yaba receptúra sa oplatí

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Doe anyone know how to make yaba the meth pills from thailand will pay for it.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ahoj. Yaba je pervitínová pilulka, ktorá sa skladá z pervitínu a kofeínu v pomere 50/50 alebo menej (20/80). Možno sú tam nejaké plnidlá a potravinárske farbivo.
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Myslíte si, že by ste mi mohli dať návod, ako by sa to dalo vyrobiť, nie som až taká dobrá v chemisrty, ale poznám chemika, ktorý by to mohol urobiť, ale potrebujem nejaký návod, ako spojiť pervitín a kofeín a ako vyrobiť pervitín najlacnejšou metódou s najväčším výťažkom
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Musíte si vybrať metódu, ktorá bude vhodná pre vás a pre vašu lokalitu, dostupnosť prekurzorov. Existujú metódy z P2P a efedrín. Tam nájdete metódu tabuľkového spracovania. Dúfam, že máte dostatočne dobrého chemika, aby ste mohli miešať pervitín s kofeínom :)
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
yh ale ako sa metamfetamín mieša s kofeínom? to je to, na čo potrebujem intrukcie. Pokiaľ ide o prekurzory, našťastie žijem na mieste, kde si môžem zaobstarať, čokoľvek potrebujem, nie sú tu žiadne obmedzenia týkajúce sa pseudoochladenia, takže si môžem zaobstarať čo najviac. Máte návod, ako zmiešať pervitín s kofeínom?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Je to jednoduché ako varenie. Musíte odvážiť na váhe 100 g pervitínu a 100 g kofeínu v pekáči, potom ich dôkladne premiešajte v jednej veľkej kadičke pomocou miešadla, aby ste získali zmes 50/50 pervitínu s kofeínom.
 
Last edited by a moderator:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Daym G.Patton, som zvedavý, či sa trackzz niekedy vráti s fotkami? Pretože vieš, ako hovoríme na súkromnom webe, pics or it never happened lol.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
WTF je yaba ??? Zistite, čo je to metamfetamín ...
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Yaba je to hovno, ktoré mnísi v Ázii tlačia na noobov cez Pacifik. Indonézia, India, Aussie, nezáleží na tom, odkiaľ vlastne, len pramení z tamojších laboratórií a smeruje na východ, prichádza z relatívneho západu, podľa toho, kde sedíte. Prichádzajú vyzerajúc ako kolky, prípadne chutia ako kolky. Lacný, účinný, podzemný farmaceutický adderall, ak sa pýtate mňa.
Bohužiaľ, ako všetci vieme, vojna proti drogám je škandalózna. Človek by si myslel, že tieto budú v USA na rave scéne populárnejšie, namiesto toho v našich taboch preferujeme MDMA alebo analógy ako BK MDMA alebo Piperzines.

Jedinou skutočnou dizajnérskou drogou je mefedron. Všetky ostatné sú len modifikácie toho, čo už poznáte a máte radi.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Amfetamín s príchuťou Skittles ? Vážne ?

Naozaj sračka.

A áno, pane, mefedron zachráni Svet a USA ! :LOL:
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Nebol som prekvapený, veď samotné tabletky USA majú miernu chuť cukru, niektoré ho dokonca obsahujú, aby oddialili chuť samotného lieku.
 

Binary68

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
S láskavým dovolením OSN - Vzory a trendy v oblasti stimulantov amfetamínového typu a iných drog zneužívaných vo východnej Ázii a Tichomorí 2005.

https://perpustakaan.bnn.go.id/site..._of_Amphetamine_Type_Stimulants_ATS_and_O.pdf - strana 103)

Priemerná hmotnosť tabletky yaby je 90 miligramov a jej zloženie obsahuje 25 - 30 percent
metamfetamínu, 60-70 percent kofeínu a 5-10 percent iných spojív.

Pozri tiež "Identifikácia nečistôt a štatistická klasifikácia tabliet metamfetamínu (Ya-Ba) zaistených v Thajsku" https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/yaba.impurities.pdf.



Takže si myslím, že recept na 30 mg mletého metamfetamínu
50 mg čistého kofeínu
10mg spojiva
0,1mg etylvanilínu

čo sa týka výberu plnidla/spojiva - ak je potrebné- potrebujete niečo, čo sa pri zahrievaní ľahko rozkladá a nevylučuje žiadne toxické plyny. Možno ľahko získateľný uhličitan vápenatý, ktorý sa rozkladá na CO2 a zanecháva biely pevný oxid vápenatý (vápno). Zvyčajne sa dá kúpiť v dolárových obchodoch ako chemikália v odvlhčovači.

Ak nejaký vyrobíte, najviac ma zaujíma rozhovor.

B68
 

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Mohli by ste mi, prosím, poskytnúť nejaké usmernenie alebo návod, ako vytvoriť tabletku yaby vzhľadom na zloženie, ktoré ste uviedli? Veľmi by som to ocenil, keďže mám prístup k potrebným prekurzorom a pomoc schopného chemika. Zaujíma ma najmä to, ako účinne zmiešať metamfetamín s kofeínom. Ďakujem.
B68
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Musia to urobiť tak, aby sa roztopili namiesto toho, aby horeli, pretože ľudia radi fajčia tabletky z fólie
 
Top