Aká je vaša súčasná situácia v oblasti obstarávania činidiel?

What is your current situation with the reagents procurement?

  • Not synthesizing

  • Looking for suppliers

  • Order from China

  • Buy in the darknet

  • Have my own supply chains


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Každá syntéza si vyžaduje chemické činidlá. Najpotrebnejšie látky pre naše účely sú kontrolované.
Mnohé laboratóriá sa pri nákupoch dostávajú do zorného poľa orgánov činných v trestnom konaní, takže každý podzemný chemik musí prísne plánovať svoje dodávky na základe hlavného kritéria - bezpečnosti.
Prevažná väčšina dodávateľov spolupracuje len s právnickými osobami, čím sa vylučuje aj možnosť predaja jednotlivcom s podozrivými cieľmi.
Aké sú v takýchto zložitých podmienkach možnosti nákupu činidiel?

V prvom rade je potrebné rozdeliť požadované látky na podozrivé a bezpečné.

Bezpečné činidlá sú látky používané všade na rôzne účely, ktoré nie sú uvedené v žiadnych obmedzujúcich zoznamoch. Ide napríklad o zásady, alkoholy, niektoré kyseliny, kovy, niektoré rozpúšťadlá.

Podozrivé činidlá sú zaradené do reštriktívnych zoznamov alebo sú zaznamenané ako prekurzory na syntézu drog. Príklady takýchto látok: nitroetán, fenylnitropropén, 4'-metylpropiofenón, fenylacetón, safrol, piperonal, ergotamén, acetón, kyseliny chlorovodíková a sírová.

Bezpečné činidlá sa dajú nájsť v lekárňach, chemických obchodoch a železiarňach. Veľké laboratóriá môžu takéto činidlá nakupovať prostredníctvom fiktívnych spoločností vo veľkých množstvách bez toho, aby vyvolali podozrenie.

S podozrivými činidlami je všetko oveľa zložitejšie. Na vyriešenie tohto problému môžete použiť rôzne prístupy.

1. Získavanie podozrivých činidiel z bezpečných. Napríklad koncentrácia kyseliny sírovej z batériovej kvapaliny. Destilácia acetónu na farby. Extrakcia ergotaménu z liekov. Syntéza nitroetánu z bezpečných činidiel.
2. Objednávka takýchto látok z Číny. Pri tejto možnosti môžu nastať problémy s colným odbavením nákladu.
3. Nákup v darknete. Zoznam BB predstavuje predajcov prekurzorov.
4. Používanie fiktívnych spoločností na jednorazové obchody. Tento prístup je najťažší a môžu ho použiť len veľké laboratóriá.
5. Získajte prácu alebo nájdite kontakty v podniku, ktorý má prístup k činidlám.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
veľmi informatívne. myslela som si, že som sa nad tým dostatočne zamyslela, predtým. neuvedomila som si, že niektoré z toho, čo som si kúpila, sú možno podozrivé. myslím, že im zmením svoj'''mo'' tu a strávim viac času na fóre, ako časom, ktorý som venovala chémii z internetových zdrojov. urobila som to len preto, že potrebujem vytvoriť silný základný základ zo zaistených bezpečnostných dôvodov. bezpečnosť je viacstranná. nepochopila som zmysel cvičenia....ďakujem za informácie.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Nachádzam sa v USA. Približne rok predtým som sa rozhodol ponoriť do temného webu. Predtým, ako som vlastne našiel Breaking Bad, som si prenajal miestnosť v dome (v suteréne), ktorá priam kričala "tajné laboratórium"!
Väčšinu svojich reagencií som získal objednávkou z ebay alebo lab alley. Tie najpochybnejšie boli od zahraničných dodávateľov chemikálií, ktorí inzerujú na ebay. PCl5, benzaldehyd a 4-metyl-2,5-dimetoxybenzaldehyd (prekurzor pre 2C-D a DOM (STP).

Ale TERAZ, keď je toho veľa k dispozícii práve cez túto stránku, som si objednal 2 chemikálie. Prvá bola na kg metylamínu HCl z nitrohemis. Nikdy neprišiel, ale potom som zase nepoužil Escrow.

Druhá objednávka bola na prekurzory 4-mmc, amfetamín a pervitín. Iný dodávateľ, ktorého povesť sa tu osvedčila. Najskôr sa sťažoval na pochybnú prepravu, ktorú moja krajina v poslednom čase zažíva. Chcel som sa pustiť do tých syntetických látok, tak som mu povedal, že sa zrieknem Escrow.

