Kde sa predáva kokaín

Alex.o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ja viem, trochu hlúpy názov. Ale chcel by som trochu diskutovať, kde je v súčasnosti najlepší potencionál na predaj koksu.
Osobne som predajca zo strednej Európy, ktorý pracuje viac ako 9 rokov na miestnej báze face to face. Rozhodol som sa však, že je čas expandovať.
Máte nejaké obľúbené metódy? Trhoviská bez smrteľných poplatkov? Dajte mi vedieť !
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
môžete vyskúšať rôzne trhoviská na darknete, ale poplatky sú príliš vysoké a veľmi konkurenčné.
  • Moja osobná rada je pripojiť sa k niektorému z trhovísk darknetu, ale ak chcete, mali by ste sa pripojiť k nášmu trhovisku bb escrow
  • na ľavej strane 5. ikona (handshake) budete ge bb escrow.
  • Kliknite na ňu a v ľavom hornom rohu vyberte sell (kúpiť/predať)
  • vpravo hore nájdete nový obchod kliknite naň a vyplňte fórum a môžete začať
Zatiaľ sme malá komunita, s ktorou neurobíte ginormous sales, ale rastieme rýchlym tempom, takže sa k nám môžete skúsiť pridať.

Poplatok za služby je 5 %, ale nie menej ako 10 USD.


Časový harmonogram
:


  • Predávajúci má 48 hodín na potvrdenie obchodu.
  • Ak rekvizity NIE sú doručené a od potvrdenia uplynulo 48 hodín - obchod sa ruší.
  • Ak sú rekvizity prijaté a predávajúci nezíska príjem do 24 hodín, obchod sa ruší.
  • Ak je kupujúcemu vyplatená faktúra a potom bol obchod zrušený, kupujúci môže vrátiť svoje finančné prostriedky na vlastný účet po odpočítaní provízie.


Algoritmus objednávania:


  1. Predávajúci a kupujúci sa navzájom nájdu, dohodnú sa na podmienkach budúcej transakcie medzi nimi (cena tovaru, doprava, balenie a všetky ostatné podstatné podmienky). Dohodnú sa, kto zaplatí províziu. Keď sú známe konečné náklady na objednávku, kupujúci začne obchodovať.
  2. Ak chcete začať obchod, postupujte podľa tohto odkazu Nový obchod. Vyplňte požadované polia.
  3. Po vytvorení obchodu kupujúcim musí predávajúci potvrdiť svoju ochotu plniť svoje záväzky.
  4. Po tom, ako predávajúci potvrdí pripravenosť uzavrieť obchod, kupujúci bude môcť zaplatiť za objednávku.
  5. Ak je platba úspešná, Escrow agent bude pozvaný do chatu o transakcii a pošle správu, že objednávka je zaplatená.
  6. Keď kupujúci dostane svoju objednávku, musí kliknúť na tlačidlo "Dokončiť obchod". Táto akcia umožní predávajúcemu získať platbu za objednávku. Ak má kupujúci pohľadávku voči predávajúcemu, musí pozvať administrátora do chatu o obchode pomocou tlačidla "Pozvať administrátora".
  7. Po úspešnom dokončení obchodu si môže predávajúci vybrať BTC do svojej peňaženky pomocou tlačidla "Vyplatiť".

Máte ešte otázky o tom, ako bezpečne uzatvárať obchody? ----->>>
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Vždy existuje možnosť distribúcie prostredníctvom darkwebových trhovísk v skutočnosti práve jedno z nich používate. Svoj produkt tu môžete distribuovať prostredníctvom sekcie Escrow. Takisto môžete distribuovať lokálne, ale pozor, predstavuje to značné riziko a do veľkej miery závisí od vášho regiónu.

Ak posielate balíky poštou, vždy výrobky dvakrát vákuovo zapečaťte. Posielajte len v pondelok. Ak posielate neskôr, riskujete, že balík bude cez víkend zastavený a vystavený zápachu.

Nezabudnite, že posielanie čohokoľvek do EÚ alebo mimo nej podlieha povinnej colnej kontrole. Odporúčam posielať balíky len vo vašom regióne. To neznamená, že balík nebude skontrolovaný, znamená to len, že colná kontrola nie je pravidlom.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Krajiny v rámci Európskej únie prechádzajú aj colné?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nie je to pravidlom. Balíky odosielané cez územie EÚ by nemali byť kontrolované colnými orgánmi. Nemali by ste sa však na to spoliehať. Vždy existuje možnosť, že niektorá krajina privedie na kontrolu čuchacieho psa a vy sa to nedozviete.
 

Alex.o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
V poriadku, ďakujem za rady/názory! Ako som napísal, mám skúsenosti s miestnym trhom. Pravdepodobne budem používať eskort BB, pretože sa mi veľmi páči komunita a používateľské rozhranie.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, prečítajte si o BB trhu. Svoj inzerát tam môžete uverejniť bezplatne, neberieme žiadne poplatky. V prípade, že chcete ochrániť peniaze, môžete použiť BB Escrow (je to voliteľné). Tiež si môžete otvoriť osobnú skupinu svojho obchodu. Na komerčné používanie skupiny musíte získať prémiové členstvo.
 
Last edited:
Top