Post Delivery Aké je riešenie pre röntgenové žiarenie? [Spýtajte sa na obal]

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Ahoj komunita BB,
Viem, že na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Ale na čo sa pýtam,
Ktoré metódy a techniky balenia môžu znížiť pravdepodobnosť zabavenia zásielok, ktoré sú zachytené röntgenom pri medzinárodnej preprave?

Myslím, že použitie mylarových vrecúšok je najlepší spôsob, ako skryť výrobky pred röntgenovými lúčmi, je to tak? Pokiaľ viem, ruší lúče.
Alebo to naznačuje, že je niečo podozrivé?

Ovplyvňuje množstvo z hľadiska hmotnosti vzhľad obsahu pod röntgenom pri použití mylarových vriec? alebo sa to deje len pri plastových vreciach?

Takisto, čo si myslíte, chlapci, o používaní nádob s fitness doplnkami, ako je srvátka a všetky tieto veci? Myslím, že umiestnenie produktov, ako sú tabletky alebo kryštály, do týchto pohárov, medzi skutočný srvátkový prášok, s normálnym plastovým vreckom (nie mylarovým). Pod röntgenom to bude vyzerať celkom normálne.
Alebo bude röntgen podozrivý z rozdielu v hustote medzi obsahom?

Ďakujem vám všetkým.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ahoj človeče,

Počul som, že mylarové vrecká nezabránia röntgenovému žiareniu na 100 %. Počul som, že röntgenové lúče majú problémy ''vidieť'' cez materiály s nízkou hustotou, ako je drevo.
Najlepšie by asi bolo schovať to do niečoho. Čítal som o chlapíkoch z Nemecka, ktorí prevážali 4MMC z Nemecka na Nový Zéland v plechovkách, ktoré si sami vylisovali. Označili ich falošnou značkou a prepravovali ich pol roka. V skutočnosti ich nechytili pri pašovaní, chytili ich, lebo boli príliš hlúpi vo svojom laboratóriu

Všetko, čo môžem povedať, ale myslel som si, že by to mohlo byť užitočné :)

Cincerly,

Koko
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Dobrý deň, má niekto. Odkaz na vlákno, v ktorom sa diskutuje o namáčaní koky do kaučuku a extrakcii?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vedúci. Keď vám robia röntgenové vyšetrenie, dajú vám vestu, ktorá má olovené doštičky. Olovená fólia znie úžasne. Nemyslím si, že tabletky v plechovke srvátkového proteínu niekoho oklamú, ale tabletky vo fľaši s tabletkami by mohli. Fóliu veľmi opatrne odlepte a použite žehličku na bielizeň, aby ste ju vrátili späť
 
Top