Question Aká je vaša obľúbená tlač na tabletky?

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Ahoj všetci, dúfam, že u je všetko v poriadku. Je to môj prvý príspevok tu a nie posledný. Mám jednoduchú otázku, a nie je to vlastne otázka, ale skôr otázka na názor. Vysvetlím, používam od 1roku svoj vlastný remeselný lis na tabletky XTC, ale budem pestovať kvalitu, takže potrebujem skutočný lis, môžete mi dať ur názor na ur minulý lis alebo ur skutočný lis? Pomôže mi to pri výbere ďalšieho lisu. Tx Všetci a uvidíme sa neskôr.
 

0000000000

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Dobrý deň!
Máte na mysli stroj? alebo pečiatku?

ak máte na mysli pečiatku, stačí ísť na akékoľvek malé pečiatky ako PP,Punisher
pretože si vyžadujú menej prášku. vyhnite sa tiež akýmkoľvek pečiatkam s dávkovaním na zadnej strane.
Choďte s niečím, čo vyzerá dobre vo viacerých farbách.
 

thenuker01

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
nemáte náhodou odkaz na ich zakúpenie, pretože nikde nemôžem nájsť, kde sa dajú kúpiť
 

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1

Ahoj ! ďakujem za ur return, myslím stroj , ale vďaka za pečiatku bol ďalší krok. ak máte nejaký return o stroji na lisovanie tabletiek, som otvorený.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Má niekto predstavu, čo holandskí majstri/qdance crew používajú na výrobu svojich dvojfarebných piluliek?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Musíte sa rozhodnúť pre objem výroby (tablety za hodinu) a veľkosť tabliet (koľko účinnej látky a pomocnej látky). Potom môžete vybrať zariadenie, v Číne je veľa možností, môžete objednávať po častiach.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Na výrobu tohto druhu je určený rotačný stroj.

Môžete si ich vyhľadať na Googli a nájdete ich.

Stačí napísať (dvojfarebný rotačný tabletovací stroj)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Existuje ručný lis, ktorý si môžete vyrobiť doma, alebo nejaký spôsob, ako si vyrobiť ručný lis?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Vyhnite sa tejto myšlienke, každá manuálna konštrukcia nemá dostatočný tlak, vaše tabletky sa rozpadnú a rozdrobia.
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Nerozumiem otázke... TDP-5 je dostatočne adekvátny na to, aby ste mohli duplikovať KAŽDÚ tabletu. Účinná a ďalšia(-é) zložka(-ky) zohráva(-jú) úlohu v tom, "koľko" stlačenia z lisu je potrebné na zostrojenie príslušnej pilulky
bez obáv z rozpadu!!!!!!!!!!!!
 
Top