Objednal som (pomerne malú objednávku - 5 položiek s celkovou hmotnosťou ~4 kg) 19. januára. Odišlo to pomerne rýchlo prostredníctvom USPS (US Postal Service) a bolo mi zaslané sledovacie číslo. Nikdy som si nič neobjednával z Európy, nieto ešte z Poľska. Posledná aktivita bola zaznamenaná 31. januára. Približne 2. 7. 2023 sa stránka so sledovaním zmenila na túto: (pozri priložený .).

Od 2/7/2023 nedošlo k žiadnej zmene.

Uplynulo už 6 týždňov. Je to typické pre objednávky z Eu do USA?

Je tam niekto z USA a objednal si chemikálie z Európy? Bolo by skvelé, keby sme mohli založiť vlákno, ktoré by pozostávalo z toho, ako prebiehali objednávky výrobcov z rôznych krajín, ktorí objednávali od rôznych dodávateľov.
 

Attachments

  • va0hRdKLPZ.JPG
    va0hRdKLPZ.JPG
    75.9 KB · Views: 499

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Možno niečomu nerozumiem... Možno by ste mi mohli vysvetliť, ako odmietnutie úschovy ovplyvňuje rýchlosť dodania?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
V USA je podľa mňa najlepšie objednať si ho z Kanady. Zdieľam s vami svoj kontakt:
V prípade potreby pre vás privezú objednávku z Európy alebo Číny a rýchlejšie ju už pošlú do vášho mesta. Pokiaľ viem, medzi USA a Kanadou existuje jednoduchá colná služba.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
V skutočnosti mi kvôli tomu odmietal posielať tovar.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Odmietol shippin do USA kvôli eskontu alebo len odmietol shippin do USA?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, o kom to hovoríte?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Podľa ImOutAlso
06 Mar #7
plancklongOdmietol shippin do USA kvôli escrow alebo len odmietol shippin do USA?

Povedal, že zákazníkom z USA trvá neprimerane dlho, kým dostanú svoje zásielky, vzhľadom na súčasné úzke miesto v dodávkach a že je dovolenkové obdobie. Nemal som pocit, že by mal problém s úschovou, len že by jeho peniaze boli viazané tak dlho.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Dostal som dobré peniaze za nejaký chlórfenylbromid horečnatý :D
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
u si môžete objednať u mňa prostredníctvom eskontu a zasielam do USA
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Budem sa správať spokojne
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
FYI ...objednal som si nejaký hypofosfát sodný z Poľska a vyzeralo to, že sa to na colnici v New Yorku zdržalo celú večnosť, ale nakoniec to prišlo bez problémov.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mám na to spoločnosť. Táto spoločnosť mi umožňuje otvárať účty u veľkých dodávateľov chemikálií a tiež mi v absurdnej medzere umožňuje vlastniť a nakupovať prekurzory výbušnín a jedy bez licencie. Mám platené preposielanie pošty, takže nemám žiadnu adresu trvalého bydliska. Účty dodávateľov chemikálií sú v inej európskej krajine, je menej pravdepodobné, že sa budú príliš hlboko zaoberať čímkoľvek v inej krajine. Ak si kúpite príliš veľa acetónu od domáceho dodávateľa, nahlásia to. Kúpte príliš veľa od zahraničného dodávateľa a oni len "len čo to opustí krajinu, už to nie je náš problém".

Väčšinu vecí však kupujem od domácich dodávateľov pre hobby a "priemysel". Môj borohydrid si objednávam domov len na meno mojej spoločnosti, aby som si mohol uplatniť nárok na vrátenie DPH, fyzickej osobe by ho poslali tak či tak.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
Toto vlákno vyvolalo spomienky. Páni, ako sa veci zmenili...
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Dobrý deň všetkým!

Tak čo, objednal si niekto u niektorého z predajcov na trhu s dobrými výsledkami?
 

Brumer.com

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
9
Reaction score
17
Points
3
Ahojte všetci! 🙌

Ak hľadáte spoľahlivého dodávateľa ťažko dostupných chemikálií, spoločnosť Brumer je tou správnou voľbou. Spoločnosť Brumer je spoľahlivým dodávateľom.
Nitroetán, metylamín, benzaldehyd, metylpropiofenón, 2-bróm-4-metylpropiofenón, 2-jód-4-metylpropiofenón sú už k dispozícii. Doprava po celom svete! flexibilné platobné podmienky, bezpečné dodanie. Zohľadňujeme želania zákazníkov a ponúkame aj zľavy!
Dám vám najlepšiu ponuku. Napíšte mi
 
Top