• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

California Vermont Event Aké lieky by ste chceli vyskúšať?

What drugs would you like to try? I'll let you pick 1 choice and 1 alternate

  • 4-mmc

  • A-pvp

  • Methamphetamine

  • Mdma

  • Cocaine

  • Crack


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Ako sa svet otáča a moja banda sa rozrastá, koľko.....ľudí mi dá vzorku? Dúfajme, že veľa. Táto stránka a táto rada je špičková v našom prístupe k zefektívneniu spôsobu fungovania dnm. Ako takí si musíme zachovať flexibilitu, aby sme mohli upraviť náš kurz a koncepty a prispôsobiť sa nepredvídaným komplikáciám. Ja a moji kolegovia sme nemali ľahkú úlohu nájsť predajcov, ktorí chcú predať množstvo, ktoré chceme kúpiť. Uznávam, že je to pre nich náročná práca.
Každý chce predať uncu alebo qp, všetka tá práca s nohami, ktorú si vyžaduje bezpečné anonymné odoslanie drog, diktuje, že predať 30 1 gramových balíčkov je veľa balenia a veľa tlače etikiet a veľa behu po poštách. Zvážte tiež, že minimálna cena za odoslanie absolútne čohokoľvek prioritnou poštou je 6 dolárov, ak dostávate zľavu cez Putney Bowes alebo etsy alebo niekde inde.
Poznám minimálne jedného ďalšieho moda, ktorý zmenil kurz, a chystám sa ho nasledovať, ak ma nezastavia, čo však neočakávam. Podrobnosti tejto zmeny sú zatiaľ tajné, ale to, čo to pre vás znamená, sú väčšie vzorky lepšej kvality a niekto, kto je zodpovedný a zabezpečí, aby ste boli vypočutí.
Začneme práve tu. Aké lieky by ste chceli vyskúšať? Aj keď nemáte nárok na získanie bezplatnej vzorky, stále nás zaujíma váš názor, AK STE AMERIČAN. ak nie ste Američan, váš názor ma nezaujíma, na to máte človeka. Ja som chlap pre Američanov. Dám ich sem pár, ale pokojne pridajte, čo sa vám páči. veci, ktoré dostanú najviac hlasov, sú tie, ktoré sa budú rozdávať. Niekto to pôjde kúpiť vo veľkom a tulák vám osobne zabalí balík s bezzubou presnosťou. Do zoznamu pridám všetky nové lieky, ktoré budú navrhnuté.
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ketamín
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
To sa určite dá, pridám to do zoznamu
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sladké, ak je možné mať nejaké vzorky chemikálií Disso, naše laboratórium by chcelo otestovať akékoľvek. Hľadáme nového dodávateľa.
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Im z EÚ a hlasoval. Rád žijem nebezpečne!
 
Top