Question Mohla by táto syntéza dmt fungovať

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
táto syntéza pôvodne pochádza z "Syntéza DMT (a analógov) z tryptamínu pomocou rhodia" rozšíril som ju viac o väčšie podrobnosti len sa pýtam, či som všetko pochopil správne, keďže nie som najchytrejší v chémii, ale vykonal som viacero syntéz, ale nie v oblasti psychedélie.


1. "V litrovej banke rozpustite 15 g formaldehydu a 60 g tryptamínu v 900 ml metanolu. Zmes refluxujte 30 minút pri teplote 50-55 stupňov Celzia, počas refluxu pomaly pridávajte 25 g kyanoborohydridu sodného rozpusteného v 100 ml roztoku metanolu do roztoku formaldehydu a tryptamínu pomocou prídavného lievika. Pri miešaní !
2. Zmes ochlaďte na izbovú teplotu a potom do nej za stáleho miešania po kvapkách pridajte 7 g ľadovej kyseliny octovej. Zmes refluxujte 50-60 hodín pri teplote 50-60 °C.
3. Po ukončení reakcie a jej ochladení vydestilujte zvyšný metanol, kým vám nezostane buď práškový, alebo kašovitý surový produkt, ktorý by mal mať žltú alebo hnedastú farbu.
4. Do banky pridajte 500 ml 5% vodného amoniaku a dobre premiešajte.
5.Zmes extrahujte 3 x 100 ml dichlórmetánu. Vrstvy oddeľte pomocou oddeľovacieho lievika. Vrstva DCM bude na dne. Vodnú vrstvu zlikvidujte.
6.Spojte všetky ťahy DCM
7. Premyte DCM trochou vody a oddeľte spodnú vrstvu, ktorá je vaším roztokom DCM
8.Dichlórmetán vysušte pomocou 10 g bezvodého síranu horečnatého. Počkajte, kým sa všetko usadí na dne, potom roztok DCM prefiltrujte cez filtračný papier, aby ste odstránili všetok síran horečnatý.
9. Oddestilujte dichlórmetán pri atmosférickom tlaku.
1. Pokračujte v destilácii vo vákuu, kým sa nezachytí dimetyltryptamín. -
11. Rekryštalizujte dimetyltryptamín z vriaceho hexánu s pridaním niekoľkých ml etylacetátu. Alebo ho môžete rozpustiť s DCM a rekryštalizovať ho von, aby ste získali "čistejší" produkt. "
12. môže byť potrebné ďalšie čistenie !!!
 
Top