Čo je najlepšie na výrobu oleja A (PMK/BMK olej alebo prášok)?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Som začiatočník a chcem sa naučiť, ako vyrobiť olej A !

Ktorý z nich je najlepší na začatie tohto procesu:

BMK olej alebo BMK prášok
A
PMK olej alebo PMK prášok

ktorý z týchto 4 olejov alebo práškov je najlepší na výrobu A-oleja ?
..............

po druhé, je to náročný proces, aby sa z nich stal A olej ?????!
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
BMK (P2P) - Je prekurzor zaradený do zoznamu 1 na výrobu amfetamínu, hlavne pervitínu. Pravdepodobne sa pozeráte na glycidát BMK, ktorý sa dá premeniť na ketón a ten môžete použiť na výrobu amfetamínu. Nie je to najlepší postup na to, ale je to jednoduché, ak máte všetky činidlá .

PMK sa používa na výrobu MDMA.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Čo by ste mi odporučili použiť na vytvorenie čísla oleja a Cas ?

Apaan je ťažké získať, ale BMK a PMK sú ľahko dostupné.

Ak použijem glycidát BMK, bude z neho kvalitný olej ?

aké sú iné možnosti, ktoré môžem použiť na jeho výrobu ?

Veľmi pekne ďakujem za pomoc !
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
BMK glycidát tiež bude najlepšie dostať ako olej alebo prášok ?

Aký je v tom rozdiel a čo by sa ľahšie spracúvalo ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Glycidát BMK 5449 je v skutočnosti prášok a prevádza sa do P2P (BMK Oil/Fenylacetón) jednoduchou reakciou. Potom by ste použili Leuckart na prechod od BMK k vášmu konečnému výrobku.

Na začiatok by som vám skôr odporučil dve rôzne cesty:

1. Syntéza amfetamínu z P2NP pomocou NaBH4/CuCl2 v jednom hrnci (v rozsahu 1 kg)
Dá sa zmenšiť na vami požadovaný objem RM (Reaction Mass), maximálny rozsah pre túto reakciu zatiaľ nebol potvrdený, ale predpokladám, že bude väčší ako priemerná veľkosť 1 kg P2NP

2. Syntéza amfetamínu z P2NP pomocou Al/Hg (video)
Maximálny rozsah medzi 100 g - 300 g P2NP, v závislosti od vášho vybavenia a zručností!

P2NP sa vám tiež ľahšie získava a tieto cesty sú celkom priateľské pre začiatočníkov.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Syntéza amfetamínu z P2NP.
Ak by som túto metódu vykonal s 1 kg p2np

1) Môžete sa zastaviť vo fáze syntézy, keď dostanete separáciu oleja a je tento olej A ( voľná báza) čistý ?


2) Aké množstvo A oleja by ste očakávali, že získate ?(500ml až 600ml )????

3). Má niekto zostavu, ktorá môže robiť ako 10kg dávky naraz kompletný zoznam laboratória a možný zdroj na kúpu kompletnej zostavy ?
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Hľadal som chemické látky, ktoré sa ťažko hľadajú. Má niekto slušné miesto, ktoré by pomohlo s :

Aby bolo možné vyrobiť 10 kg šarže, ak mi môže urobiť, ak vhodná osoba má na predaj :


Borohydrid sodný (NaBH4)
Chlorid meďnatý (II) (CuCl2)
Vodný roztok hydroxidu sodného (NaOH) 25 %

alebo ma prosím nasmerujte správnym smerom?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Áno, tu sa môžete "zastaviť", pretože váš cieľový produkt je amfetamínová freebáza, ktorá sa tu už získava.
Produkt nie je čistý.
Dá sa vyčistiť destiláciou s vodnou parou vo vákuu, IPA sa musí odpariť a dodatočne by ste mohli extrahovať zvyšky pevných látok pomocou DCM, čo nie je stopercentne potrebné, ale produkt je čistejší.
Výťažok môže byť 70 až 80 %, počul som o ľuďoch, ktorí dosiahli vyšší výťažok. Všetko závisí od vašich schopností a laboratórneho vybavenia/podmienok
Keďže reaktory naplníte na 50 % ich celého objemu, môžete očakávať, že vytvoríte 1 l - 1,15 l amfetamínovej voľnej bázy v reakčnej hmote približne 50 l (100 l reaktor), na získanie 10 l by ste potrebovali reaktor s objemom 1 000 l a na tomto fóre teraz nie je žiadny dôkaz, že tento spôsob možno škálovať na takú vysokú RM bez príliš veľkej straty výťažku.
Pre množstvá, ktoré hľadáte, by bolo ideálne vytvoriť P2P a potom pokračovať s Leuckartom alebo použiť hydrogenačnú nádrž s katalyzátorom, čo sa dá urobiť v neuveriteľne veľkých objemoch (1 000L alebo viac)
 

Thecooker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Dobrý deň, môžete mi pomôcť ? Per pn
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
človeče, o čom to hovoríš, na začiatku spraviť 10 g a nepíšeš o 10 kg haha tu by každý chcel robiť tony a nie je čas robiť 10 g. A každý si tu myslí, že ho to niekto naučí zadarmo od nuly haha....
 
Top