kde nájdem všetky chemikálie, ktoré potrebujem na syntézu

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Snažila som sa nájsť chemikálie/reagenty, ale nemôžem ich nájsť prešla som všetkých dodávateľov z Číny a Európy
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Spojené kráľovstvo, z ktorého som, a na webovej stránke s činidlami nie je , dusičnan ortuťnatý v ponuke
 

galleta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kde sa získava glycidát PMK?
Pozeral som sa na Alibabu a je tam veľa dodávateľov, ale neviem, či je to najbezpečnejší spôsob, ako získať tieto typy výrobkov.
Od ktorého dodávateľa zvyčajne žiadate tento typ činidiel?
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ďakujem , toto je zďaleka najlepšie fórum, na akom som kedy bol, ste legendy
 

uselessdragon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Je kyselina sírová dostupná v nejakom type ľahko dostupných obchodov (t. j.: železiarstvo, auto atď.)? Hľadám len malé množstvá na syntézu pre osobné použitie. Nemám bezpečné miesto na prepravu, aby som si mohol objednať činidlá online.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Roztok kyseliny sírovej sa používa ako elektrolyt pre batérie a možno ho zakúpiť v obchode. Táto téma opisuje, ako získať vysokú koncentráciu kyseliny sírovej z elektrolytu.
 
Last edited:

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Kontaktujte tohto čínskeho dodávateľa, Wickr me: offergood. Jednoduché overenie požiadaním o fotky, videá, výťažok...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kyselina sírová nie je k dispozícii na nákup v obchodoch v EÚ. Je na zozname prekurzorov výbušnín aj omamných látok už niekoľko rokov. Stále sa môže predávať ako chemikália na úpravu pH v bazéne v približne 30 % koncentrácii alebo v 17 % koncentrácii ako odmasťovací roztok pred lakovaním kovov. Alebo ho môžete zachrániť z autobatérií v špinavej, zriedenej forme, ktorá je zvyčajne plná olovených prímesí a potrebuje destiláciu, aby bola čistá. To je však najbezpečnejší spôsob.
 
Top