Kde môžem nájsť spoľahlivého poskytovateľa služieb VPN?

davidliam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ahojte všetci, v poslednom čase mám problémy so svojou súčasnou službou VPN, netuším, prečo sa stále sama od seba odpojuje a naozaj mi to začalo prekážať aj pri práci. Niekto známy mi hovoril o tejto aplikácii s názvom VPN pre Windows. Vyskúšal ju tu už niekto?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
VPN má niekedy schopnosť odpojiť sa. Počuli ste už o funkcii Kill Switch? Funkcia Kill Switch preruší prenos údajov, ak sa sieť VPN v určitom okamihu odpojí.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Pre rýchlu a spoľahlivú VPN, ktorá neuchováva žiadne záznamy o vašom pripojení, by som vám mohol odporučiť len Mullvad VPN, čo je VPN so sídlom v off-shore, cena za mesiac je niečo okolo 5 USD, čo je dostupné pre každého, predpokladám
 

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
24
Points
3
Použite prosím Mullvad a zaplaťte prostredníctvom XMR

Je to vážne jediná VPN, ktorú by som odporúčal používať.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
5
Points
3

Myslím, že prijímajú len BTC
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mullvad a PP sú najlepšie
 

Flaffy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Myslím, že len vlastný vpn server
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Expressvpn je o niečo drahší ako ostatní ( https://www.expressvpn.com/order), ale sídli v zahraničí , sú tiež veľmi známi svojou politikou bez protokolov + majú možnosť kill switch



Ako sme uviedli tureckým úradom v januári 2017, ExpressVPN nemá a nikdy nemala k dispozícii žiadne záznamy o pripojení zákazníkov, ktoré by nám umožnili zistiť, ktorý zákazník používal konkrétne IP adresy uvedené vyšetrovateľmi. Okrem toho sme nemohli zistiť, ktorí zákazníci v danom čase pristupovali k službe Gmail alebo Facebook, pretože nevedieme záznamy o činnosti. Domnievame sa, že vyšetrovatelia pri zaistení a kontrole príslušného servera VPN tieto body potvrdili
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
Len otázka..
musíme používať VPN po celý čas? alebo len na rizikových stránkach...
inak Tor nestačí?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Používanie poskytovateľa VPN na surfovanie s bežnými prehliadačmi posilňuje vaše súkromie, ale mali by ste prijať ešte viac opatrení, aby sa údaje o vás nezhromažďovali neustále. Na stránkach, kde ste sa zaregistrovali so svojimi skutočnými údajmi, nie je potrebné používať VPN.
TorBrowser je vždy dobrou voľbou, pomocou dodatočnej siete VPN môžete šifrovať svoje údaje smerujúce do siete Tor a váš poskytovateľ internetových služieb nebude vedieť, že používate Tor. Je to dodatočné zabezpečenie, na to musíte najprv vytvoriť pripojenie VPN a potom spustiť prehliadač Tor, potom používate Tor cez VPN.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Áno... Tor v rámci VPN je celkom bezpečný, ale naozaj pomalý...
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
Ďakujeme za tipy
 

badrobtr06

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
vip72 najlepší bruh ver mi
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
https:// myvpn.run/

Tento program je užitočný na rýchlu konfiguráciu osobného servera VPN.


Jedným dotykom nakonfigurujete akýkoľvek server prostredníctvom zabezpečených protokolov L2TP, PPTP, OpenVPN, WireGuard, ShadowSocks.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
A ako ma to anonymizovať? Vôbec nezáleží na tom, či používam svoju IP adresu IPS alebo hostiteľa servera VPN, za ktorý som zaplatil.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Súkromný prístup na internet akceptuje kryptografické platby a nevyžaduje osobné údaje. Ich tvrdenie No Logs bolo tiež niekoľkokrát testované na súde a zrejme je legitímne.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Akosi pochybujem, že pri sídle spoločnosti v USA zákony tejto krajiny predpisujú niečo úplne iné.
A po druhé, mám obmedzené kontakty s týmto poskytovateľom. Ako skontrolujú, koľko pripojení som uskutočnil súčasne, keď neexistuje žiadny protokol? Je to lož, že logujú vás a vašu IP.
Krypto nie je anonymné, musíš platiť paysafecard alebo porovnateľnou kartou, prípadne hotovosťou v obálke.
Neverte všetkému, čo poskytujú poskytovatelia VPN a tlač, ktorá o nich informuje.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Uvedomujem si tieto riziká a osobne sa držím používania Tor, ale OP sa konkrétne pýta na VPN a podľa môjho názoru je tam Private Internet Access pravdepodobne najbezpečnejšia stávka.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Existujú lepší poskytovatelia.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Aký je váš názor na NordVPN?
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
@HIGGS BOSSON má pravdu, jediná VPN, ktorú sa oplatí používať, je jeho vlastná.
ak majú ľudia záujem, môžem urobiť jednoduchý tutoriál o tom, ako si vytvoriť vlastnú VPN a/alebo posielať správy bezpečným spôsobom

Meribel
 
Top