Čo si myslíte o mojom zabezpečení?

LegendsNeverDie

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň,

Používam verejný hotspot + virtuálny počítač + Tails + Tor

Im bezpečné ? Ďakujem
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Áno. tails in it self na palcovom disku by mal byť dostatočný. Ale páči sa mi vaše nastavenie ;)
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Virtuálny počítač ohrozuje vašu bezpečnosť, pretože musíte brať do úvahy hostiteľský operačný systém. Bezpečnejší by ste boli len s chvostovým systémom.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Súhlasím, že VM je zbytočný, stačí použiť chvosty. Ak môžete, vyskúšajte aj Qubes a Whonix.
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Ak hovoríte o PC, potom by som navrhoval nepoužívať virtuálny počítač, ale buď nainštalovať tails alebo whonix na flash disk, ako už bolo spomenuté.

Ak surfujete na DW z mobilu, potom by som navrhoval zaobstarať si pixel Google a nainštalovať GrapheneOS 3 aplikácie na chatovanie v komunikátoroch, ktoré by som povedal, že sú akoby bezpečné na používanie, sú session, Atox a xabber s prídavným modulom OTR. Tieto všetky ponúkajú end to end šifrovanie
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ste v bezpečí :) Keďže používate Tails, môžete preskočiť aj VM, tiež by ste nepotrebovali ďalšiu VPN IMO
 

justonr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Stačí chvosty a tor by mali byť dobré
 

HarryGrady

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Používanie verejného hotspotu môže pridať ďalšiu vrstvu anonymity a jeho kombinácia s virtuálnym počítačom, Tails a Tor určite pomôže pri zachovaní súkromia. Je však dôležité mať na pamäti, že žiadny systém nie je úplne spoľahlivý. Dbajte aj na to, aby ste dodržiavali správne návyky pri prehliadaní, napríklad vyhýbali sa podozrivým odkazom a používali silné, jedinečné heslá. Okrem toho je veľmi dôležité udržiavať softvér v aktuálnom stave, aby ste mohli opraviť všetky potenciálne zraniteľnosti. Celkovo sa zdá, že ste na správnej ceste, ale vždy zostaňte ostražití a dodržiavajte osvedčené postupy v oblasti online bezpečnosti.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Myslím, že virtuálny stroj môžete preskočiť, ak používate chvosty, ale nezabudnite použiť dobrú VPN befor prístup k Toru, môžem vám odporučiť Mullvad VPN, funguje skvele! Vaše nastavenie je dobré, ale ako už povedal @HarryGrady, je fondamentálne mať exelentné návyky pri prehliadaní. Môžem len dodať, že používanie dvoch rôznych počítačov, jedného pre váš normálny život a jedného pre pochybné veci, môže byť naozaj dobrý nápad :)
 
Top