predstierajte, že ste spoločnosť

Použite svoju identitu na registráciu na stránke namecheap.com a kúpte si doménu platenú kryptomenami. Zvyčajne by som urobil niečo všeobecné, napríklad www.alexshulginservices.eu, a vytvoril jednoduchú webovú stránku pre svoju spoločnosť "Alex Shulgin Industry Services". Po dokončení nastavte e-mail s touto doménou a vždy ju používajte pri komunikácii ako svoju firmu. Podľa mojich skúseností to už stačí na to, aby ste mohli nakupovať takmer všade. Môžu vás požiadať o registráciu spoločnosti. Ak áno, potom si zaobstarajte falošný digitálny dokument z vyššie uvedeného zdroja. Ak budú žiadať IČ DPH, v skutočnosti ho ešte nemáte.





Vaša fyzická adresa

Potrebujete adresu, ktorú uvediete na svojej webovej stránke, v bankovníctve, na eBay atď... Vašu oficiálnu, viditeľnú adresu. Existuje mnoho spôsobov, ako to dosiahnuť. Existujú profesionálne spoločnosti na preposielanie pošty (overte si ich podmienky, mnohé otvárajú balíky a kontrolujú obsah, tie samozrejme nevyužívate).

Vo všetkých krajinách, ktoré majú hranice so Švajčiarskom (Taliansko, Francúzsko, Nemecko..)budú existovať spoločnosti špecializované na prijímanie balíkov pre švajčiarskych zákazníkov, ktorí si ich potom môžu jednoducho odviezť za hranice a vyzdvihnúť si ich tam, aby sa vyhli problémom s odosielaním mimo územia EÚ. Mohli by ste im napísať e-mail a povedať príbeh, prečo si to nechcete vyzdvihnúť, ale nechať si to poslať na miestnu adresu alebo PO Box (možno kvôli dovolenke) Niektoré z nich takéto žiadosti akceptujú.

Ďalším spôsobom, hádam najlepším, je využitie virtuálnej kancelárie. Prečo nie? Získajte virtuálnu kanceláriu pre služby Alex Shulgin Industry, všade používajte túto adresu a nechajte si tam posielať reagencie a prinúťte ich, aby ich preposielali na PO Box zriadený s vašou falošnou identitou, alebo si to nechajte poslať do miestneho obchodu dhl a nájdite niekoho, kto to odtiaľ vyzdvihne, alebo v závislosti od vašej paranoje možno aj smerovať cez inú adresu.



Ja to takto robím už veľa rokov a z času na čas si zmením aj falošnú identitu a falošnú firmu a som schopný objednávať odovšadiaľ a objednávať aj rizikové veci a nikdy som sa nedostal do žiadnych problémov.



Zdroje atď...



Na získanie digitálnych falošných dokumentov alebo tiež fyzických falošných preukazov totožnosti alebo vodičských preukazov je jeden chlap, ktorého môžem odporučiť. Vždy som využíval jeho služby a nikdy som nemal žiadne problémy:



Telegram: @MyAlienID
Digitálny falošný občiansky preukaz: 90 €
Fyzické občianske preukazy: 390€


No, očakávajte, že fyzické karty nemusia fungovať na letiskách, pri policajných kontrolách atď... Ale sú skvelé na otváranie účtov, vyzdvihovanie objednávok na poštách atď.....

Dúfam, že vám tento návod pomôže pri bezpečnejšom objednávaní chemikálií.
Okrem toho tiež dúfam, že moje znalosti angličtiny sú dostatočne dobré na to, aby ste pochopili, o čom píšem.



Ak máte nejaké otázky, neváhajte ich napísať sem
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dobrá niť.

Predáva chlapík MyAlienID na nejakom trhovisku s využitím služieb úschovy?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Ahoj Kokos,

no, nie som si presne istý, pracujem s ním už dosť dlho a nikdy som nepoužil escrow.
V skutočnosti som ho našiel na jednom kartárskom fóre pred niekoľkými rokmi. Kúpil som si niekoľko preukazov a tonu digitálnych dokumentov, hlavne keď som si robil kartu
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Máš pravdu!

