Čo je to 8fa?

boeing

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Čo je to 8fa?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Tento preklad nepoznám;
ale možno hovoríte o zákone o kontrolovaných látkach" ("8-faktorováanalýza" alebo "8-FA")


8-faktorová analýza nie je formálnou žiadosťou o zmenu zaradenia konope do zoznamu, je to skôr návod na riešenie požiadaviek vlády na zmenu zaradenia a reguláciu konope ako bezpečného a účinného lieku. Analýza predstavuje požiadavky CSA a FDA na preukázanie lekárskej hodnoty legalizácie Cannabisu, ako aj významný vplyv na verejné zdravie, ktorý môže mať voči mnohým pacientom, ktorým pomáha. V rámci analýzy je kritický prehľad zneužívania, závislosti, lekárskeho použitia a noriem, ktoré sa zavádzajú na reguláciu programov liečebného konope v Spojených štátoch.


Analyzovaných 8 faktorov zahŕňa:


  • Faktor 1: Skutočný alebo relatívny potenciál zneužívania konope
  • Faktor 2: Vedecké dôkazy o farmakologických účinkoch a všeobecná farmakológia konope
  • Faktor 3: Stav súčasných vedeckých poznatkov týkajúcich sa drogy alebo inej látky
  • Faktor 4: História a súčasný spôsob zneužívania
  • Faktor 5: Rozsah, trvanie a význam zneužívania
  • Faktor 6: Aké je prípadné riziko pre verejné zdravie
  • Faktor 7: psychická alebo fyziologická závislosť
  • Faktor 8: Či je látka bezprostredným prekurzorom už kontrolovanej látky

zdroj: https: //www.safeaccessnow.org/8_factor_analysis_on_cannabis
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Jeho nový produkt pochádza z Číny. Testoval som 40 g a zdá sa, že ľuďom sa páči. Jeho nie je najlepší, ale robí to.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Aká je podľa vás momentálne najlepšia dostupná chémia?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
8fa z Číny je....ale naučil som sa, ako tu vyrobiť ur-144 a jwh18, takže to budem robiť namiesto toho. práve som kúpil všetko potrebné na výrobu oboch. do konca mesiaca vyrobím 6 kg 3 z každého.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Čo je to 8fa? Počul som, že je to neaktívny odpad.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
funguje to..povedzme, že veľký jwh18, ur-144 a 5f bol perfektný 10 tento 8fa je prinajlepšom 5. Dostane vás to vysoko, ale nie tak vysoko, aby vám to vyrazilo dych ako pri ostatných. Trvanie nie je dlhé, ale nie je ani krátke... Niečo ako pocit ľahkého bzučania pred tým, ako dostanete naozaj skvelý pocit pri pití. Najlepší spôsob, ako to opísať. Dúfam, že to pomôže. Veľmi nízka príležitostná vysoká. Sakra, určite to nestojí za tie 3k alebo 3,5k, ktoré si Čína pýta.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Je ur-144 dobrý? Je lepší ako 018?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
To je diskutabilné. 018 bol podľa mňa prvý ako ur-144. Moja skúsenosť hovorí, že 018 je veľmi mierne lepší. Nie dosť na to, aby som sa chválil jeho oveľa lepším. Čo sa týka jednoduchosti výroby, je to rovnaké. Uprednostňujem ur-144, pretože materiál sa dá oveľa ľahšie získať. V konečnom dôsledku sú obidva masovo dobre vyhľadávaným produktom.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Id hodnotenie 8fa a 3-4 v porovnaní s jwh-018. Koš
 
Top