Čo je ružový amfetamín? Značka kvality alebo znečistený výrobok?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
V poslednom čase sa ružový amfetamín stáva populárnym a objavuje sa na darknetových trhoch. Niektoré webové stránky trhovísk alebo obchodov ho deklarujú ako "nový vzorec produktu", "vylepšená rýchlosť", "amfetamín novej generácie", ale my poznáme pravdu.

LHmac8psT4
JPF0lSHgiu

Ružový amfetamín v prášku

Farmaceutické amfetamín sulfátové alebo fosfátové soli sú absolútne biele prášky bez akéhokoľvek zafarbenia. Všetky farby amfetamínu sú výsledkom prímesí alebo znečisťujúcich látok. Spomeňte si na to, keď vám nejaký nie veľmi poctivý predajca bude spievať rozprávky o neuveriteľnej kvalite svojho ružového (alebo inak sfarbeného) amfetamínu. Tieto znečisťujúce látky sú látky, ktoré vznikli chybami pri syntéze alebo vedľajšími reakciami počas syntézy amfetamínu. Väčšinu z nich možno ľahko odstrániť acidobázickou extrakciou a premývaním, ale tieto postupy vedú k stratám hmotnosti produktu. Chápete, prečo niektorí výrobcovia a predajcovia myslia na tieto straty? Straty na hmotnosti znamenajú straty na peniazoch. Existuje marketingový trik, ktorý im umožňuje premeniť tieto straty na výhody. Stačí uviesť "nové zloženie výrobku" a podobne (pozri vyššie). Drvivá väčšina spotrebiteľov amfetamínu nevie o syntéze amfetamínu a jeho vlastnostiach.

RHLF4i7KJV
ABS5tF9sZ2

Sulfát a fosfát amfetamínu farmaceutickej kvality

Práve ružová farba amfetamínu sa objavuje v dôsledku nadmerného okyslenia počas poslednej fázy syntézy. Keď sa získa voľná báza amfetamínu, musí sa okysliť kyselinou sírovou alebo fosforečnou. V tejto fáze syntézy sa chyby neodpúšťajú. Ak chemik pridá príliš veľa kyseliny, produkt bude mať ružový odtieň a efekt pálenia v nose. Ak chemik nepridá dostatok kyseliny, výrobok bude mať žltý odtieň. d


Teraz už viete viac o ružovom amfetamíne a teraz budete veriť šmejdom a ich atraktívnym reklamám o "neuveriteľnej sile novej ružovej amfetamínovej formuly
".



 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Keď som bol v puberte, táto ružová kontaminovaná látka sa predávala ako ružové šampanské. Dokonca nedávno ma zavolala moja suseda, ktorá ho denne používa, aby mi ukázala, čo sa jej dostalo do rúk. Keď som sa jej snažila vysvetliť dôvod, prečo je to ružové, vlastne sa na mňa nahnevala, pretože táto vec bola "ohnivá", čím viac viete!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Podľa môjho názoru ide o marketing a reklamu.
 
Top