Question Prečo sa veľké zásielky kokaínu dostávajú do Európy s kontajnermi po mori a nie s nákladným lietadlom letecky?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Zaujímalo by ma, prečo európski drogoví bossovia dovážajú kokaín vo veľkom rozsahu z troch najväčších svetových producentov kokaínu (Kolumbie, Peru a Bolívie) cez najväčšie obchodné prístavy v Európe (prístav Rotterdam, prístav Antverpy., prístav Hamburg...) a nerobia to letecky nákladným lietadlom, keďže zásielky by dorazili rýchlejšie, aj keď by boli drahšie, o veľkom dovoze kokaínu letecky som počul len zriedka, len občas vidím v správach, že používajú súkromné lietadlá.
A tiež by ma zaujímalo, prečo dovoz často pochádza z obchodných prístavov krajín, kde sa kokaín nevyrába (Brazília, Ekvádor, Panama...).
Ďakujem vám všetkým!!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Dodávajú sa s leteckou prepravou. Zásielky sú však menšie. Len veľmi veľké zásielky prechádzajú cez prístavy.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Vysvetlím podrobne Poznám túto tému dobre a mám veľa priateľov, ktorí vyvážajú, a stretol som skvelých ľudí z mojej krajiny Zvyčajne to robia známi drogoví bossovia, pretože majú ekonomické kapacity na vývoz niekoľkých množstiev, ale zvyčajne sa spojí niekoľko ľudí, nazvime ich obchodníci s ekonomickými kapacitami, dajú dohromady skupinu niekoľkých ton, kde niektorí z obchodníkov majú priamu ruku tých, ktorí to vyrábajú, povedia Laboratóriá v Kolumbii (Chongos) sú v súčasnosti najväčšími výrobcami daného produktu partizánov a majú výstupné cesty. Zostavenie logistiky je to, na čo sú podnikatelia, sprostredkovateľ, ktorý kontroluje materiál, dopravcovia na cestách, aby sa dostali do prístavu, polícia a colnica rybárskeho prístavu musia byť vyrovnaní, aby mohli vstúpiť 1 alebo 2 kontajnery s niekoľkými tonami, musia mať aj rovnaké spojenie pre príchod na miesto určenia a môžu ho pokojne stiahnuť, že je to spôsob vývozu do zahraničia podľa množstva
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Pred časom som sa rozprával s kolumbijským farmárom, ktorý sa venoval zberu (škrabaniu) listov z rastliny koka v údolí Cauca, a ten mi povedal, že roľníci sú nútení predávať kokavovú pastu ozbrojeným skupinám, že nie sú Mohli by ju predávať civilistom, je to pravda? o Existuje možnosť dovozu pasty na báze koky z Kolumbie do Európy.
Ďakujem!!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
raspachines zbierajú listy koky, nie sú to tí, ktorí ju predávajú. tí, ktorí vyrábajú hydrochlorid c. Predávajú ho alebo pracujú pre partizánov, ale ak ho majú komu predať a lepšie ho zaplatia, predajú ho vám, nezáleží na tom, kto je ten človek, jediný problém je mať možnosť dostať sa do týchto oblastí alebo mať niekoho, komu dôverujete, kto sa pohybuje v týchto sektoroch a robí túto prácu pre vás. vás, pretože vás môžu uniesť aj za to, že ste cudzinec, ale ak môžete nakupovať, kým máte peniaze, samozrejme, že môžete. ale to nemá nič spoločné s logistikou vývozu, sú to iné obchody. Mám známych, ktorých máte v Španielsku, výrobok z 1 ruky, ale tieto obchody sú veľmi chúlostivé a nehráte
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
keď máte peniaze, ale nemáte toľko spojení a nechcete platiť toľko daní, kúpite si tovar niekde v kolumbii zvyčajne v cauca dostanete auto so zátokou musíte mať miesto, aby ste sa dostali do prístavu s 1 garážou, aby ste dostali výrobok vložte ich do kufrov s kapacitou 25k každý a sú hrubé vodotesné s gps musíte mať námestie niektorý z 2 spôsobov, ktoré zvyčajne majú sú 1 vo vnútri trupu lode, kde sú mriežky, sú zavedené, ďalším spôsobom sú torpéda, ktoré sú pripevnené k trupu lode pre tieto 2 spôsoby musíte mať odborných potápačov a člny, aby ste ich opäť naložili a priblížili sa k nejakému pobrežiu, kde ich môžu vybrať z mora. Normálne, keď ich potápači vyťahujú, nechajú ich ísť do hĺbky, pretože GPS ukazuje, kde sa nachádzajú, a keď sa loď pohne, prídu po ne. toto by bola ďalšia modalita
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Lietadlom nie je možné vyvážať veľké objemy, hraničné kontroly sú veľmi prísne. Bolo obdobie, keď som počul, že pri odlete by mala mať polícia na letisku štvoricu a tiež pri prílete do cieľovej destinácie. Za kufre, maximálne 12k za kufor a účtovali približne 4000 USD za kilo na výstupe z letiska plus to, čo budú účtovať za prílet, ale väčšina z nich nikdy nedorazí, tam sa zveria panne a prejdú, kým sa tá neohreje. modality a bolo to naozaj drahé na rozdiel od prepravy loďou, ktorá je oveľa lacnejšia a väčšie množstvo
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Lietadlom nie je možné vyvážať veľké objemy, hraničné kontroly sú veľmi prísne. Bolo obdobie, keď som počul, že pri odlete by mala mať polícia na letisku štvoricu a tiež pri prílete do cieľovej destinácie. Za kufre, maximálne 12k za kufor a účtovali približne 4000 USD za kilo na výstupe z letiska plus to, čo budú účtovať za prílet, ale väčšina z nich nikdy nedorazí, tam sa zveria panne a prejdú, kým sa tá neohreje. modality a bolo to naozaj drahé na rozdiel od prepravy loďou, ktorá je oveľa lacnejšia a väčšie množstvo
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ak to zhrnieme, všetko je lacnejšie loďou ako lietadlom a lode zvládnu väčšie množstvo, ale áno alebo áno, majitelia tohto tovaru musia mať všetky kontakty, aby prišiel bezpečne, pretože musia mať záruky, že áno alebo ak príde a ak sa niečo stane a spadne, musí niekto odpovedať
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Napokon, vývoz nie je z Panamy, Ekvádoru alebo Brazílie, všetko sa začína v Kolumbii. Ostatné krajiny sú len hraničné mosty, kde je 1 prekládka, alebo sa zastavia na ceste, ak kolumbijské doky nie sú možné, všetko sa odvezie do týchto iných krajín a naloží sa tam za skrývanie oveľa viac pôvodného pôvodu, ktorým je Kolumbia
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Zvyčajne sú inšpektori nákladných lodí podplatení, takže je jednoducho jednoduchšie doviezť veľké množstvo loďou, ako mnoho malých množstiev letecky.
 

