2-(2-klorofenil)-2-nitrocikloheksanon se lahko pretvori v ketamin

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
2-(2-klorofenil)-2-nitrocikloheksanon se lahko pretvori v ketamin. Videl sem prodajalce, ki so ga ponujali.

"Ugotovili smo, da je bil kot prekurzor uporabljen 2-CPNCH. Z uporabo cinka v prahu in mravljinčne kisline smo 2-CPNCH reducirali v norketamin. Z Eschweiler-Clarkejevo reakcijo je norketamin reagiral s formaldehidom in mravljinčno kislino za sintezo ketamina; prednosti tega postopka sta kratek čas trajanja reakcije in potreba po majhnih količinah kemikalij."

vendar nisem zasledil, da bi kdo govoril o tem. Zdi se, da je to precej enostavno.

JGiyXlTwP7


@G.Patton ali @William Dampier, ali veste kaj o tej reakciji?

Morda se motim, vendar se sprašujem, ali bi lahko namesto formadelida + mravljinčne kisline uporabili formamid + mravljinčno kislino.
 

Lokitaste

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kakšni so okvirni stroški za sintezo za 1 kg?
Sprašujem, ker sem se ozrl po kitajskih prodajalcih in reagenti se mi zdijo predragi.
Ker na lokalni ravni lahko dobim 1 kg ketamina za 6700 USD.
 

Dopey

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Zn, mravljinčna kislina in formaldehid ne bi smeli biti več kot 1k za kg (brez nitro prekurzorja). našel sem prodajalca na alibabi, ki prodaja nitro prekurzor za 500gr / 900USD. ampak če je cena 6,7usd/gr, bi rekel pozabite. razen če želite delati v res velikem obsegu, ki zahteva uvoz deset ali sto kilogramov tega prekurzorja s kitajske. v državi, kjer živim, je cena čistega racemičnega k okoli 50-40 USD/gr, pa tega še vedno ne bi storil.
tudi če bi, ne bi izbral te poti. ta pot ima nizke izkoristke in proizvaja terciarne aminske nečistoče.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, vem, da je to mogoče, vendar še nisem videl podatkov za pisanje sinteze. Kar zadeva formamid + mravljinčno kislino, formamid ne bo deloval, saj mravljinčna kislina in protonira kisik nitro skupine.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Da, to je mogoče, naredili smo točno to sintagmo. Yeilds ni zelo impresiven. Predlagam uporabo natrijevega borohidrida z aktivnim ogljem za zmanjšanje nitra, boljši izkoristki. Nato nadaljujte z mravljinčno kislino, formaldahidom. Dobili smo 50 % izkoristek. Prekurzor, ki ga omenjate, je precenjen. Druge metode so učinkovitejše in cenejše.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Gospod, ali se lahko učim za vas?
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Pozdravljeni, brat, ne ukvarjamo se z učitelji, vendar bi vam morda, če imate konkretno vprašanje, lahko poskusili pomagati.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
ali lahko zame pripravite metodo, surovine in korake, vaša pomoč ni brezplačna
 
Top