Hľadá sa kreatívny producent

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Spoločnosť Deepweb.net hľadá človeka kreatívneho producenta.

Ak máte zručnosti v oblasti produkcie, písania scenárov, tvorby kreatívneho obsahu, moderného strihu videa, práce so sociálnymi sieťami. Ak ťa darknet nedesí a poznáš ho na vlastnej koži a chceš pre nás robiť obsah. Ozvi sa nám na e-mail [email protected] alebo do správy v PM.

V prvej správe pošli svoj zásobník programov a nejaké ukážky svojich prác.
 

JessieBB

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Ako sa u? Zbožňujem túto komunikáciu
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hej, brat, chcem prácu! Som ochotný vytvoriť videá, v ktorých budem syntetizovať a používať rôzne lieky s použitím svojej skutočnej tváre. žiadam ťa len o poskytnutie laboratórneho riadu, chemikálií a zaplatenie za každé video, v ktorom úspešne syntetizujem zamýšľaný liek. Chcem byť verejnou tvárou vzbury proti súčasným drogovým zákonom. Pred niekoľkými rokmi som prišiel o nohu v dôsledku krvnej zrazeniny a odvtedy nikdy neopúšťam svoj domov, ktorým je mobilný dom uprostred ničoho na 4,5 akra súkromného pozemku, ktorý vlastním. Som presvedčený, že skutočnosť, že nikdy neopúšťam svoj domov, v kombinácii s faktom, že všetky drogy, ktoré syntetizujem, sú určené na moje súkromné použitie, by spôsobila, že orgány činné v trestnom konaní by neboli schopné získať dôkazy, ktoré potrebujú na to, aby niekedy prinútili sudcu podpísať príkaz na prehliadku, aj keby zistili, kto vlastne som! A plánujem vyrezať dieru v podlahe môjho prívesu a dať do nej sud Steele, naplnený do polovice vreckami s červeným fosforom, a všetky moje laboratórne pomôcky a drogy mať neustále rozložené na stole, pripravené na to, aby som ich mohol v okamihu zmiesť do suda a následne zapáliť svetlicu! Skúste získať dôkazy z mojej improvizovanej spaľovne, to si nemyslím! Keď k tomu pridám fakt, že budem zabarikádovaný vo svojom dome, takže násilné vniknutie bude otázkou preťatia steny, takže ma nikdy neprekvapí príkaz na prehliadku, verím, že budem v bezpečí pred trestným stíhaním. Bol by som ochotný naživo prenášať seba a svoje laboratórium 24 hodín denne, 7 dní v týždni, a ak ma polícia niekedy prepadne a nájde nulové fyzické dôkazy, ktoré by mohla použiť proti mne, verím, že video, na ktorom sa zbavujem svojho laboratória a potom mi doručia príkaz na prehliadku, by bolo internetovým zlatom! A samozrejme by som neustále ďakoval BB za poskytnutie všetkého laboratórneho náčinia, chemikálií a drog použitých v mojich videách. Sponzorovaním mojej malej demonštrácie naozaj nemôžete stratiť! Čo myslíte, máte záujem?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Bol by som tiež ochotný urobiť videorecenzie pre produkty predajcov BB, pričom by som ukázal používanie jednotlivých produktov a následne vyjadril svoj názor na kvalitu vysokej produkcie. Muselo by to zvýšiť predaj, ako aj záujem verejnosti o vašu webovú stránku.
 

ztar7

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Naozaj si myslíte, že chcú, aby ste vy, nejaký náhodný chlapík žijúci v prívese, ktorý má na dne vykopaný oceľový sud(ako ste preboha získali dostatok RP na výrobu spaľovacej pece?); boli tvárou tejto webovej stránky?
 

vanderchemi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Sponzorujte tohto chlapíka s jednou nohou, ktorý žije vo svojom prívese na vidieku. Hneď!
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
nikdy nesúďte knihu podľa obalu, ako sa zvykne hovoriť ;)

aj tak mi to prišlo trochu vtipné ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
rovnako, neber to zle, ale zdá sa, že chlap má trochu väčší rešpekt/vyššie postavenie v porovnaní s Tebou ;P
 
Top