Ali ima kdo informacije o sintezi 2-Ox-PCE?

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
2-Okso-PCE (znan tudi kot N-etildeskloroketamin, eticiklidon in O-PCE) je disociativnianestetik iz razreda arilcikloheksilaminov, ki je tesno povezan z deskloroketaminom in eticiklidinom ter se je na spletu prodajal kot dizajnerska droga

A4eTxSnroj



Ali je kdo preučil njegovo sintezo ali jo je sintetiziral?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Da, že prej sem jo sintetiziral. Pain in my fucking ass is what it was. Začel sem za ciklopentil klorid, naredil gringard, reagiral z benzaldehidom, ga oksidiral do ketona z natrijevim dikromatom, ga bromiral z elementarnim bromom, 2 dni mešal s presežkom KOH, da je nastal alkohol, dodal etilamin s sejalom, da sem odstranil vodo, nato ga mikrovalovko segrel v dekanu, nastal sol, se od njega opil in si želel, da bi samo kupil vrečko ket, namesto da bi zapravil 3 tedne. Skoraj vsako reakcijo sem moral opraviti dvakrat, ker mi prvič ni uspelo. To je bilo pred leti. Mogoče mi gre kemija zdaj bolje, vendar jo še vedno sovražim.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Moja predstava o retrosintetični analizi mora vsebovati tudi sodobnejšo različico, za katero sem povsem prepričan, da je mogoče pridobiti 1-NO2-1-Ph-cikloheksa-2-on. Nato nitro reducirate v amino in uporabite etilirno sredstvo (ne haloetan), raje dietilsulfat in KOH a.q., pri čemer je treba paziti, da se ne zadrži terciarni amin. Kolikor sem opazoval trg predhodnikov, obstaja tudi derivat z OH namesto NO2 in derivat z alkensko funkcijo namesto OH. Nikoli se nisem lotil take sinteze s klasičnim ciklopentanskim grignardom, saj je jasno, zakaj.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Pozdravljeni, upam, da se boste dobro znašli, priporočam, da namesto da začnete od samega začetka, zakaj ne bi polovico korakov opravili na Kitajskem!!! id rečem, poiščite kemikalijo z imenom 2-fenilcikloheksanon, če lahko, potem id priporočam nakup, saj boste imeli 2 koraka do nedcka. To lahko naredite prek grignardov, vendar še enkrat, prosim, samo kupite ga lol. Najprej morate raztopiti 2-fenilcikloheksanon v mešanici etil acetata in dcm v razmerju 50/50 in jo začeti segrevati. Nato vlijte suspenzijo 2 mol ekvivalenta CuBr2 in nekaj ur refluksirajte. Sedaj odstranite topilo z rotovapom ali ga pustite nekaj časa ob ventilatorju in ga zmanjšajte do suhega praška, izvedite preprosto ponovitev za bromoketon, vendar POZOR! TO JE LACHRAMATOR!. Ko so vaši novi kristali zrasli, je čas za zabavni del. Raztopite 100 gramov (0,348 mol) vašega bromoketona v 300 kubičnih centimetrih N-metilpiriodina kot topila. Dodajte 132 ml (1,74 mol) 40-odstotnega vodnega metilamina in pustite stati 24 ur. Na koncu v reakcijsko mešanico vlijte številne odmerke toluena in premešajte. Zberite organske faze in posolite končni izdelek. Najboljši del je, da lahko iz tega dobite toliko različnih ketalogov, kolikor želite, ostanite varni in tega ne počnite, če ne veste, kaj počnete. NMP je zelo strupen, alfa-bromoketon bo povzročil jok, če boste na roke dobili manj kot miligram in si umivali obraz, verjemite mi iz izkušenj, ko rečem, da boli.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
To je ustreznejši komentar, ki je v isti liniji s tem, kar sem želel povedati
 

12580

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
G9zMmOeluo

Kako to storim?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
To sem izvedel v šoli, prekleto ouch
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Da, na Kitajskem lahko kupite več razpoložljivih predhodnikov in prepričan sem, da je to veliko lažje. Nisem ga poskušal proizvesti v kakršnem koli obsegu in sem ga naredil preprosto zato, ker uživam v disociativih. Veliko postopka sem zasnoval sam. Mislim, da je pogostejša uporaba nitrila namesto benzaledhida, vendar sem vse to naredil s kemikalijami, ki sem jih že imel.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Mislim, da sem preklet, da se reakcija ogljikove vezi z ogljikom sproži vsakič, ko si ne upam izreči njenega imena
 
Top