Aký je najrýchlejší spôsob sušenia amfetamínovej pasty?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Ahoj BB,

V poslednom čase vyrábame konzistentné dávky rýchlostnej pasty a časť z nich chceme vysušiť, pretože sa môžu vyskytnúť zákazníci, ktorí uprednostňujú, aby ich výrobok bol suchý, a nie vo forme pasty.

Mám priateľa, ktorý vlastní vákuový exsikátor, a počul som, že sa dá použiť na sušenie speedu. Vie niekto, ako dlho to bude trvať?

Existujú k tomu nejaké rýchlejšie alternatívy.

Ďakujem každému, kto sa rozhodne prečítať si tento článok a odpovedať naň.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Možno dehydrátor potravín/vyrábač džemov? Mám malý od spoločnosti Nesco, ktorý používam na sušenie húb a ktorý som kúpil v obchode s domácimi spotrebičmi za 40-50 dolárov? Nebudete ho môcť použiť na obrovské množstvo naraz, ale myslím, že by ste mohli urobiť kilo alebo dve pasty za niekoľko hodín. Je to v podstate odvlhčovač, ktorý fúka suchý vzduch do malého uzavretého priestoru a môžete regulovať teplotu od ~90 F do 140 F. Myslím, že amfetamínový prášok začne vysávať vlhkosť zo vzduchu, keď dosiahne určitý bod, takže by ste ho nemohli jednoducho rozložiť na podnos a namieriť naň ventilátor. Ak by ste sušili touto metódou a vákuovo ju uzavreli, myslím, že by to fungovalo dokonale.

Používam to na všeličo, sušenie trávy a húb atď, redukciu roztokov citlivých na teplo, odparovanie rozpúšťadiel alebo iných kvapalín, kryštalizáciu atď, takže to nie je hrozná investícia ani v jednom prípade.
Dávajte si pozor,
o7
 
Top