William Dampier 4MMC He Havr

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
William Dampier mi poskytol nasledujúcu syntézu 4MMC. Rozprávali sme sa do a z, ale od piatku h hasn4 vyskočil, čo je na rozdiel od hi. preč a ja som nebol schopný požiadať ho o radu / pomoc, pretože mám pocit, že niečo nie je v poriadku v tom, čo robím. zložky a metóda sú uvedené nižšie. Dostala som sa do fázy, keď som do DCM pridala rovnaký počet deionizovanej a potom som pridala kyselinu až do 5ph,,, ĎALŠÍ BIT som si nebola istá, tak som skontrolovala hladinu PH hornej vody pred pridaním kyseliny a dobre som ju pretrepala, potom som urobila kontrolu PH len vo vode? TIEŽ KEĎ PRIDÁVAM KYSELINU A DOSIAHNE 5PH, MÁM POKRAČOVAŤ V PRETREPÁVANÍ ECM, 4MMC A DEIRONISED

BOLI MI POVEDANÉ, ŽE AK PH DOSIAHNE 5PH, 4MMC SA VYPUSTÍ Z DCM A VLOŽÍ DO VODY, ale nie som si istá, či je to tak alebo nie.

ČAKÁM, KEDY "4mmc WAYER KRYŠTALIZUJE V MOMENTE, ale neviem, či je nejaký 4MMC vo vode pre mňa. Kryštalizovať, nie som si istý, čo fo


Zmeškal som SREP iMAYBR?

SUROVINY A METÓDA, AKÚ UDAL William DAMPIER, JE TÁ FÁZA, KTORÁ CHÝBA, AKO ŠAK

William Dampier mi dal nasledujúcu syntézu 4MMC. Rozprávali sme sa do a z, ale bol preč a ja som nebol schopný požiadať ho o radu / hee fľašu pre súbor a.oj y 4m.e

Metóda Williama Dampiera:
1. Do banky pridajte 50 g100 g200 g BK (BK - pevná látka. Musíte s ňou pracovať v rukaviciach. Na banku použite lievik. Do ďalších krokov by nebolo zlé si BK v banke odfotiť. 2. Odfotografujte BK v banke. Pridajte dichlórmetán (150 ml300 ml600 ml min) a miešajte, kým sa celá BK nerozpustí. Rozpusteniu môže pomôcť zahrievanie banky. Na ohrievanie použijeme nádobu s horúcou vodou, ohrievací plášť na banku alebo magnetickú miešateľnú varnú dosku. Miešajte pretrepávaním banky ručne alebo miešaním pomocou horného miešadla alebo magnetického miešadla. Neohrievajte zmes na teplotu vyššiu ako 40*C 3. Keď je všetko rozpustené, pridajte 100 ml200 ml400 ml vodného roztoku metylamínu. Vo vode sa nachádza jedovatý plyn, ktorý páchne ako zhnité ryby. Podľa zápachu ho ľahko pochopíte, ale neodporúčam vám ho vdychovať. Môžete to skontrolovať pomocou indikátorového papierika, bude alkalický. Metylamín pridávajte pomaly, aby ste zabránili prehriatiu. 4. Keď sa pridá všetok metylamín, zahrejte zmes na 35 - 40 *C. Ak už má zmes takúto teplotu, jednoducho ju udržiavajte. Celkové pridávanie metylamínu, miešanie so zahrievaním by malo trvať 3 hodiny. Po tomto čase prilejte čistú vodu a oddeľte ju od dichlórmetánovej vrstvy. Ak dichlórmetánová vrstva zapácha ako zhnitá ryba, opakujte preplachovanie čistou vodou. 5. Ďalej vykonáme okyslenie, existuje niekoľko spôsobov. Na propagáciu vám odporučím jednu z mojich obľúbených ciest. Trvá dlhšie, ale prináša dobré výsledky. Na kryštalizáciu potrebujeme čistú vodu a sklo. Do premytej vrstvy dichlórmetánu pridajte čistú vodu (nie viac ako rovnaké množstvo, ako je množstvo samotného dichlórmetánu) a za dobrého miešania pridávajte kyselinu chlorovodíkovú, kým pH = 5. Potom oddelíme vodnú vrstvu do sklenenej misky tak, aby jej hrúbka bola 1 - 1,5 cm. Necháme ju pri izbovej teplote na tmavom mieste, bez pokrievky. Nie je potrebné miešať. DCM vložíme do mrazničky. Očakávame kryštalizáciu
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ahoj
Odpoviem, kým počkáte na Williamovu odpoveď.
Počas procesu okysľovania sa meria pH zmesi. Ak je pri miešaní pH 5, proces je ukončený.
Po okyslení musíte nechať vrstvy oddeliť. Potom je potrebné oddeliť vrstvu DCM od vodnej vrstvy. Vrstvu DCM uzavrite a vložte do mrazničky. Vodnú vrstvu nalejte do hlbokej misky a nechajte ju vykryštalizovať. Keď sa voda odparí, vytvoria sa kryštály.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ide o kontrolu, či 4mmc zostáva v DCM.
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Hovno, už ho vyradili.
Je lepšie použiť DCM ako etylacetát? V mojej krajine je oveľa ľahšie zohnať etylacetát
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Takže sa môže použiť ktorýkoľvek z nich a nie je žiadny osobitný rozdiel v kvalite produktu alebo syntéze?
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Takže nie je potrebné dať vrstvu DCM so 4 mmc pred okyslením do mrazničky?

Čo sa stane, keď mám rozdiely v teplotách. Napríklad pol hodiny som mal 35 stupňov, nejaký čas tam bolo 37 stupňov. Celý čas čakám na teploty.
Mám tieto zmeny teploty vyrovnať zmenou reakčného času?
(Napríklad, keď mám teplotu 38 stupňov, reakčný čas trochu skrátim a keď mám teplotu 35 stupňov, reakčný čas trochu predĺžim) ?

Ďakujem vám veľmi pekne. :)
 
Top