Čo je 2-fenyletylamín hydrochlorid CAS 156-28-5

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Pracoval s tým už niekto?

Niekto mi hovorí, že je to silný efedrín a bude sa redukovať na D-Meth rovnako ako efedrín?

Nemôžem o tom nájsť žiadne informácie

HEU5hSWB7w
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Všetci by sme si priali, aby to bola pravda, ale ani to nie je pravda. 2-pea, známy aj ako b-fenyletylamín, je prirodzene sa vyskytujúci neurotransmiter katacholamín, ktorý sa nachádza v mozgu. Je to silná droga, ale prežije len asi 30 sekúnd, kým ju rozloží MAO-B. Ak ho prehltnete, do mozgu sa ani nedostane, pretože v črevách je veľa monoaminooxidázy. Ľudia skúsili užiť také množstvo, že vyčerpali mao, a to sa dá urobiť aj s niekoľkými gramami béčka.
To je lešenie, z ktorého sa vyrába toľko drog, fenol s uhlíkovým reťazcom... pervitín, amfetamín, všetky halucinagény vo FIKaLe ( čo je skratka pre fenyletylamíny, ktoré som poznal a miloval), kationóny, antidepresíva. Hory drog sú substituované fenyletylamínmi. Štrukturálne JE to len pár molekúl odlišných od amfetamínu . S týmito molekulami sa ťažko niečo robí. Na fenylovom kruhu je niečo, hydroxy? To som ešte nevidel odstrániť zničením molekuly. Je tam analóg fentanylu, ktorý sa s ním dá vyrobiť. Nič iné som nenašiel, ale je to svätý grál pre amatérskych chemikov a spomína sa vo viacerých prácach okolo rokov 1915 - 1920, ale ja som to nenašiel a 100 ľudí predo mnou tiež nie.
Alfa-fenyletylamín, s tým sa dá niečo robiť
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Netreba dodávať, že som o tom veľa premýšľal. Spomínam si, že som čítal veci, ktoré naznačovali, že by to mohol urobiť elementárny zinok a fúkanie plynného b-hrachu nad neuveriteľne horúcim zinkom. Je to pomenovaná reakcia, ale nikdy som nevidel žiadny dôkaz, že by fungovala konkrétne na fenyletylamín
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ďakujeme za informácie, pán Buchner 👍
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Existuje cesta, b-hrášok -> kyselina fenyloctová --> fenylacetón (p-2-p), potom týmto spôsobom existuje cesta. Keď po roku prehodnocujem túto myšlienku, znovu sa čudujem, prečo ste ju nemohli jednoducho halogénovať Urobiť substitučnú reakciu pre metylmotion🤔🤔🤔 ľudia sa správali, akoby to nefungovalo, ale videl som, že to funguje pri katiónonoch...

Napísal som to včera a zabudol som stlačiť odoslať. Idem to znovu preskúmať je. Určite by to bolo jednoduché, pretože ho predávajú v GNC a 10 0ther miestach
 
Top