Aké vlastnosti by malo mať prvotriedne trhovisko?

What is the most important features for you to choose a suitable trading platform?

  • Constant availability

    Votes: 265 71.0%
  • Minimal captchas to log in and easy registration

    Votes: 94 25.2%
  • Dead drops

    Votes: 135 36.2%
  • Corporate messenger

    Votes: 73 19.6%
  • Payment in monero

    Votes: 144 38.6%
  • No JS (Java Script)

    Votes: 84 22.5%
  • Number of sellers

    Votes: 159 42.6%
  • Other (I'll write in comments)

    Votes: 26 7.0%
  • Administration support service

    Votes: 171 45.8%

  • Total voters
    373

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Aké sú pre vás najdôležitejšie vlastnosti, aby ste si vybrali najvhodnejšiu obchodnú platformu?
Môžete si vybrať viac ako jednu odpoveď alebo napísať vlastnú možnosť do komentára
 
Last edited by a moderator:

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Úprimne dúfam, že trhy poskytnú záruku profesionality predávajúcich tým, že budú výrobky odborne skrývať, pretože som si všimol množstvo predávajúcich, ktorí sa nestarajú o bezpečnosť kupujúceho pri všetkej úcte ku všetkým predávajúcim
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18
Vhodné je aj to, aby mal rýchlu rýchlosť načítania.
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Myslím, že pomáhajú recenzie a status "dôveryhodného dodávateľa" a eskorta. Mať viac spôsobov, ako dokázať, že dostanete čistý výrobok, alebo aspoň viac bezpečnostných sietí je vždy dobré.
 

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Taktiež automatické šifrovanie PGP na zasielanie správ o objednávkach
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Aký to má zmysel? Orgány činné v trestnom konaní si aj tak prečítajú všetko, čo potrebujú, ak nájdu servery. Problém so šifrovaním údajov online spočíva v tom, že šifrované údaje sa na server prenášajú už zašifrované. Ak na server odošlete nešifrované údaje a na serveri ich zašifrujete, znamená to, že ktokoľvek s fyzickým prístupom k serveru môže zachytiť nešifrované pakety.
 
View previous replies…

boblishus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
8
Points
3
Uvádzate dobré body. Neviem presne, ako to funguje, ale možno najprv šifrovanie na strane klienta (pred odoslaním na server), potom odoslanie zašifrovaných údajov cez server. Vy ste profesionáli tho. Bolo by to stále neúčinné?
 

goatsemnley

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Je to ďalší krok, ktorý musí l*w e*force*ent absolvovať, aby sa dostal u. Myslím, že to stojí za to, keďže je to zadarmo.
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Čo tak jednoducho používať služby, ktoré umožňujú vytvárať poznámky, ktoré sa po jednorazovom otvorení samy zničia?
samozrejme, na zasielanie údajov o preprave
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Fuj! Nie! Toto je zlý nápad. Vyžaduje si tretiu stranu, ktorá bude mať váš súkromný kľúč, čo znamená, že ak sa táto tretia strana niekedy naruší (akcia orgánov činných v trestnom konaní, hackeri s čiernym klobúkom, prebehlí zamestnanci atď.), každý a všetci, ktorí službu používali, majú svoj súkromný kľúč kompromitovaný. VŽDY VŽDY šifrujte svoju komunikáciu sami na vlastnom hardvéri a vyhýbajte sa všetkým, ktorí tak nerobia (pretože ak sa kompromitujú, kompromituje sa aj vaša komunikácia s nimi.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
môžu mať prístup k serveru a zašifrovanej správe , ale s mojím súkromným kľúčom a preukazom. správu dešifrujem vo svojej offline aplikácii. správa, ktorú som dešifroval, sa nikdy nedostane k autoritám, pretože len ja môžem vidieť správu v jednoduchom textovom dokumente a nikdy ju neukladám do svojho trvalého úložiska.
Možno som to nepochopil veľmi dobre a ospravedlňujem sa.
A nechcem veriť, že existujú ľudia, ktorí dešifrujú svoje správy online a tiež nechcem veriť, že by niekto mohol vytvoriť svoje PGP online.
Vždy používajte operačný systém Amnesia , nie som v tomto prípade profesionál, ale myslím, že ak budete dostatočne pátrať, aby ste si vytvorili dobrý OPSEC, nájdete veľa podrobností, ktoré vám môžu veľmi pomôcť. BE Safe bros!
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Môj ďalší návrh je:
dobrá možnosť vyhľadávania
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zaujímajú ma mŕtve kvapky, ale tam, kde sa nachádzam, ich nikto nerobí a ani by neboli ľahko prijateľné
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Súhlasím, nie je možné v malých mestách alebo musí byť nejakým spôsobom integrovaný do existujúceho trhu
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Môj ďalší návrh:
dôveryhodných kupujúcich, mám na mysli nájdenie spôsobu, ako sa vystríhať niektorých záhadných zákazníkov, aby vstúpili na trh, len aby vedeli, ako všetky veci fungujú, a pomohli polícii v okolí ľahšie zistiť, kam ísť. Zákazníci potrebujú nejaký druh referencie uplatniť pred prihlásením v BB, len obmedzené objednávky na mesiace a vedieť, ako sa pohybujú cez fóra, skupiny, ak majú záujem o niečo alebo čokoľvek..nemohol vidieť všetky veci k dispozícii prvý deň.
Skvelé pravidlá proti jedom, fentalyn, zbrane a pod. Zoznam aktualizovaný podvodníkov.
Trh s bezpečným kódom záujem o kvalitu a anonymné.
Všetko by mohlo byť vždy lepšie v budúcnosti, iste nič nie je dokonalé, ale tu nesmie byť ulica na webe, ale priateľské miesto, kde sa každý môže cítiť dobre.
BB je na správnej ceste!
Ospravedlňujem sa za túto dlhú správu, dúfam, že nie je bludná.. ;-)
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Rozmanitosť produktov, platba na účet, rôzne spôsoby platby, bezpečné a dôverné doručenie a dobrý popredajný servis
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Myslím, že eskorta skvelá, nevidím veľa zlého na tom, čo tu máte, okrem toho, čo som napísal ako prvé, obavy o ženy v modrom, ktoré si sem našli cestu a nevšimli si, kto sú. 60 nejakých trestných činov robí človeka oprávnene(<zata slovo)paranoidným.- zmätený sayz
 