Nepoužívam Telegram, to je ten problém - z niekoľkých dôvodov

Ale vaša príručka sa mi páčila, bola dobre napísaná a zrozumiteľná! Možno to skúsim.
Neviete, odkiaľ posiela dokumenty?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Odoslané z uk. Ale počas posledných 12 mesiacov si kartu asi nekúpil. Možno sa niečo zmenilo, treba sa opýtať.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Znie to dobre!
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Počuli ste náhodou niečo?

tiež, existujú ešte predajcovia falošných preukazov, ktorí predávajú preukazy, ktoré sa na letisku alebo na polícii vydávajú za pravé? Osobne som videl falošný občiansky preukaz, ktorý prešiel kontrolou na polícii a bol pravý... uznávam, že to bolo pred 15 rokmi. napriek tomu, ak existuje možnosť falošných občianskych preukazov, ktoré obstojia pri kontrole, zdá sa rozumné ísť touto cestou.....
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Viem o predajcoch falošných dokladov totožnosti, ale neprechádzajú.

Myslím si, že preukazy totožnosti spred 15 rokov sa výrazne líšia od toho, čo je k dispozícii teraz.
Záleží na mnohých faktoroch, či by ste nimi mohli prejsť na letiskách alebo nie... ale mám kontakt offline, ktorý tvrdí, že získava falošné preukazy, ktoré prejdú... ale stoja niekoľko tisíc dolárov.

V každom prípade falošný preukaz totožnosti, ktorý by mal prejsť na letisku, musí pochádzať od osoby, ktorá existuje IRL, takže môžete použiť svoju osobu
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Ďakujeme za učebnicu !!!
100 eur je veľmi lacná suma za doklady a selfie, ak to funguje. Viete, že ak si banka vypýta ďalšiu selfie, musíme tomu človeku zaplatiť ďalších 100 eur?
Urobil som si účet so svojím skutočným menom v jednej zmenárni a v rôznych dňoch ma 3-krát požiadali o selfie, kým som si účet neoveril.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ak niekedy nájdete lacné letenky do tblisi, využite šancu a získajte gruzínsky bankový účet, sú probusiness, bez otázok, 0 daň za zahraničné príjmy.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Čo je pre vás skutočné? To je zaujímavé. Máte s tým skúsenosti? Zaujímalo by ma, ako by bolo možné nastaviť to tak trochu anonymne s falošnými dokumentmi
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Existujú agentúry, ktoré to sprostredkujú za vás, dokonca na diaľku, ale sú šialene drahé. nie som si istý, aké jednoduché je to s falošnými dokumentmi, ale keďže ide o skenovanie, ktoré pošlete, malo by to fungovať, predpokladám. ale keďže nikomu nič neoznamujú, stačí aj skutočné meno alebo skutočná schránková firma.
Viem ešte o pár krajinách, ktoré sú na tom podobne, ale treba ísť osobne. v tomto prípade sú v európe, takže to nie je príliš ďaleko, môžem ti dať vedieť v PM.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Nie, nepotrebujete nič viac trhen
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
@UWe9o12jkied91d
@KokosDreams

to je pravda s Gruzínskom. ale v skutočnosti, ak používate svoje skutočné údaje, nikdy sa nedozviete, kedy budú nútení spolupracovať s orgánmi presadzovania práva a daňovými orgánmi EÚ. Očakával by som, že sa to stane čoskoro, keďže kvôli situácii s ruskom má teraz gruzínsko ešte väčší záujem o to, aby bolo v dobrom postavení s EÚ, a chce sa stať súčasťou EÚ, a to pri podpore prania špinavých peňazí určite nepôjde.

ALE:

pred rokom som hovoril s týmito agentúrami, majú dobré kontakty a nepotrebujú váš originálny dokument na otvorenie účtu.
Môžete im poslať falošné doklady a donútiť ich, aby to zaregistrovali u tých.

Očakávam, že by to mohlo byť dokonca možné urobiť sám bez zaplatenia 1000 € agentúre
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
1 000EUR nie je ani tak veľa, ale vo všeobecnosti som dosť opatrný, pokiaľ ide o agentúry. Viete, medzi zlodejmi nie je česť, haha.

Otvorím chat s tebou a @UWe9o12jkied91d, aby sme mohli diskutovať ďalej
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vieme, že v roku 2023 sa dostanú na zoznam pre podávanie správ a monitorovanie, zabudol som, ako sa to volá.
 
Top