práca s hashmi, za ktorými vidíte alfanumerické slová pomocou vortex maths

lucero0527

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň všetkým, dúfam, že názov je jasný, ak nie, pokúsim sa o vysvetlenie.
Nie som odborník na bezpečnostné systémy, ani iný odborník na to. Len obyčajný človek, ktorý študuje matematiku ako hobby.
Pred niekoľkými mesiacmi som začal študovať vírovú matematiku, ktorá na prvý pohľad vyzerá jednoducho, ale keď sa použije na veci z nášho bežného života, ako napríklad hash, je to ťažké.
V predchádzajúcom príspevku som oznámil, že som takpovediac "objavil", že informácie sa dajú získať zo znakov, ktoré obsahuje hash, napríklad keď hovoríme o hashi, ktorý obsahuje heslo. (Viem, že hash môže obsahovať nielen slovo, alfanumerické znaky atď. ale aj celé súbory), hoci sa obmedzujem len na toto jednoduché rozšírenie a tvrdá práca sa dá urobiť v každom hashi.
Budem sa snažiť, aby to bolo veľmi jednoduché. ale nebudem vysvetľovať, ako funguje vírová matematika, moja myšlienka zdieľať to, (hoci mnohí to určite použijú na škodlivé účely), pretože chápem, že to môže mať prospešné využitie, tiež vidieť, aké možnosti mi môžu dať znalosti alebo aplikácia týchto vedomostí.
No, preskočenie akéhokoľvek skeptika, pozývam vás, ak úvaha nespotrebuje čas aplikovať túto matematiku zostať skeptický v tichosti. Rozdeľujem túto matematiku do 4 diferenciálnych oblastí, aby som ju mohol aplikovať na hašterenie.
1¬ Poznajte hodnoty od 1 do 9 jednotlivých ascii znakov, patria sem písmená, čísla a znamienka. (Keďže to aplikujem len na alfanumerické slovo, používam len písmená a čísla, hoci som to skúšal so znakmi, zaberá to čas a keďže sa všetko robí ručne, komplikuje sa to, ale dá sa to), skúšal som to s hash sha 256 a sha 512, pre y funguje v oboch prípadoch rovnaká metóda.
2¬ Po dosadení hodnoty ku každému písmenu treba hash zredukovať na 4 skupiny po 4 číslach, redukcia sa robí pravidlom vortexovej matematiky.
3¬ majúc 4 skupiny týchto informácií získame dĺžku znakov hash slova a tiež to, ktoré skupiny musíme eliminovať.
4¬ Po vylúčení skupín, ktoré nepoužijeme, čo budú 2 skupiny po 4 číslach, budeme mať už 80 % všetkých písmen, ktoré hash obsahuje. Presné čísla a písmená získame pomocou fraktálnej geometrie vírovej matematiky.
Keď je fraktálna geometria rovnaká, potom je výsledok pravdivý, v tomto prípade musí byť číslo skupiny 4 čísel kontajnerom písmen/čísel, ktoré obsahuje slovo hash, inak sa z výsledku vylúči.
Keď je súčet čísel skupiny rovný alebo menší ako 5, slovo hash má menej ako 9 znakov, keď je menší ako 8, slovo má menej ako 18 znakov, v tomto súčte existuje vzťah, dosahuje sa len tu, pretože výsledky vždy udávajú presné číslo.
Celý tento proces robím s papierom a ceruzkou, pretože neexistuje softvér, ktorý by všetky tieto kroky robil automaticky, a po výpočte fraktálnej geometrie to trvá len pár hodín.
Všimnite si, že keď sa písmeno opakuje, súčet fraktálnej geometrie sa rovná 0, ale keďže 0 v tejto matematike neexistuje, výsledok je vždy 9, je to preto, že musíte získať 3 6 alebo 9, aby ste zmenili polaritu na geometriu .
Nechoďte príliš ďaleko so získavaním čísel vo viac ako 2 číslach v alfanumerickom slove (2 spojité čísla), ak sa však dá získať, rovnakým spôsobom so znamienkami. Bez ohľadu na obtiažnosť hašovania sha 256 alebo sha 512 sa na obidve použije rovnaký postup a získajú sa rovnaké výsledky, pretože koncepcia týchto matematík spočíva v práci so zjednodušením celej množiny.
Túto metódu som vyskúšal so 100 hashmi, 50 vytvorenými mnou a ďalšími 50 vytvorenými neznámou osobou, a v 100 pokusoch bola vždy úspešná.
Čo sa dá dosiahnuť týmto spôsobom, keď viete, aké písmená a čísla slovo obsahuje, (môžete poznať aj znaky v prípade, že ich má, postup je rovnaký, len dlhší) a dĺžku slova.
Nepokračujte v štúdiu, ale som si istý, že každý znak môžete získať aj podľa jeho pozície v slove, teda poznať poradie, v akom sa jednotlivé znaky nachádzajú, pretože v metóde, ktorú vám ukazujem, nie je žiadne poradie, získavajú sa len písmená a čísla, ale nie poradie, som si však istý, že v geometrii existuje vzor poradia, pretože, ako som spomenul, súvisí s polaritou a tá dáva poriadok.
Pozývam vás, aby ste o tom pátrali, a s radosťou prispievam viac na túto tému, keďže po bádaní na sieti som nič podobné nenašiel, a práve to vytvára vďačnosť za objav, aj keď je to len pre poznanie a neprispieva to k ničomu lukratívnemu .
 
Top