Wuhan Alpha Omega Pharmaceutical Lab.... legit? recenzia?

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň všetkým. Je tu nový používateľ.
Budúci týždeň odlietam na 2 mesiace do Kolumbie a kým tam budem, chcel by som vytvoriť malú prevádzku na syntézu trochu 4mmc, kým tam budem. Rozmýšľal som, že začnem so 100 g 2B4MP, alebo tak nejako...

Som si istý, že si dokážem zaobstarať laboratórne vybavenie, ale mám trochu problém s prekurzormi... nevie niekto o nejakom legálnom laboratóriu? Je Wuhan Alpha Omega legitímne? Viem, že tu robia reklamu, ale ich činnosť vyzerá trochu pochybne.

Majú tam napríklad uvedené svoje whatsappy. Takisto na stránke "O nás" majú ako "autoritu v oblasti medicíny" uvedeného "Jacka Damona", ale tá fotka je blbosť, ktorú vyhľadávač obrázkov Google odhalí ako niekoho iného.


Napríklad tu na tomto inom odkaze sa na jeho doslovnej menovke píše Dennis


A tu je vyhľadávanie Google



Potom, čo som bol pred časom podvedený za 400 libier spoločnosťou Chenhua Chems (wickr: cnbilly), sa trochu zdráham objednať od týchto krvavých Číňanov znova! Najmä s takouto červenou vlajkou.

Použil niekto tohto predajcu?
Alebo môže potvrdiť vhodného predajcu?

Ak nie, možno zostanem pri coke...., ale kde je v tom zábava? :)
 
Last edited:

Deedubbau

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Pracovali ste už niekedy s bromoketónmi? Zostaňte pri kupovaní koksu...

Bromoketóny sú neuveriteľne silné dráždivé látky, ak len otvoríte fľašu mimo digestora, zažijete, aké je to mať kolumbijské chilli papričky rozotreté po celom nahom tele....verte mi...
Nie je to sranda.
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Nie, toto bude môj prvý vedecký experiment nad rámec jednoduchej ReX v IPA a jednej (síce dosť křečovitej) extrakcie priamo na bázu z koreňa mimózy.

Vo videu sythesis meph chlapík nemá reakciu prebiehajúcu v digestore, ani sa nezdá, že by mal na sebe plný hazmat, ako naznačujete, že by mohol byť potrebný.

Všimol som si, že vo svojom ďalšom komentári spomínate, že väčšina 2B4MP zasielaných z Číny je podvod (z dôvodu, ktorý ste načrtli) - ste si istý?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Chcete si zriadiť laboratórium na výrobu mefedrónu v Kolumbii - krajine kokaínu a kartelov?
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Môj človek, ešte som ani nepristál na mieste... keď sa na budúci týždeň usadím a znovu sa stretnem so svojím priateľom, zorientujem sa v teréne (možno aj v niečom inom)... potom určím ďalší postup.

Potrebujem len banku s 2/3 hrdlom, oddeľovací lievik a spätný kondenzátor (ten sa pri pohľade na priebeh reakcie zdá byť zbytočný, pretože sa používa len na odvzdušnenie; žiadne unikajúce plyny sa nemusia zachytávať a vracať späť do zmesi... však?)
A samozrejme prekurzorové zložky.

Kolumbia je krajina s 50 miliónmi obyvateľov... to mi vážne chcete povedať, že kartel má celé miesto pod kontrolou? Žiadne ejercito militar, žiadna polícia, žiadni abecední chlapci operujúci inkognito v zahraničí...?



Mohol by som dostať nejaké seriózne odpovede? Ktokoľvek? @Marvin "Popcorn" Sutton?
 
Last edited:
Top