kdelorian

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Zo svojej strany prispievam tým, čo v týchto oblastiach viem. Na strane leteckej dopravy sa používajú veľmi malé množstvá, maximálne okolo 10 kg, a je to aj logistická nočná mora a je tu veľa premenných, colných psov a tá istá osoba, ktorá je zodpovedná.

Teraz pri nákladných lietadlách existujú špecifické prípady v nákladných lietadlách po absolvovaní kontrol a po absolvovaní všetkých kontrol, ktoré majú ľudí na letisku a v spoločnosti, môžete mať kontrolu samotnej bezpečnostnej služby leteckej spoločnosti, prísť a prinútiť ich vyložiť tovar, aby skontrolovali, či do neho nezavádzajú kokaín. Na lodi je to pomalšie, ale účinnejšie. Tu je ich niekoľko. Jednou z týchto metód je urobiť to s prekvapením, to znamená, že kontajner spoločnosti sa otvorí a odmení. Je naložený kuframi s hmotnosťou 20 až 25 kg a zvyčajne majú maximálne 300 až 500 kg. viac ako čokoľvek iné, pretože ak ste dosiahli len odchod, potom v prístave príchodu musíte mať kontakt, aby ste vedeli, či sa tento kontajner chystá na kontrolu, sú to 3 farby oranžová, zelená a červená, hrá tu úlohu aj ďalší faktor, na jednej lodi prichádza príliš veľa kontajnerov a je úplne nemožné ich všetky skontrolovať, preto je to najpoužívanejší spôsob na námornej úrovni okrem všetkých mnohých iných, ktoré existujú. Ale aj tak musíme mať na pamäti, že niektoré žeriavy dokážu zistiť nadváhu kontajnera, takže to vzbudzuje pozornosť. Je ľahšie zistiť, že je to z 500 ako z 300. Napríklad z 300 treba pripraviť kamión na vjazd a vybrať kufre a opustiť prístav.

Na druhej strane sa hovorí, že kontajnery, ktoré sú plne zaplatené, sa nakladajú a vykladajú normálne ako všetky ostatné, ale tu už hovoríme o množstvách 1 až 10 ton. Pravda je, že neviem, či to existuje alebo nie, ale určite platia správni, veľmi správni ľudia. Tie linky naozaj existujú.

Preto uprednostňujem distribúciu už na mieste určenia za dobrú veľkoobchodnú cenu (ak má niekto zásoby v Španielsku, mal by som záujem) Na záver chcem povedať, že pri veľkých množstvách je vždy lepšie posielať po mori, pretože lietadlom sa veľké množstvá nedajú zvládnuť. Toto je veľmi rozsiahla téma, o ktorej sa dá hovoriť veľmi dlho. Dúfam, že sa vám moje informácie páčia, pozdravujem všetkých
 
Top