Čo spôsobuje voskový metamfetamín?

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Urobil som separáciu izomérov! Už som úspešne kryštalizoval vo vode a získal krásne kryštály!
Použil som rovnakú metódu, ale tentoraz som získal zvláštny produkt! Neviem, čo som urobil zle?
Môžete mi povedať, čo mám urobiť, aby to normálne vykryštalizovalo?
Mám znovu extrahovať FB metamfetamínu a urobiť to znova? Alebo ho vykryštalizovať v iných rozpúšťadlách?
Ďakujem veľmi pekne!!!
 

Attachments

  • WdQBbcEG8z.jpg
    WdQBbcEG8z.jpg
    2.6 MB · Views: 42
  • HCEyFvqNxt.jpg
    HCEyFvqNxt.jpg
    2.6 MB · Views: 23
  • 8nKmM4uc3p.jpg
    8nKmM4uc3p.jpg
    2.2 MB · Views: 31

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Neviem, aký spôsob separácie ste použili, ale pravdepodobne nie acetón.
skúsili ste to? pripravte si banku, rozomeňte svoj metamfetamín na čo najjemnejší prášok a vhoďte ho do bezvodého acetónu v banke. na 1 gram použite približne 5 ml acetónu. použite vodný kúpeľ nad 50, ale pod 55 c a banku zahrievajte za stáleho miešania.
ochlaďte ju na teplotu rt, potom ju na niekoľko hodín premiestnite do chladničky a potom ju na 12-24 hodín premiestnite do chladničky
skontrolujte výsledok.

Ak sa to nepodarí, zopakujte všetky kroky, ale pridajte trochu vody, v závislosti od čistoty 5 - 10 % hmotnosti metamfetamínu.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Dobrý deň, pane, na oddelenie izomérov som použil spôsob kyseliny L-vínnej!
Kryštalizáciu v acetóne som neskúšal, som začiatočník a robil som len rekryštalizáciu vo vode v malých dávkach.
Pri testovaní som úspešne získal veľmi krásne kryštály.
Teraz sú metamfetamín a voda zmiešané, mám použiť hydroxid sodný na extrakciu metamfetamínového oleja, použiť plynný chlorovodík na získanie hydrochloridu a potom rekryštalizovať v acetóne?
Alebo mám tento voskový metamfetamín použiť priamo?
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
môžete krok za krokom opísať, čo ste robili s akými činidlami a rozpúšťadlami od začiatku (keď ste pridávali kyselinu L-vínnu) až po koniec (keď ste získali olejovité kryštály)?

možno sa pokúsim na niečo odpovedať.

ak bola použitá kyselina L-vínna, neberte do úvahy moju správu o acetóne: váš problém je zložitejší.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Ospravedlňujeme sa, pane!
Rozpustil som L+ kyselinu vínnu vo vode, potom som pridal metamfetamínový olej, miešal som, kým sa nezískala pevná látka, a potom som zmes kyseliny vínnej a metamfetamínu po 24 hodinách odfiltroval vo vákuu.
Získaná kvapalná časť sa pridala s roztokom hydroxidu sodného na extrakciu D-metánu.
Potom sa vyzráža metamfetamínhydrochlorid pomocou plynného chlorovodíka.
Rozpustite hydrochlorid metamfetamínu v destilovanej vode v pomere 1:1, zahrejte na 108 stupňov a počkajte na kryštalizáciu!
Predchádzajúci test bol normálny,
ale tentoraz som dostal tento voskový kryštál.
Vyhľadal som všetky informácie na fóre a niektorí ľudia tvrdili, že je to preto, lebo metamfetamín je racemický.
Sú aj ľudia, ktorí hovoria, že hodnota pH, ja som si zmeral hodnotu pH, asi 5.
Ďalšia otázka je, že pri meraní hodnoty pH kvapneme kvapalinu na testovací papier a kvapalina bude mať po difúzii 3 rôzne farby. Krajná farba je asi 10, druhá vrstva je 5-6 a prvá vrstva je 1-2.
Som v rozpakoch, nemám odborné vedomosti a nerozumiem chémii.
Práve som rozpustil malú časť voskového metamfetamínu a extrahoval metamfetamínový olej hydroxidom sodným a robím to znova.
Mám totiž pocit, že mi nikto nedá odpoveď.
Každopádne vám ďakujem
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
bol to špinavý metylalkohol alebo destilovaný? vo vnútri by mohol byť nejaký koloid. môže byť zachytený aj opačný izomér.

