Neortodoxná syntéza 4MMC a rady týkajúce sa nastavenia

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Moja otázka znie: Poznám niekoho, kto zo zrejmých dôvodov zostáva v súkromí a tiež sa nechce len tak podeliť o podrobnosti svojho nastavenia, ale z rozhovorov, v ktorých náhodne spomenul veci o spôsobe svojho fungovania, som si uvedomil, že pracuje veľmi neštandardne v tom zmysle, že nepoužíva chemické zariadenia, namiesto toho vane a ľahko dostupné zariadenia, ktoré nevyzerajú podozrivo. Veľkosť ich 4mmc šarže je 3,75 kg na KRYŠTALIZOVANÚ šaržu a robia ich každý deň celý deň, pravdepodobne do a nad 30 až 40 kg týždenne, a to sú tí, ktorých som vypracoval z rozhovoru. Pre mňa je to ohromujúce.

Moja otázka je, ako by to preboha všetko zvládli, má 2 chalanov, ktorým platí za kg, len fyzicky nechápem, ako môžu toľko robiť? Niečo mi uniká, hrám sa so 100 g dávkami, len sa cvičím, ale aj tak je to ťažké. Nejaké nápady, ako alebo ako by takéto nastavenie vyzeralo, čo by sa použilo atď. Jednoducho ma to zaráža. Akékoľvek tajomstvá remesla na takúto úlohu by som s vďakou prijal. Som samé ucho a naozaj sa chcem naučiť všetky zákutia.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nemám žiadne skúsenosti so 4MMC iba s amfetamínmi, ale predpokladám, že princíp platí stále rovnako.

Na syntézy sa dá použiť v podstate všetko, najvynaliezavejší sú Poliaci.

Stačí sa pozrieť na "laboratóriá", ktoré sa chytajú v Poľsku, 100''ds kg sa vyrába v zasratých sudoch, hrdzavé priemyselné zariadenia atď, na kvalitu a stratu výťažnosti kašlú.

Je to len zasraná masová výroba.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Syntéza mefedrónu sa dá ľahko škálovať, takže pri syntéze 1 kg alebo 100 kg nevznikajú žiadne problémy. Jednoducho naložíte bromoketón s metylamínom v rozpúšťadle do veľkej nádoby, zapnete ohrev s miešaním.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
U dont need heat if u work with NMP dsmo u only mix 20min and u get freebase
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Prečo NMP, nechápem rozdiel 20 minút alebo dve hodiny v DCM, lacnejšie a ľahšie sa čistí. DMSO nie je dobrá voľba, je veľmi reaktívny a bude dávať nečistoty, a potom musíte produkt vymyť.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Zahrievanie=piperazín.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ahoj hexen Zaplatil som ti 3k eur a vôbec si mi nepomohol
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Riešte svoje rozpory v súkromných správach alebo použite službu eskort, aby ste prilákali administratívu
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Myslím, že ste ma práve strhli, že to bolo nefér
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Červená voľná báza sračiek
Žltá čistá
 

Attachments

  • TGMxsCg7Dk.jpeg
    TGMxsCg7Dk.jpeg
    499.3 KB · Views: 241
  • fGdJbN4U2h.jpeg
    fGdJbN4U2h.jpeg
    5 MB · Views: 552

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1 foto málo brómu pri bromovaní ketónu, závažná nečistota mpf, z ktorej vás bude bolieť hlava pri získavaní soli a rôznych farieb produktu =)
2 foto neskladujte voľnú bázu aminoketónu, znehodnocuje sa. Farba je stále zvláštna, pravdepodobne sú v ketóne čiastočky vody.
 
Top