Čo sa stalo so všetkými dodávateľmi na tejto stránke?

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Pred nejakým časom som našiel nitrochemis, ktorý predáva 2-bróm-4-metylpropiofenón, ktorý som chcel kúpiť, ale teraz môžem nájsť len jeho príspevok, ale nemôžem sa doň dostať, pretože píše, že takáto stránka neexistuje, a dokonca aj všetky kategórie s dodávkami zmizli, takže je to koniec dodávateľov tu alebo niekde sú, ale nemôžem ich vidieť?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Ďakujem veľmi pekne, neviem, prečo mám prístup len cez odkaz, ale vyrovnám sa s tým
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Kontaktujte tohto čínskeho dodávateľa, Wickr me: offergood
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Kámo, 240 dolárov za kilo je jednoducho príliš veľa
 

jhonD

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
bro nemôžeme konkurovať čínskej sadzbe , môžete si pozrieť zoznam ...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Cena produktu je 20 až 30 dolárov za kilogram. Čo je dôvodom tejto ceny?
Bez ohľadu na miesto výroby sú v Ázii všetky činidlá na syntézu dostupné za nízke ceny. A proces syntézy je veľmi jednoduchý.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

2-bróm-4-metylpropiofenón za 20-30 dolárov? Veľmi lacné, Je to zlatá baňa!

Ako ho dodávajú? 4-metylpropiofenón veľmi silno zapácha, nechcem byť uvedený ako tajný chemik.
Ale sakra, chcem ho.
Ako to vyrábajú, ktorou cestou je to príliš lacné (oboje, 2-bróm aj obyčajný ketón)?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Veľkoobchodné ceny 4-MP 20 - 30 dolárov za 1 kg. Pri balení do železných sudov po 25 kg nie je cítiť žiadny zápach. Pri bromovaní sa získa viac 2-bróm-4-metylpropiofenónu, ako sa naložilo 4-MP, a náklady na bróm a rozpúšťadlo nie sú vysoké, preto sú náklady na syntézu 2-bróm-4-metylpropiofenónu také nízke. Vysoké ceny od dodávateľov naznačujú len to, že títo ľudia nakupujú tovar a chcú zarobiť na špecifickom použití tohto činidla. Dobrá cena zaň je 100 - 150 dolárov za kg pri nákupe od 10 kg.
 
Top