Question Aká je veľkoobchodná cena za kg amfetamínu a metamfetamínu na európskom trhu?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Rád by som poznal odpoveď na túto otázku, ďakujem všetkým!
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Rýchlosť amfetamínu je približne 1200 - 1800 eur za kg v Spojenom kráľovstve je to 900 - 1500 libier za KG

Mdma je to približne 4000 - 5000 EUR v Spojenom kráľovstve je to približne 3500 až približne 5 000 GBP závisí od oblastí atď.

Táto otázka bola položená mnohokrát, mali by ste prejsť vlákna kamarát
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ako je možné, že marihuana alebo hašiš na kg whosale stojí viac ako amfetamín?
 
View previous replies…

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Áno, je to tak, kamarát kilo amfetamínu speed je lacnejšie ako kilo hašiša a trávy
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Takže si myslím, že to nestojí za to, semená buriny sú v mojej krajine legálne, problém je, že na pestovanie buriny je potrebná veľká plocha, zápach, zavlažovací systém, z vrtuľníka je vidieť, čo je v skleníku... ale stále si myslím, že to stojí za to viac ako výroba amfetamínu.
Taktiež výroba amfetamínu nie je jednoduchý proces, musel by som si najprv vyrobiť prekurzor (P2P), pretože ak ho kúpim od čínskeho dodávateľa, budem podvedený.
Uvažujem o výrobe MDMA alebo o pestovaní marihuany, mojím cieľom je vyrábať vo veľkom a predávať vo veľkoobchode, pôvodne som plánoval vyrábať LSD, ale jeho prekurzor (kyselina lysergová) je veľmi komplikovaný na výrobu a používa sa veľké množstvo činidiel , toto obchodovanie s drogami je bordel
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
@chemistry.mob v skutočnosti si myslím, že vo všetkých krajinách EÚ sú semená buriny legálne na pestovanie vo veľkom rozsahu by ste pravdepodobne potrebovali XL stan a na dosiahnutie vysokého výnosu najlepšie v hydropónii, ako je RDWC, záleží na úrovni zručností, videl som, že niektorí chlapci získali 9oz z 1 rdwc rastliny celkom ľahko, samozrejme, že sa počíta skúsenosť. Práve teraz sú pri pestovaní trávy náklady na elektrinu v Európe veľmi vysoké, takže to nestojí za to, ak to plánujete zaplatiť legálne, samozrejme, že sú aj takí, ktorí kradnú elektrinu, ale ich pestovateľské domy vždy zatknú a áno, čo sa týka vrtuľníka, ktorý vidí, že je to tepelný výkon, používajú termovízne kamery na nájdenie domov, čo v dnešnej dobe nie je veľký problém s LED svetlami, pretože tepelný výkon je veľmi minimálny a ak máte dobrý ventilačný systém a filtre, nie je to veľký problém pre zápach. jedinou nevýhodou je, že to trvá 3-4 mesiace od semienka po sekanie trávy, Pestovanie buriny sa oplatí len vtedy, ak máte večné nastavenie, kde zberáte každých pár týždňov a máte starú dobrú materskú rastlinu atď.

Amfetamín áno, nestojí za veľa, ale nebude vám trvať 3 mesiace, kým vyrobíte kilo, všetko závisí od klientov, ktorých máte, aký je dopyt.
Chémia z dlhodobého hľadiska si myslím že sa to naučte a zvládnite amfetamín a potom prejdite na mdma s mdma sú rôzne spôsoby ako môžete predávať , môžete vyrábať xtc tabletky z mdma ktoré vyrobíte a dosiahnete väčší zisk. A pokiaľ ide o p2p, môžete ľahko získať prekurzory z Číny od legitímnych spoločností na začiatku náklady na vybavenie to môže byť nákladné, ale to stojí za to po prvom pokuse.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vďaka za radu, kamarát, odporúčate nejakého dodávateľa čínskych chemických prekurzorov?
Kde mám záruku, že sa ku mne dostane originálny CAS, pretože aj keď zaplatím cez depozit alibaby a dostanem náhradný výrobok, nemôžem žiadať vrátenie peňazí, keďže uvedený chemický prekurzor porušuje pravidlá alibaby, takže alibaba môj nákup nechráni
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Pestovanie buriny je dlhý a namáhavý proces.
Bude to jednoduchšie ako robiť syntézu, ale musíte vynaložiť čas a úsilie
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28

Nebola táto situácia pred 3-4 mesiacmi úplne opačná ako v prípade Ike? Nebol kilogram ako 6000 amerických dolárov okolo konca roka.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Američania nevedia o amfetamíne, len o pervitíne, majú ho ľahko dostupný na lekársky predpis vo forme adderalu a iných
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
V európe má metamfetamín výrazne vyššiu cenu ako v usa. Zvyčajne sa pohybuje v rozmedzí 10 - 15KEUR. Neviem, či sa potkýnam, ale myslím, že som tu niečo videl, že veľkoobchodná cena pervitínu v českej republike je okolo 22 500EUR/KG. To je kurva smiešne

V USA sa metamfetamín pohybuje okolo 3000-6000USD/KG, ale 6000 je veľmi nepravdepodobné.
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Áno, najnižšia možná cena je tu okolo 18 až 20 tisíc eur, možno viac, keď chcete HCL a najlepšiu čistotu.
Možných je aj 12-16k, ale väčšinou nie je vyčistený a rekryštalizovaný.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
To do veľkej miery závisí od konkrétnej krajiny a regiónu. Videl som, že ceny sa v jednotlivých mestách na rôznych uliciach výrazne líšia. Tak ako pri všetkom ostatnom, hlavné mesto každej krajiny je najdrahšie, pričom centrum mesta je zlatá baňa. Napriek tomu len blázon by predával na takto obývaných miestach napriek tomu, že výnos je podstatne lepší. Pamätajte, že peniaze sú bezcenné, ak ich nemôžete minúť. Vo väzení si nakoniec aj tak kúpite okuliare za 300 dolárov.

Mimoriadne záleží aj na konkrétnom predajcovi. Niektorí majú podivne nízke ceny, ktoré sa však stanú zrejmými, keď výrobok skutočne vyskúšate alebo dokonca len uvidíte. Iní ľudia majú smiešne ceny za výrobok, ktorý je len priemerný. Ak však budete hľadať, nakoniec nájdete toho človeka, ktorý má vysoké ceny, ale jeho výrobky sú jednoducho úžasné a stoja za to. Kvalita > kvantita je spôsob, akým by to malo byť. Každý, kto vyrába drogy, by si mal radšej pýtať viac peňazí, ale poskytovať kvalitnejší produkt, a nie naopak.
 
Top