Post Delivery Aký je najbezpečnejší spôsob doručenia poštou?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Predpokladám, že väčšina predajcov tu zašle náklad len poštou.

To môže byť pre kupujúceho nebezpečné, aj keď vylúčime, že zásielka nebude zachytená (Mohli by sme to vylúčiť pri dobrom utajení a rovnakej krajine).
Ale: Predajca potrebuje adresu (kupujúceho). Aspoň na nejaký čas by sa mohla dostať do nesprávnych rúk.

Ako sa s týmto nebezpečenstvom najlepšie vysporiadať? Ako sa dá riziko minimalizovať?
 

coontiect

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
osobne vždy používam kvapku, nemá zmysel riskovať, keď sa pevné kvapky dajú zohnať za pár stoviek dolárov. prenajímal som si tie malé zdieľané kancelárske priestory, ktoré umožňujú poštu (~ 300 dolárov mesačne), platil som ľuďom, aby chytali (najlepšie, aby niekto, komu dôverujete, platil niekomu, komu dôveruje), air bnb. Falošný preukaz totožnosti alebo feťák s preukazom totožnosti otvára nespočetné možnosti

nezabúdajte, že existujú ľudia, ktorí dovážajú stovky kľúčov z Číny každý týždeň, naozaj je najdôležitejšie nájsť solídnych predajcov so solídnym utajením




rýchla otázka, videl som tvoj komentár v inom vlákne n chcel som sa opýtať. takže som počul z niekoľkých čínskych zdrojov, že v súčasnosti sa z Číny posiela vituálne nulový a-pvp kvôli plánovaniu atď. napriek tomu všetci stále fajčia "flakku".. Tak čo všetci fajčia? a-pihp? a tiež, aký je rozdiel medzi bielym a béžovým? veľa ľudí už ani nekupuje biely shit... a teraz všetci hovoria o "beijing" (nemýliť si s béžovým LOL). nejaký náhľad?


vďaka
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Poznám len a-pihp, takže nemôžem porovnávať. V niektorých častiach sveta je to stále legálne, otázka je, ako dlho... Má niekto predstavu o htis?

Chcel by som ho porovnať s a-pvp a a-php v mojom laboratóriu, samozrejme, na vedecké účely.
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Žiadny rozdiel ) Záver oboch je rovnaký ) Paranoidný 99lvl )
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha, to je pekelná analógia
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kvapky sú voliteľnou možnosťou. Jediným problémom je, aká široká je zákaznícka základňa na DN. Nevidím alternatívu, pokiaľ nechceme vytvoriť vlastnú poštovú službu
 

Klaplong

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Áno, ale musíte sa ešte vysporiadať s kostrbatými, to je hlavný problém nás všetkých. Ak prídu s röntgenom alebo so psom, na 99 % ste kurva nie dobrý kamarát zo mňa pracovať pre costums so psom vždy to nájdu, ak tam niečo je. Ako dobrý je váš stealth je pes nos nemáte trik
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
O psoch som počul zmiešané názory. Navyše viete len to, čo pes nájde, nie to, čo mu unikne. Nechápte ma zle, stavím sa, že pes to viac ráz nájde správne. Meixanské kartely musia mať nejakú metódu. Mohla by to byť naozaj dobrá návnada, na ktorú by pes mohol trafiť alebo niečo podobné. Som si istý, že niekto tu má nápady
 
Top