Looking for a vendor Prečo nikto neponúka A-PVP

lookingformdpv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
V prvom rade som len pyro fajčiar, nie chemik, takže sa ospravedlňujem, ak to, čo poviem, bude znieť neznalecky, ale po pozretí videí syntézy pervitínu a syntézy apvp sa mi zdá, že apvp je oveľa jednoduchšie a menej problematické.

So zákazom apihp a neexistenciou mdphp freebase, pyrro fajčiari žiadajú apvp, aphp atď a je to veľa ľudí. Pretože nové legálne pyrro sú sklamaním

Prehľadal som všetky veľké tor markety, nikto neponúka apvp, zatiaľ čo tisíce ponúkajú meth a speed. Proste mi nedáva zmysel, ako takú masívnu trhovú medzeru nevyužije jediný človek v celej EU.

TLDR; chápem, že viac ľudí chce meth ako apvp, ale apvp v EÚ by bolo celkom ziskové a apvp sa vyrába oveľa ľahšie. Prečo nikde v EÚ nie je apvp?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Dnes varíme našu prvú skúšobnú dávku
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Dobrý deň, môžem si to vyskúšať ?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Prosím, vyhľadajte ma, hľadám už asi rok. veľká tučná nula je to, čo som našiel. určite aphp, apihp, atď. atď. som solídny, žiadna dráma. 4real.check.me.out.thank you
 
  • Like
Reactions: $!$

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ak váš úspech chcem v
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Ak sa nachádzate v Spojenom kráľovstve, môžeme vám zaslať vzorku zadarmo
 

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Som v taliansku bol by uiu schopný poslať vzorku apvp
 

Twoje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 19, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vyzerá to, že výroba lieku je veľmi výhodná...
Dá sa zmiešať aj s mefedronom alebo speed pastou?
Aká je cena za 1 kg v Európe?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Zatiaľ tam neponúkame prepravu, ale možno niečo vymyslíme

Vyhol by som sa miešaniu, pretože by sa mohli vzájomne ovplyvňovať
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
No cant apvp sa môže miešať s hexedronom a-php mdvp apihp
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
V Európe za 2700 až 5000 € kg
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
ak radi chodíte ako blázon, otáčate sa zakaždým, keď počujete nejaký hlas v hlave alebo bludy o prenasledovaní, alebo splachujete do záchoda to, čo ste si kúpili, mysliac si, že za dverami stojí policajt, veľmi silný účinok, ide o APVP, osobnú skúsenosť,myslím, že práve preto ju na trhu nenájdete 😉
 
View previous replies…

lapgan1

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Ako to pôsobí? Ak si dám malú dávku, budem mať halucinácie?
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
nie hneď, závisí to od organizmu a od dávkovania a spôsobu používania, u niektorých za mesiac pôda zapíska, u iných za pol roka, ale v každom prípade sa to stane
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Vaso to pribil, 90 % peepov sa nevie držať, sú prichytení, klapú perami, potom sa láskavý úžasný tvorca, ktorý sa snaží urobiť peep šťastným, vykašle na to. z toho istého dôvodu som prestal tvoriť za peniaze. ľudia sa nevedia držať so skutočnými a svine idú po stopách peepov snapdog city až do vášho susedstva. je to obyčajná škoda. väčšina ľudí by sa mala držať ďalej od drog. jednoducho neboli stavaní na to, aby zvládli jazdu raketou a chceli vystúpiť, keď sa jazda začala. 57 roky sa na to pozerám. je to smutné, rovnaký problém ako alkoholici, ktorí sa prepijú do mokrého mozgu. vysmievajú sa ľuďom, ktorí mi hovoria, že pijú príliš veľa a stále do seba búchajú všetko, až kým nemajú mokrý mozog a niet návratu. každý si myslí, že to dokáže udržať na uzde a po celom živote som jediný, kto nie je mŕtvy, nerobí život, alebo vyprážaná ryža zbytočná.ak spadáte do akéhokoľvek druhu psychózy, zatiaľ čo robíte drogy, mali by ste si radšej dvakrát premyslieť, či budete pokračovať vo svojej ceste po tejto ceste, pretože je pravdepodobné, že to nie je cesta pre vás. sry bout rant, ale som tak unavený z tej istej starej piesne a tanca. ja party sám alebo w moje girl.cant tryst takmer nikto these days.oh príbehy by som mohol povedať. ale mám tajomstvo, takže to je to. Zostaňte v bezpečí, ľudia.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Mali by ste ísť do niektorej krajiny po vzniku Sovietskeho zväzu, tam je trh plný apvp len mŕtvych kvapiek
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
A vidieť, ako ľudia reagujú na túto supstance, tak toxické, poškodenie mozgu určite v dlhodobom horizonte
Neurotoxicita je tak vysoká
 
Top