Prečo neexistuje amfetamín vo forme oxalátovej soli

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Prečo neexistuje amfetamín vo forme oxalátovej soli
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Môžete vytvoriť oxalátovú soľ amínov, ale myslím, že je to trochu zložité, mohla by to byť dobrá alternatíva k hcl, ale ak vám vo vašom výrobku zostane nejaká kyselina oxalátová, je toxická

Aminová voľná báza sa rozpustila v 5-násobnom objeme suchého IPA a po kvapkách sa pridala k 1 eq bezvodej kyseliny šťaveľovej rozpustenej v IPA. V niektorých prípadoch sa priamo nevytvorila žiadna pevná látka. Pridal sa 3x objem éteru ako a te erlenmeyer sa umiestnil do mrazničky. O hodinu neskôr sa vytvorila objemná nadýchaná biela zrazenina. Vákuovo sa prefiltrovala a ponúkla pevnú látku podobnú gélu. Tá sa tritúrovala pod éterom a sušila sa odsávaním a potom vo vákuu. Výťažnosť sa pohybovala medzi 60 a 95 %.
Odparením filtrátu sa získa olejovitý materiál, ktorý po zakrytí éterom a vložení do mrazničky chrumká. Opätovnou krysatlizáciou s IPA:éterom sa odstránia posledné stopy kyseliny šťaveľovej.

Touto metódou môžete tiež vytvoriť citráty
Namiesto IPA môžete skúsiť použiť etylacetát
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Ďakujem za trpezlivosť pri odpovedi, v skutočnosti som sa ešte nedostal do tohto štádia. V súčasnosti zažívam neúspech v procese extrakcie efedrínu z efedrínu pomocou efedrínu.
 
View previous replies…

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Je to v poriadku, pokiaľ ide o extrakciu z Ephedry, nemôžem vám pomôcť, pretože som to nikdy sám nerobil, ani som o tom veľa nezisťoval
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Mám odvážny nápad: Keďže Ephedra sinica pri rozpúšťaní v horúcej vode nepretržite uvoľňuje efedrín, bolo by možné priamo zahrievať zmes Ephedra sinica, jódu, červeného fosforu a vody pod refluxom počas 24 hodín? Mohol by výsledný produkt potenciálne poskytnúť priamo metamfetamín s voľnou bázou?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Možno bude mať nízky výťažok s množstvom organických vedľajších produktov a ktovie akých vedľajších reakcií, vôbec neodporúčam
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Ďakujem, ale s mojimi súčasnými obmedzenými zdrojmi možno nebudem schopný vytvoriť žiadny užitočný produkt. Momentálne nie som schopný účinne extrahovať z rastliny efedrín ani prekurzor efedrín.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Vyskúšajte iné spôsoby, možno skúste extrahovať efedrín alebo pseudo z tabliet
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Naša krajina nemá prístup k takýmto liekom a mnohé rozpúšťadlá sú obmedzené. V súčasnosti sa zdá, že najreálnejšou možnosťou je extrahovať efedrín z rastliny efedrín a potom postupovať moskovskou cestou s použitím jódu a červeného fosforu v refluxe. Následnou prekážkou je však získanie plynnej kyseliny chlorovodíkovej a nie som si istý, ako postupovať. Máte nejaké návrhy týkajúce sa plynnej kyseliny chlorovodíkovej? Môže bezvodý síran vápenatý a kyselina šťaveľová vytvárať plynnú kyselinu chlorovodíkovú? Jediná kyselina, ku ktorej mám prístup, je kyselina šťaveľová, preto som sa pýtal na šťaveľanové soli. a jediné dostupné rozpúšťadlo na extrakciu je petroléter a neviem, či môže priamo nahradiť chloroform alebo toluén na použitie.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Neodporúčam manipuláciu s hcl(g) mnohí začínajúci chemici takto zomreli, na výrobu plynného hcl by ste potrebovali kyselinu sírovú
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Bez plynnej kyseliny chlorovodíkovej, aj keby sa vám podarilo získať voľnú bázu metamfetamínu, by bolo ťažké ju vykryštalizovať. Máte nejaké ďalšie návrhy? Kyselina sírová je obmedzená a pre mňa nedostupná na získanie.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vyskúšali ste to sami a mohli by ste možno poskytnúť nejaké obrázky konečného produktu?

Našiel som to na inom fóre, kde používateľ spomenul aj možnosť použitia kyseliny citrónovej namiesto kyseliny šťaveľovej pri rovnakom postupe :)
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Záleží na tom, v akej krajine sa nachádzate
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Môže sa kryštalizácia uskutočniť pomocou titrácie roztoku kyseliny chlorovodíkovej?
 
View previous replies…

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
áno, môžete ho kryštalizovať v éteri s kyselinou chlorovodíkovou
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Ach, bože, éter je tiež regulovaný, môže sa teda používať petroléter?
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Namiesto éteru môžete robiť rekryštalizáciu s dvoma rozpúšťadlami s ipa a acetónom, ak chcete, môžete ju robiť aj len v acetóne, nemusí byť bezvodý
 

smdoukeyi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 13, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Mám prístup len k petroléteru, môžem ho použiť?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u môže robiť soľ, ale amfetamín hcl
 

Mohammed_Lee

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
44
Reaction score
8
Points
8
Ahoj! Máte skúsenosti s výrobou amfetamínu hcl alebo nejaké liks s o jeho výrobe?
 
Top