Defendant found to be a scammer @Vivian Rose 25 kg BMK Kyselina glycidová (sodná soľ) CAS 549-12-7

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Všetkým prajem pekný deň.
Objednal som si u @Vivian Rose 25 kg BMK Kyselina glycidová (sodná soľ) CAS 549-12-7. To, že tvrdila, že je na sklade v Európe a dodanie bude rýchle, môžem pridať samostatný príbeh. Krátko som namiesto sľúbených 3-5 dní čakal mesiac. Nakoniec som ho však dostal, využil som čas na zostavenie mobilného laboratória a začatie syntézy.
Nižšie priložím fotografiu korešpondencie a fotografie syntézy tohto, ako sa nazýva "BMK Glycidic Acid" (č). Taktiež som si objednal 25 kg prášku BMK CAS 549-12-7 od @Simon, nižšie bude jeho fotografia.
BMK Glycidic Acid od Vivian Rose mala octový zápach a po zahriatí ~ 60c nadobudla čiernu farbu, tiež sa veľmi dlho rozpúšťala vo vode v porovnaní s pravou BMK a nerozpúšťala sa ani po 3 hodinách miešania. Na extrakciu P2P som strávil asi 5-7 pokusov, s kyselinou ortofosforečnou 85%, so zriedenou kyselinou chlorovodíkovou 15%, s koncentrovanou kyselinou chlorovodíkovou 35%. S rôznymi pomermi vody, kyseliny a teploty.
S kyselinou glycidovou BMK od Simona sa mi okamžite podarilo extrahovať špinavý P2P pri štandardných teplotách a pomeroch(s kyselinou ortofosforečnou 85 %).
Nie som chemik, možno drahí odborníci budú vedieť vyvodiť závery podľa mojich nejasných indícií, o aké činidlo ide, ale je fakt, že to nie je BMK Glycidic Acid.
S vrátením peňazí veľmi nepočítam, keďže si za to môžem sama, že som transakciu uskutočnila bez Escrow, ale aspoň do budúcna upozorním ostatných, či má služba dobrú povesť alebo nie - je lepšie vypracovať obchod cez Escrow.
P.S. Posledné tri fotografie sú Simon BMK. V prípade potreby zverejním aj korešpondenciu s @vivianrose, ale nemyslím si, že by to poprelo skutočnosť nákupu.
 

Attachments

  • p98gADWVXm.jpg
    p98gADWVXm.jpg
    4 MB · Views: 97
  • 3526kSaECR.jpg
    3526kSaECR.jpg
    4 MB · Views: 101
  • pUbvLSs4rK.jpg
    pUbvLSs4rK.jpg
    3.4 MB · Views: 83
  • YsnOTKEZtR.jpg
    YsnOTKEZtR.jpg
    4.4 MB · Views: 98
  • vHa6jCoJZs.jpg
    vHa6jCoJZs.jpg
    5.4 MB · Views: 206
  • K6Z309bLeS.jpg
    K6Z309bLeS.jpg
    3.9 MB · Views: 81
  • P6IVKwq4vl.jpg
    P6IVKwq4vl.jpg
    5.1 MB · Views: 184
  • pnwEgMyW0q.jpg
    pnwEgMyW0q.jpg
    3.6 MB · Views: 69
  • JjMGNzwWre.jpg
    JjMGNzwWre.jpg
    3.9 MB · Views: 76
  • RtG2b0KAOM.jpg
    RtG2b0KAOM.jpg
    4.2 MB · Views: 66
  • jkqdT8ftwP.jpg
    jkqdT8ftwP.jpg
    4.8 MB · Views: 77
  • 4lHn6kx9Mj.jpg
    4lHn6kx9Mj.jpg
    3.2 MB · Views: 67
  • zmfcxW8LFh.jpg
    zmfcxW8LFh.jpg
    3.7 MB · Views: 70
  • cAY0C8ek14.jpg
    cAY0C8ek14.jpg
    3.4 MB · Views: 95
  • LDCmfbAWI6.jpg
    LDCmfbAWI6.jpg
    3.1 MB · Views: 73
  • z2sHVSXIoR.jpg
    z2sHVSXIoR.jpg
    3.4 MB · Views: 78
  • Wow
Reactions: $!$

Vivian RoseScam

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
8
Deals
9
Dobrý deň, bmk bola dodaná do pol mesiaca, sledovanie podľa prílohy. Nemeckému skladu skutočne chvíľu trvalo, kým poskytol sledovanie.

Zákazník povedal, že je to ako pmk, nie bmk. Predpokladáme, že buď došlo k nesprávnemu doručeniu z nemeckého skladu, alebo niečo nie je v poriadku s metódami varenia.

Zákazník je rozumný človek s dobrou povahou. Ešte som si spomenul, že sme mali spokojnú a bezproblémovú komunikáciu. Úplne chápeme pocity zákazníka. A naozaj sa za celé problémy ospravedlňujeme. Riešenie sme poskytli hneď, ako sa problém vyskytol. Možno nespĺňalo očakávania zákazníka. Veľmi radi by sme problémy vyriešili. Môžete nám dať vedieť vaše riešenie, ďakujeme!
 

Attachments

  • Ty3BqpYiZR.png
    Ty3BqpYiZR.png
    87.3 KB · Views: 73

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
V súlade s jeho slovami je všetko správne. Syntéza je mimoriadne jednoduchá.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Je to tak, riešenie bolo poskytnuté z vašej strany. Ale je pre mňa lacnejšie objednať novú dávku, ako účtovať 500 USD za prepravu cez hranice, potom vám poslať zvyšok tohto činidla a opäť zaplatiť 1100 USD za novú skúšobnú dávku. Zaplatil som vám za objednávku v plnej výške, očakával som, že ju dostanem, v súčasnosti som dostal ktovie čo, ale zároveň chcete, aby som zaplatil za ďalší test. Toto riešenie pre mňa nefunguje, ďakujem.
Diskutovali sme o tom v telegrame aj v PM na fóre.

P.S. Nebudem ani teraz u vás na doručenie, potreboval som to súrne, tak som si to u vás objednal, očakával som, že to dostanem do 3 dní. Máte dosť vlastných problémov a klientov, stačilo by, aby mi hneď povedali, že 2 týždne a hľadal by som ďalej a neobťažoval by som vás. Za 2 týždne už prichádzali balíky z Číny a nie "na sklade v Európe".
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top