• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Kto bude ďalším prezidentom?

Who will be the next president?

  • D.Trump

    Votes: 17 94.4%
  • Joe Biden

    Votes: 1 5.6%

  • Total voters
    18

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
budem zrejme ďalším prezidentom 🙄
hlasovať za fidelis 2024, všetky drogy by som urobil legálnymi :)

úplne vážne si myslím, že je šialené, že si musíme vyberať medzi násilníkom a niekým, kto je senilný. ani jeden z týchto ľudí by nemal byť vo vedení. myslím si, že trump je kvalifikovanejší, ale je to hajzel a nechať ho byť tvárou našej krajiny vo mne zanecháva zlú chuť.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Preto mi je jedno, či sledujem niektorého z dvoch hlavných kandidátov. Ak by som si chcel zahrať? Tak trochu si myslím, že by to mohol dostať Trump. Idk či sa to stane, to je len môj dnešný pocit
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tromfy sú zaplavené súdnymi vystúpeniami. Biden je normálny prezident, ktorý robí dobrú prácu a mierovo spolupracuje s NATO EÚ a ostatnými. Dosť bolo Trumpovho šikanovania sveta, ako sa zapáčiť svojim buranom. JOE BIDEN DRUHÝ TERMÍN istý (s jeho lekárom blízko)🗽sloboda pre všetkých.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Na tom nezáleží. Na tom, kto je Identita nezáleží, na vašom hlase nezáleží Teórie menšieho zla sú opotrebované a preukázateľne falošné. Len si všetci pamätajte.
NIKDY SA NIČ NESTANE. Nie vo federálnych voľbách v USA. Vládu som pozorne sledoval viac ako desať rokov. Takmer nič z toho nefunguje tak, ako sa naznačuje. Politici strávili STOROČIA tým, aby sa uistili, že sú chránení pred trestným stíhaním. Sú to naozaj oni a my.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner ste priklincovali. Nemôžem súhlasiť viac
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner Nemôžem súhlasiť viac. Toto je fakt
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Má význam pre víťazstvo Ukrajiny nad ruským terorom. Páči sa mi Joe Bidens (bez obžaloby) normálne myslenie: Amerika vedie svet k veľkosti, (ale jeho syn je narušený chemmastorbátor)... Ach, som príliš naliehavý na milostného partnera
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
normálne myslenie? biden je senilný. nedokáže predniesť prejav bez toho, aby neodbočil. treba ho dať do domova dôchodcov, nie do úradu. dajte niekto tomu starému prďolovi podporu života, ježiši Kriste.

nepáči sa mi, aký je Trump bojovný a drsný, ale ani to nie je dobrá voľba! myslím, že Biden je jediná vec, ktorá stojí medzi USA a Putinom, ale to veľa nehovorí...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Áno, Biden sú vhodné na funkciu záchrany sveta, ale mohol by byť zdatnejší, ale aj tak mi vyhovuje. Výsledok sa počíta. USA sú defacto pečaťou sveta.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Myslím si, že pozitívne a Biden je normálny, ale slabý, Trump je hulvát. Joe Biden choď choď choď ty
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Úprimne povedané, nevidím žiadnu veľkú zmenu bez ohľadu na to, ktorý kandidát nakoniec zvíťazí. Mal som veľké obavy, keď bol trup prvýkrát zvolený. Nesúhlasím s mnohými jeho politikami, ale Biden alebo Trump, nevidím, že by sa niečo zásadné stalo. Jedna strana krajiny bude chvíľu naštvaná, ale stavím sa, že to bude všetko.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Menšie zlo, deti, pripojíme sa k Rusku a vypálime Čínu? Sú JEDINOU hrozbou pre našu sociálno-politicko-ekonomickú dominanciu. Samozrejme, že si robím srandu, títo hlupáci sa bijú do pŕs a vyhrážajú sa jeden druhému, ale nikdy nebude použitá ďalšia jadrová bomba, ba dokonca ani vyskúšaná. Fyzicky sa to ani nedá urobiť.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nemôžu použiť inú jadrovú bombu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Myslím si, že keby mohli, tak by to urobili, ale namiesto toho si pre naše najťažšie bombardovanie prajú. Používame MOAB. Myslím si, že keby ste preverili oficiálne kanály, zistili by ste, že existuje celosvetová zmluva zahŕňajúca nepoužívanie alebo testovanie jadrových zbraní, ale myslím si, že je tu viac zahmlený dôvod. Navyše na čo by niekto v dnešnej dobe potreboval použiť jadrovú zbraň, keď máme vyzbrojené satelity schopné prepáliť dieru do zeme s presnosťou na pár metrov?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Myslím si, že keby mohli, tak by to urobili, ale namiesto toho si pre naše najťažšie bombardovanie prajú. Používame MOAB. Myslím si, že keby ste preverili oficiálne kanály, zistili by ste, že existuje celosvetová zmluva zahŕňajúca nepoužívanie alebo testovanie jadrových zbraní, ale myslím si, že je tu viac zahmlený dôvod. Navyše na čo by niekto v dnešnej dobe potreboval použiť jadrovú zbraň, keď máme vyzbrojené satelity schopné prepáliť dieru do zeme s presnosťou na pár metrov?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
V každom prípade USA prehrávajú. Trump vyhrá..........pravdepodobnosť, že sa naša demokracia rozpadne podobným spôsobom ako v Nemecku v 30. a 40. rokoch.
Trump prehrá......ľudia vyjdú do ulíc ako 6. januára.

Osobne ,si robím zásoby pečených fazúľ na dva mesiace a v pivnici, hneď vedľa môjho chemického laboratória, si pripravujem celý rad nábojov 6,5 creedmoor.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tak trochu si myslím, že to bude to isté, iná tvár, ak vyhrá trumf
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Dúfam, že máte pravdu. Napriek tomu, fazuľky a náboje pre mňa. Potrebuješ len prežiť prvý mesiac alebo dva, kým všetci ostatní budú hladovať a strieľať sa navzájom.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Súhlasím bez ohľadu na to, kto je prezidentom. Aj ja si robím zásoby. Nie som super ďaleko, ale mám MRE, vodu a niekoľko strelných zbraní. Nie sme pripravení na bunker, ale chcem sa tam dostať. Nielen kvôli prezidentovi. Sme jeden zablúdený astroid od toho, aby sme boli pripravení byť na chvíľu sami
 
Top