Predtým, ako premeníte zvyšné veci na základňu, urobte nasledujúce kroky:

pripravte si banku, metamfetamín rozomeňte na čo najjemnejší prášok a vhoďte ho do acetónu (99 %) v banke.
použite 5 až 10 ml acetónu na 1 gram. pripravte si vodný kúpeľ nad 50, ale pod 55 c a zahrievajte banku na vodnom kúpeli za stáleho miešania, pomaly pridávajte aj trochu vody. kontrolujte hmotnosť vody, je to dôležité!!! nepridávajte viac ako 20 gr vody na 100 gr vašej soli.
nechajte vychladnúť na teplotu rt.
na niekoľko hodín premiestnite do chladničky, potom do mrazničky.

potom by som urobil extrakciu bázy, báza bude tentoraz celkom čistá. a opäť okyslite l-vínnym vínom. lepšie je použiť d-vínny vínny kameň, ak ho môžete zohnať.
 
Last edited:

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Neexistuje žiadna destilácia. Pri separácii izomérov by nemala byť príliš znečistená po acidobázickej extrakcii.
Predpokladám, že môže ísť o problém s pH.
Aké by malo byť správne pH vodného roztoku metamfetamínu?
Ďakujem veľmi pekne!
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Keďže som sa ponáhľal, pokúsil som sa extrahovať zásadu a upraviť hodnotu pH na <3 pomocou kyseliny chlorovodíkovej. Zahrejte na 130 stupňov a nalejte 5-násobok objemu acetónu. A prášok premyť zmrazeným acetónom. Po vysušení ho rozpustite vo vode v pomere 1:1, zahrejte, odparte a ochlaďte. Metamfetamín na teplomere je po ochladení stále rovnaký voskový kryštál. Po úplnom ochladení sa v kadičke nezrážali žiadne kryštály.

Dve ďalšie časti z rôznych šarží už majú krásne kryštály!

Nemám možnosť posúdiť, čo sa pokazilo.
Vašu metódu vyskúšam zajtra!
Ďakujem veľmi pekne, pane
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
ešte jeden detail

kontrola hmotnosti vody je dôležitá!!! Nepridávajte viac ako 20 gr vody na 100 gr vašej soli.

Teda, vodu do banky pridávate pomaly, kým sa nerozpustí všetok meth. ALE nepridávajte viac ako 20 gr vody na 100 gr metamfetamínu. NIKDY!!! Ak v tomto momente ešte stále vidíte na dne banky niečo pevné, stavím sa, že to nie je pervitín, ale chlorid sodný.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
@G.Patton

Pane, pomôžte mi! Ďakujem veľmi pekne
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
JtioiUF.jpg
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Zdá sa, že môj racemický kryštál nižšej čistoty má rovnakú formu ako typ kryštálu v experimente. Ako dlho trvá, kým sa roztopí a zamrzne vo vnútri rúrky? Môžete to porovnať s ľadom D a uviesť informácie?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Vyzerá to tak, že existujú určité podobnosti, a odpoveď, ktorú som našiel na fóre, je tiež kvôli racemizácii!
Ale pamätám si, že som sám robil separáciu izomérov.
Teraz nie som v štúdiu. Možno vám budem môcť odpovedať o pár dní.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Vznikol koloid a vy ste v ňom uväznili svoj "zlý" izomér.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Máte pravdu, dnes som extrahovaný metylalkohol vložil do chladničky, aby sa ochladil, a potom sa na dne kadičky objavili nejaké plávajúce látky, myslím, že by to mal byť ten koloid, ktorý ste uviedli.
Budem extrahovať olej podľa vašej metódy.
Výsledky vám môžem oznámiť o niekoľko dní. Musím nakúpiť nejaké veci.
Ďakujem, pane
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Máte pravdu, dnes som extrahovaný metylalkohol vložil do chladničky, aby sa ochladil, a potom sa na dne kadičky objavili nejaké plávajúce látky, myslím, že by to mal byť ten koloid, ktorý ste uviedli.
Budem extrahovať olej podľa vašej metódy.
Výsledky vám môžem oznámiť o niekoľko dní. Musím nakúpiť nejaké veci.
Ďakujem, pane
 
Top