Question Prečo predajcovia nevytvárajú skryté balenie ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ako napríklad, keď som si objednal roidy, zdroj mi schoval fľaštičky, pelety ect v škatuliach s magnéziom a vitamínmi, dokonca aj mikádo, ktoré nebolo otvorené !

Prečo predajcovia liekov dávajú prášok len do plastového vrecka a vkladajú ho do listu alebo škatule? Keby som bol predajca, kúpim veľa malých knižiek, otvorím ich a na všetkých stranách vystrihnem štvorec, aby som doň vložil igelitové vrecko a knihu zalepil, alebo idk kúpim lisopain a vyberiem všetky tablety, aby som do nich vložil malé igelitové vrecko a vložil opäť tablety, prečo to nikto nerobí?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
je to preto, že majú veľa objednávok, a keby to začali robiť pre každú objednávku, trvalo by im to celú večnosť.
skrátka vaša objednávka za 12 dolárov nestojí za tú bolesť, ak väčšina balíkov dorazí na miesto určenia bez akýchkoľvek prekážok.

ale súhlasím s tým, že umiestnenie zistiteľnej látky voľne v balíku je len ich lenivosť, minimálnu hranicu by mal spĺňať každý predajca.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Raz som si objednal 1 g pervitínu a ten človek mi ten gram vložil do filtra v aute, do obalu, bolo to veľmi diskrétne
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
typicky povedané pre nižšie množstvá je to úplne v poriadku, väčšina krajín nekontroluje medzinárodné listy, preto listy, ktoré obsahujú len pohľadnice alebo korešpondenciu, zvyčajne nevyžadujú colný formulár, vždy som mal úspech pri zasielaní množstiev pod 50 g vo vnútri narodeninových pohľadníc tak, ako to len ide.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
jediné, čo naozaj musíte urobiť, je uistiť sa, že vákuovo uzatvárate a nepoužívate silné parfumy, viem, že to môže znieť ako dobrý nápad, ale balík, ktorý je cítiť levanduľou alebo nejakým odstraňovačom pachov, bude pre poštového pracovníka oveľa podozrivejší ako len mierne hrboľatý list.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Dobrý deň, bratia!

Veľmi veľmi zaujímavá otázka. Odpoveď, ktorú uviedol xoxo2.0, je v skutočnosti všeobecne platná. Predajcov to už jednoducho nezaujíma, objednávky sa dodajú, dostanú zaplatené a koniec dohody. Predajcovia teraz nemyslia na koncového používateľa. Oni, predajcovia sa nenechajú chytiť, ale koncový používateľ, predajca sa dostane do zoznamu sledovaných osôb v okamihu, keď prevezme objednávku.

To je tak trochu dôvod, prečo si vyberám mŕtve schránky v krajine pôvodu čohokoľvek, čo chcem kúpiť, hlavne trávy. Radšej si to odveziem domov sám s takmer 100 % istotou, že ja a môj produkt sme v bezpečí.

Dúfam, že predajcovia začnú opäť myslieť na svojich zákazníkov.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie všetci predajcovia takto konajú, aspoň hovorím o svojom prípade, že tak dbám na utajenie pri dodávaní, že to môžu potvrdiť moji zákazníci ;-) Ale možno najväčší predajcovia majú tento problém.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Zaujímalo by ma, aké sú zákony vo vašej lokalite, pretože zvyčajne nemôžete byť zodpovední za zásielky smerujúce na vašu adresu, pokiaľ LE nemôže do určitej miery preukázať, že ste vedeli, čo to je, a že ste si to objednali, Plausable deniability and all that.

Je nepravdepodobné, že by vaša miestna vláda uskutočnila nájazd na váš majetok za zachytenie prichádzajúcich balíkov, hoci môžete spáliť svoju adresu a byť podrobený intenzívnejšej kontrole. DD sú vždy ideálne.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ako dlho zvyčajne trvá, kým príde objednávka? Minulý pondelok mi jeden poslali a stále čakám na jeho doručenie. Obávam sa, že ho nedostanem
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Vždy si objednávam len Ak je skrytosti dobré
. Im rád zaplatím niečo navyše za dobré utajenie. Niektorí ľudia chcú len to, aby to bolo lacné, je to možné, ale podľa môjho názoru je dobré stealth výhra. Predajcovia si udržia svojich zákazníkov + získajú aj nových zákazníkov. Už som povedal niekoľkým priateľom o Peaks a jeho produkt. Jeho stealth je možno najlepší, aký som kedy videl, a budem si od neho objednávať ďalšie a moji priatelia tiež.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Niektorí dodávatelia ponúkajú za príplatok skrytý preklad. V závislosti od mnohých faktorov môže byť "stealth" opakom utajenia, ale žiadne utajenie nie je neodhaliteľné. Uisťujem vás, že poznajú všetky triky. Ak majú podozrenie, žiadne stealth ich neprekoná.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
To je veľmi dôležité. Priateľ pracoval ako poštový úradník a keď niekoho prichytili, označili ho. Zavolali K9, aby ho vyňuchali, a ten chlapík sa balil niekoľko týždňov. Objednajte si na bezpečnú adresu s čistým menom a ak vás chytia, urobte si prestávku
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
pre mňa, aj keď som väčšinou pri objednávke nedostala niečo diskrétne, raz som dokonca dostala objednávku, v ktorej bez toho, aby som o to požiadala, som ju dostala veľmi dobre ukrytú v narodeninovej pohľadnici s balónikom na sedem rokov, aj ja som sa snažila nájsť obálku
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Áno, väčšinou medzinárodné zásielky do určitej hmotnosti neprechádzajú mnohými kontrolami, vzhľadom na veľký rozsah medzinárodnej pošty, jej jednotlivé listy preto nevyžadujú colné vyhlásenia.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Väčšina dodávateľov, ktorých som použil, používa v balení nápovedu. Jej vákuové uzavretie a vloženie do puzdra na mobilný telefón, súpravy lacných detských hračiek atď. a potom prebalenie do pôvodného obalu. Najlepším priateľom predajcov pri hľadaní návnad môže byť obchod Dollar General.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Myslím si, že je celkom nesprávne skrývať drogy na miestach, kam nepatria, aby boli , takže je lepšie ich neskrývať, ako ich skrývať tam, kam organická látka nepatrí :)
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Vždy, keď robím miestny DD, nechávam ho na mieste, o ktorom viem, že k nemu budú mať prístup len dospelí
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Alpino Som akosi stratený. Chcete povedať, že posielate svoje lieky s rastlinami?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Terpény a terpenoidy, ako mentol zlúčenina, ktorá sa nachádza v mätovom oleji, alebo tymol antifungikál používaný v ústnej hygiene, flavonoidy, ako rutín, ktorý sa nachádza v citrusových plodoch, karbohydráty a polysacharidy, ako destrán, mastné kyseliny alebo vitamíny, ako vitamín c alebo d, to sú organické látky, tiež môžete použiť fľaše od nich, ale nie tranparentnú fľašu, ale to vám neodporúčam. Každý by mal mať svoj vlastný spôsob prepravy.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Už vás mám! Ospravedlňujem sa, len ma to na chvíľu zmiatlo. Áno, to dáva zmysel
 
Top