[Aktualizované] Systém odporúčaní!

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63

🗣️Dobrý deň!


Vaši priatelia tu ešte nie sú? Je čas to napraviť! Pozvite sem svojich priateľov, pozvite na fórum predajcov, ktorých poznáte!
Vytvorme najútulnejšiu komunitu!
🚀🚀🚀

Aktualizovali sme náš systém odporúčaní. Môžete získať od 50 do 100 % zisku Fóra z úspešne zrealizovaných objednávok.

🤖Ako to funguje?

  • Ak pozvete na Fórum používateľa, ktorý nakupuje. Z každej jeho objednávky dostanete 2,5 % (50 % nášho zisku).
  • Ak pozvete na Fórum používateľa, ktorý sa stal predajcom a realizuje predaj. Z každej jeho objednávky dostanete 2,5 % (50 % nášho zisku).
  • Ak pozvete predávajúceho aj kupujúceho, dostanete všetkých 5 % z objednávky.

Na stránke pozývať ľudí uvidíte všetkých pozvaných používateľov, ako aj budete sledovať ziskovosť každého pozvaného používateľa.
 
Last edited by a moderator:

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Veľmi pekná príležitosť pre nás. ďakujeme.
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Teraz, keď zdieľate svoj odporúčací odkaz na BB, automaticky sa vám pripíše kredit. Výber je k dispozícii už od 100 USD! Vyskúšajte to!
Fl6eAiD5B2
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň,

I experince issues wirh promoting other forums but let's discuss this in October when your admin finds time.

Nebudem tu všetko podrobne rozoberať, ale v budúcnosti očakávam, že reklamy tp budú opäť platené vopred.. Ak by BTC mal zasiahnuť nízku môžete aslo zaplatiť prostredníctvom kreditnej karty a niektoré ďalšie.

Beriem na seba plné riziko tým, že ponúka riešenie Pay Per Click a ponúkne vám vrátenie peňazí vám, ak nkto by mal kliknúť na reklamy. To je jedinečné, nikde nenájdete lepšiu ponuku.

Nechcem, aby sa vaša reklama zobrazovala po celý čas, raz za čas si urobíme prestávku. Napriek tomu som rád, ak si vypočujem vaše predstavy o dlhodobých záväzkoch (max. 6 mesiacov v rade, platených vopred.

Aktuálne meškanie nie je naozaj problém, ale potrebujem naplánovať aj rozpočet.

Pošlem vám e-mail s podrobnosťami a teším sa na vašu odpoveď.

ŠŤASTNÉ DNI :)
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ďalšia vec: Váš manažér mi ponúkol, aby som sa zúčastnil na fóre a napr. tu zdieľal a aktualizoval zoznamy spoľahlivých predajcov. Urobil by som to zadarmo, ale len pod podmienkou, že zo zoznamov vymažete všetkých známych podvodníkov.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Odoslala som vám súkromnú správu
 
Top