ron_obvious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2024
Messages
3
Reaction score
15
Points
3
Ako možnosť ste ponúkli "konštantné dodávky", ale (a možno je to len moja zvláštnosť, pokiaľ ide o použité slovné spojenie) vhodnejšia formulácia by mala byť "konzistentné dodávky", pretože naznačuje jednotnú dostupnosť a kvalitu.

Pokiaľ ide o "iné", mám pocit, že pokiaľ to zostane v zákonných medziach, malo by sa uprednostniť čo najviac dohľadu re predajcov aj klientov. Toho sa dotklo viacero ďalších respondentov. Odporúčania/niekto, kto sa zaručí, sú dobré, ale video kvalifikátor (napr. užívateľské meno a dátum zapísaný spolu s frázou požadovanou administrátorom zobrazenou vo videoklipe, v ktorom žiadateľ používa vybranú drogu (drogy). Na strane predajcov je potrebné zaviesť politiku nulovej tolerancie nepravdivých/nepresných opisov výrobkov. Ďalej, aj keď to pravdepodobne veľmi závisí od konkrétneho predajcu, spôsob, ako objednať určité položky vo veľkom množstve, a nie násobne väčšie množstvá malých ponúk.

Ďalším "iným" aspektom je pre mňa zahrnutie ďalších preverených predajcov z USA, ideálne s možnosťou regionálneho zastúpenia. Okrem toho by som rád videl aktuálne výsledky laboratórnych testov (GCMS) výrobkov v ponuke každého predajcu.

A nakoniec, a to už je pravdepodobne niekde zverejnené, hoci som to ešte nenašiel, zoznam požiadaviek, ktoré musí používateľ splniť, aby mohol byť posúdený ako predajca.

Posledná vec, ktorú poviem, je názor, a to tento: Nesmierne si vážim túto stránku a zásady, na ktorých bola založená. Mohli by sa niektoré jednoduché veci vylepšiť, aby sa zlepšila skúsenosť klientov? Iste. Už len zahrnutie tretej strany, ktorá drží platbu za transakciu v depozite až do prijatia a spokojnosti s dodanými materiálmi, je vynikajúce. Pokračujte vo vynikajúcej práci! Pokračujte v snahe o zlepšovanie a posilňujte postavenie klientov, aby mohli ovplyvniť pozitívne zmeny. To, čo robíte, je pôsobivé a teším sa, čo prinesie budúcnosť!
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Teda okrem tých zrejmých, ktoré už boli spomenuté.
"dôveryhodní predajcovia" by mali mať laboratóriá nejakým spôsobom vykonané na svojich výrobkoch, ak je to vhodné.
Žiadny fent alebo najmä analógy. Nie každá výmena sa musí týkať chemických látok určených na vojnové zločiny.
Väčšia kontrola nad vymazávaním správ.
Nejaký spôsob, ako uložiť súpis výrobkov predajcov do odkazu na hlavnom navigačnom paneli. Nemôžem uveriť, ako málo trhov uľahčuje opakované obchodovanie u niekoľkých predajcov.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Myslím, že jedným z nich, ktorý tam nie je, je neustále testovanie výrobku. Ľudia, ktorých kupujete, chcú vedieť, čo presne dostávajú.
 
View previous replies…

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Mal by byť prinajmenšom požiadavkou na získanie štatútu dôveryhodného predajcu
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
DEA alebo FBI ? :)))))
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Áno, samozrejmee preto majú predajcovia recenzie , vy ste z policajného teatra, ktorý vyžaduje infirmácie o výrobku a osobnom spôsobe predávajúceho, ako robí svoje práce. To nie sú otázky, ktoré by mali ľudia klásť (spôsob, akým je to zabalené alebo skryť alebo možno horšie niektorí ľudia chcú obrázky laboratória, ktoré používajú (ak sa používajú)? Výrobky majú popis a recenzie. neverím, že ak máte 10 recenzií, všetci zákazníci sú hlúpi a vy im neveríte. Absolútne žiadny predajca eith ecperience nikdy neurobí to ,pretože DEA nás sleduje pamätajte, pretože nepredávame Jordans :))
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myslím si, že by to bolo skvelé. Možno dať predajcom, ktorí súhlasia s testovaním, odznak alebo niečo podobné? Všimol som si, že veľa lisovaných piluliek sa predáva ako pravé. Väčšina alebo adderall bude metamfetamín online. Je to dosť blízko, ale nazvite to, čo to je
 
Top