Aké je skutočné zloženie?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ahoj, hľadal som ( áno, skúšal som vyhľadávač) a mám problém zistiť, čo to vlastne tie RC sú. Chcel by som niektoré z nich vyskúšať, ale v žiadnom prípade nebudem niečo brať, keď nemám ani poňatia, čo to je.

KU crystal Spomínam si, že niekto hovoril, že je to derivát katinónu, že je to beta ketón?

EKU crystal, etylketoamfetamín?

8clad?🤔🤔 Ak má 8 niečoho, je to pravdepodobne oktán heptán alebo nonán... hmm. Neviem, nedokázal som vymyslieť nič múdre ani vtipné 😕
Ak viete, čo sú tieto alebo akékoľvek iné s kryptickými názvami hovadín, pomôžte honzovi.
Uverejnil som to v analytickej chémii, lebo o to sa snažím, analyzovať, čo sú to za chemikálie. Presuňte to, zabite to, vynadajte mi, čokoľvek máte na práci. Dúfam, že ste ocenili môj slovný šalát 🥗
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
107
Points
28
RC chemikálií bolo veľa tvorí Čína teraz je hovno nič zvláštne
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Práve teraz. Myslím si, že ešte stále existujú čarovné molekuly, ale nebudú to fenyletylamíny, catcholamíny, katinóny ani tryptamíny. Tie sú vyčerpané a sú tu tieto analógové drogové akty. Musíme sa pozrieť na iné liekové skelety. Zaujímalo by ma, čo by mohol robiť substituovaný atropín? Harmalín vyzerá sľubne, beta-karbolíny neboli, pokiaľ viem, preskúmané
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
zámeny biciklo[1.1.1]pentánových fenylových kruhov
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Nahrádzajú hexán pentánom? 🤔 Aká zaujímavá predstava. Videli ste moju kresbu kokafetamínu? Ale viete, že hexán nie je fenol. Cyklohexán nie je fenol, dokonca ani benzén nie je fenol, takže, aby bolo jasné, NAHRADIA CYKLOPENTANOLY? To je divoké 😜
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
"Nahradenie centrálneho, para-substituovaného fluorofenylového kruhu v inhibítore γ-sekretázy 1 (BMS-708,163) motívom bicyklo[1.1.1]pentánu viedlo k objavu zlúčeniny 3, ekvipotentného inhibítora enzýmu s výrazným zlepšením pasívnej permeability a rozpustnosti vo vode. Modifikované biofarmaceutické vlastnosti 3 sa premietli do vynikajúcich perorálnych absorpčných charakteristík (∼4-násobné ↑ hodnoty Cmaxa AUC v porovnaní s 1) na myšom modeli inhibície γ-sekretázy. Okrem toho štúdie SAR iných fluorofenylových náhrad poukazujú na vnútorné výhody biciklo[1.1.1]pentánovej časti oproti konvenčným náhradám fenylového kruhu, pokiaľ ide o dosiahnutie optimálnej rovnováhy vlastností (napr. inhibícia γ-sekretázy, rozpustnosť/permeabilita vo vode, metabolická stabilita in vitro). Celkovo táto práca rozširuje rozsah [1.1.1]-cyklu nad rámec obyčajnej "spacerovej" jednotky a predstavuje presvedčivý argument pre jeho širšie použitie ako náhrady fenylovej skupiny v scenároch, kde počet aromatických kruhov ovplyvňuje fyzikálno-chemické parametre a celkovú podobu liečiva."

V poslednom čase to skúšajú s mnohými liekmi vo farmaceutickom priemysle. Nechápem, prečo by sa na to čínski RC chemici nechceli vrhnúť
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Dúfam, že ste pochopili, že som len hlupák z hovna. V skutočnosti si nemyslím, že mám vedomosti z oblasti chémie. Usilovne sa učím, 2 noci nespím a čítam učebnice o patentoch, snažím sa naháňať každú vec, ktorú čítam a ktorú neviem, a na 3. deň dlho spím 😴. Pred rokom som o chémii nevedel nič užitočné. Vedel som názvy niektorých prekurzorov a niektorých reakcií a teraz sa trápim, aby som vypočítal entalpiu novej reakcie, o ktorej nie sú žiadne informácie, takže... Budem sa v tom potácať, kým to zvládnem.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Je tu množstvo receptorových cieľov liečiv, ktoré sa nespoliehajú na klasické (adrenalín, seratonín, dopamín, GABA). nAChR a muskarínové, gabapentinoidy, ghb receptor, KvLQT2, enzýmové interferencie.

 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Ja tiež. Boli sme vzorkovať náš vlastný produkt, však?
 
Top